Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

LFF nosacīti diskvalificē 13 "Dinaburg" spēlētājus

Jānis Pārums

LFF nosacīti diskvalificē 13 "Dinaburg" spēlētājus
"Dinaburg" futbolisti
Foto: Romualds Vambuts, Sportacentrs.com

Piektdien notikušajā Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārās komisijas sēdē nosacītu diskvalifikāciju saņēma 13 Daugavpils "Dinaburg" spēlētāji, portālu Sportacentrs.com informēja komisijas priekšsēdētājs Vitālijs Liholajs.

"Mūsu rīcībā bija tie materiāli, kurus bija saņēmusi federācija, bija speciāla komisija, sēdē piedalījās arī desmit spēlētāji, bija spēļu videoieraksti un inspektoru ziņojumi. Izvērtējot to visu, pieņēmām lēmumu nosacīti diskvalificēt 13 "Dinaburg" spēlētājus līdz 2010. gada 31. decembrim. Ja kaut kas tamlīdzīgs atkārtosies, tiks pieņemts bargākais sods," sacīja Liholajs.

"Diskvalifikāciju saņēma spēlētāji, kas piedalījās trijās LMT Virslīgas spēlēs, ar kuru rezultātiem, pēc UEFA atzinuma, tika manipulēts (pret "Blāzmu", "Tranzītu" un "Daugavu"), un pavadīja laukumā vismaz 50% no spēles laika," piebilda LFF Disciplinārās komisijas priekšsēdētājs. Liholajs uzsvēra, ka sodīto spēlētāju vārdi tuvāko dienu laikā tiks publicēti arī federācijas mājaslapā.

Pēc LFF mājaslapā atrodamajiem protokoliem, nākas secināt, ka šie spēlētāji varētu būt Vadims Fjodorovs, Ritus Krjauklis, Vladimirs Kuļešovs, Artjoms Kuzņecovs, Jurijs Sokolovs, Valērijs Afanasjevs, Vadims Logins, Pāvels Koļcovs, Mihails Ziziļevs, Andrejs Kovaļovs, Kortua Ika, Vladislavs Gabovs un Vasils Gučašvili.

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2010-01-09 19:40, pirms 9 gadiem
Es nesaprotu, kāpēc nav kriminālprocess, kāpēc nav nekādu sodu, tikai nevienu neinteresējošā LFF ar savu virslīgu vārās savā sulā.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +4 [+] [-]

, 2010-01-09 20:09, pirms 9 gadiem
Njā, tad, kāpēc ziņoja, ka Krjauklis ir pievienojies Ventspilij? Un kāpēc Kuzņecovs iziet pārbaudi LM?

  +3 [+] [-]

, 2010-01-09 20:47, pirms 9 gadiem
Ko nozīme nosacīta diskvalifikācija?
Vai tas, ka uz laukuma nedrīkstēs rupji spēlēt pret pretspēlētaju? Vai arī nedrīkstes lamāties skatītajiem dzirdot?

  +3 [+] [-]

, 2010-01-09 20:51, pirms 9 gadiem
andrisd rakstīja: LFF SUKAAA!
LFF lika Dinaburg kapāt toto? Šaubos...

     [+] [-]

, 2010-01-09 20:57, pirms 9 gadiem
andrisd rakstīja: LFF SUKAAA!
neko pielikt neko atnemt

     [+] [-]

, 2010-01-09 21:02, pirms 9 gadiem
Mean Machine 24 rakstīja: LFF lika Dinaburg kapāt toto? Šaubos...
ne jau par dinaburg bet par tiem visiem racionalajiem lemumiem

  +2 [+] [-]

, 2010-01-09 21:19, pirms 9 gadiem
Indriksons un Mežeckis gaiļu bars!!!

  +5 [+] [-]

, 2010-01-09 22:08, pirms 9 gadiem
Tie nav Vadims Fjodorovs,(Spēlēs kiprā vai maltā) Ritus Krjauklis (Ventspilī), Vladimirs Kuļešovs (Krievijā), Artjoms Kuzņecovs(LM), Vadims Logins(Azer), Pāvels Koļcovs(Krievija), Ika Kortua(Blazma) un Vasils Gučašvili.(Gruzija).

Šiem spēlētājiem ir aktīvi transfēri, un nedomāju, ka LFF viņus varētu diskvalificēt, kad citi klubi ir pieņēmuši kaut vai īslaicīgu uzņēmību par spēlētāju.

Piem, ja klubs uzņem spēlētāju uz pārbaudi, tad uzņēmību pieņem tas klubs, un šie spēlētāji pašlaik nav Dinaburg uzņēmība, un ja LFF vēlētos diskvalificēt šos spēlētājus tad tas būtu caur FIFA kas uztaisītu lielu Haossu

  -2 [+] [-]

, 2010-01-09 22:41, pirms 9 gadiem
LFF rīkojās patvaļīgi,sodot (kaut nosacīti,tā teikt, atskaitei) joprojām neparko,jo, vai tad bez aizdomām ir kaut kas vairāk?Kaut kā nav sanācis izlasīt kaut ko konkrētāku šai lietā.To, ka LFF sagroza lietas būtības ,tas jau sen zināms un savos ziņojumos bāž ,, tādus batonus!!!,, tik spēj klausīties,jeb atskaites LFF saraksta, kā pašiem izdevīgāk!

  +4 [+] [-]

, 2010-01-09 23:45, pirms 9 gadiem
Mean Machine 24 rakstīja: LFF lika Dinaburg kapāt toto? Šaubos...
No kurienes Tev pārliecība, ka DINA uz savu roku ir kapājusi toto,un jautājums, kas vispār ir kapājis toto tais mačos?Un vai vispār ir ,,kapāts,,TOTO?
Neliels piemērs:
Rabotnicki-Skonto 6-0 (2005g.)
tā mača galvenais Skonto treneris Andrejevs bija vienā intervijā izteicies (2009g.) apmēram tā:
komandā spēlē profesionāli futbolisti,bet bumbu neredz, skrien bimbai garām!
Tas ir skonto(Tavai zināšanai)!Bet jāiegaumē viens ,bez vadoņa (G. I.) , šādi klubs nedrīkstētu darboties!
Takstā pieminēti 3 mači,bet kur tad palika šie divi:
Bnei Yehuda - FK Dinaburg
FK Dinaburg-Bnei Yehuda
Īsi pirms Indriksona intervēšanas esportā šeit bija raksts ,ka šie ABI mači bija AIZDOMĪGI no Dinas puses(un no UEFA tika saņemta šī ziņa),kaut gan pirms tam Mežeckis bija teicis, ka nekas aizdomīgs no DINAS pret izraēlas klubu netika konstatēts no UEFA puses!
Bija vēstule nosūtīta UEFA no DINAS,un vai tad bija atbilde (no UEFA)????????
Visa tā lieta ir vienkārši safabricēta!
Kā arī vēl Uldriķa(kurš viennozīmīgi strādā savos rakstos G.I. labā) murgojums,jeb meli SA+ sakarā ar Gavrilovu.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2010-01-10 10:45, pirms 9 gadiem
LFF ir sabiedriska organizācija, kas var pieņemt lēmumus par saviem pasākiumiem arī bez Kriminālprocesuāli pierādītiem faktiem
vienīgi LFF ir jāuzmanās no Uefa, fifa un teorētiksi LOK

     [+] [-]

, 2010-01-10 11:53, pirms 9 gadiem
sasperjods rakstīja: LFF ir sabiedriska organizācija, kas var pieņemt lēmumus par saviem pasākiumiem arī bez Kriminālprocesuāli pierādītiem faktiem
vienīgi LFF ir jāuzmanās no Uefa, fifa un teorētiksi LOK
Nu bet pareizi,to arī LFF izmanto,safabricē visu kā pašiem izdevīgāk,un ir diezgan pārliecināti ka paliks nesodīti,bet UEFA jau tādi paši frukti sēž kā LFF!
Personīgi manas domas:
Tas ka uzreizi Gavrilovs saņēma diskābeli,par it kā aizdomīgām spēlēm(kuru spēļu rezultāti pat netika ietekmēti),bet Mežiks pr.konferencē,kad tika uzdoti jautājumi PA TĒMU,jutās ne visai pārliecināts,un uz tiem jautājumiem (pa tēmu),nespēja sakarīgi vispār atbildēt.Bet Gavrilovs no pleķa jau novākts.Domāju ka tieši Gavrilovs bija tas kas traucēja vadonim,un tā dēļ tika parauti uz grunti gan Pertija gan Dinaburga,un tā kā nekas sakarīgs no LFF puses līdz šim nav dzirdēts, tad joprojām palieku pie tā,ka Gavrilovs bija tas kas traucēja vadonim.
Skonto-LM 2-1 tiesāja sipailo,vai LFF sodīja Sipailo?Nē atzina par LABĀKO tiesnesi sezonā!!!Lūk kur ietekmēta spēle,un sipailo darbojās pēc vadoņa norādījumiem!Domāju gan ka DINA ir darbojusies uz spēļu ietekmēšanu agrāk(bet par trim rakstā minētām ,vairāk izskatās pēc taisītas lietas),un tas nu nekādi nav G.I. plānos,lūk arī rezultāts.
Vēl varu piebilst visvairāk ietekmētas spēles, ir tad kad skonto spēlē.

     [+] [-]

, 2010-01-10 13:20, pirms 9 gadiem
Nosacīta diskvalifikācija ir kaut kas tik bezgala simbolisks, ka nedz LFF izjūt nepieciešamību pēc juridiski perfektāka pamatojuma, nedz arī, ceru, paši spēlētāji to pārāk ņem pie sirds.

     [+] [-]

, 2010-01-10 19:09, pirms 9 gadiem
krejiešu spēlētājs točno nevar būt.viņus nelaida srunātajās spēlēs laukumā lai visu nesabojā,jo tiem jau nekas netika teikts,jo tie jau nesaprastu.