Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

Gorkšs: "Pienācis jauns sākums, uz ko raugos ar lielu entuziasmu"

Andrejs Siliņš

Gorkšs: "Pienācis jauns sākums, uz ko raugos ar lielu entuziasmu"
Kaspars Gorkšs
Foto: Romāns Kokšarovs, f64

"Šis bija fantastisks ceļojums, kam nu pienākušas beigas, bet pienācis arī jauns sākums, uz ko raugos ar lielu entuziasmu," šorīt intervijā "LTV Rīta Panorāmā" sacīja Latvijas futbola izlasē karjeru beigušais Kaspars Gorkšs.

"Neslēpšu, ka emocionāli ne man, ne manam mazajam puikam tas nebija viegli," lēmuma pieņemšanas procesu atcerējās Gorkšs. "Dzīvē jāpieņem arī grūti lēmumi, un šobrīd jau šķiet, ka šī aktualitāte lēmumam beigt spēlēt izlasē ir zudusi. Gribas ar jaunu sparu un jaunu skatu skatīties nākotnē."

Gorkšs arī atklāja, ka, visdrīzāk, futbolu vairs nespēlēs ne tikai izlasē, bet arī profesionālā režīmā vispār: "Skaidrs, ka no futbola aiziet es nevaru, jo futbolam ir daļa manas sirds un futbolā es palikšu.[..] Kā jau rakstīju, liels paldies visiem, ar ko esmu trenējies, kas mani trenējuši, kas mani pacietuši laukumā un ārpus tā. Paldies tiem, kas sekoja, atbalstīja un neatbalstīja. Šis bija fantastisks ceļojums, kam nu pienākušas beigas, bet pienācis arī jauns sākums, uz ko raugos ar lielu entuziasmu."

Gorkšs atzina, ka vēloties aizvadīt atvadu spēli, taču vēl nezinot, vai tā būs Latvijas izlases sastāvā vai arī draugu lokā.

Kaspars atcerējās arī savu pirmo spēli kā Latvijas izlases kapteinim: "Šīs spēles krekls man joprojām man ir mājās. Tā bija spēle pret Rumāniju, Vitālijs Astafjevs tika nomainīts un treneris kapteiņa apsēju uzticēja man. Tas bija kā adrenalīna lādiņš - spēks palielinājās, ķermeni dzina uz priekšu. Izvest Latvijas izlasi laukumā kā kapteinim bijis mans sapnis, ko izdevies piepildīt. Gribētu, lai pēc iespējas vairāk maziem puikām būtu tāds pats sapnis. Nākotnē vēlos darīt visu iespējamo, lai palīdzētu šiem puikām savu sapni realizēt."

Gorkšs atklāja, ka atsāks mācības, lai veiksmīgāk veiktu pāreju uz futbola administrāciju: "Šī ir fantastiska iespēja gadiem uzkrāto pieredzi papildināt ar zināšanām, kas nepieciešamas, lai pēc iespējas veiksmīgāk un ātrāk veiktu šo transformāciju. Nekad neesmu slēpis, ka tas ir mans mērķis."

Gorkšs mācīsies UEFA kursos, kas paredzēti pusotra gada garumā un kopa ar Kasparu tajos mācīšoties arī tādi vīri kā Kakā, Kolo Turē, Maksvels un citi.

  +5 [+] [-]

, 2017-11-08 14:18, pirms 2 gadiem
Davai aiziet taisi Revolūciju , savādāk nekas te nemainīsies,gan atradisies ari normals treneris izlasei.

  +5 [+] [-]

, 2017-11-08 14:39, pirms 2 gadiem
Ar cik lielām pauzēm viņš katru pusteikumu pateica?

  +2 [+] [-]

, 2017-11-08 14:52, pirms 2 gadiem
sabikas rakstīja: Ar cik lielām pauzēm viņš katru pusteikumu pateica?
labāk lai kārtīgi apdomā ko saka, nevis kaut ko lej

     [+] [-]

, 2017-11-08 14:55, pirms 2 gadiem
Latvijas izlasē spēle jāaizvada. Bet varēja vēl spēlēt izlasē. Vienmēr var pārdomāt.

  +5 [+] [-]

, 2017-11-08 15:14, pirms 2 gadiem
Kaspar ,veiksmi nākotnē.Lai viss iecerētais izdodās!

  +2 [+] [-]

, 2017-11-08 15:28, pirms 2 gadiem
Pat FC Riga nespēlēs.

  +6 [+] [-]

, 2017-11-08 15:38, pirms 2 gadiem
Ndeki rakstīja: Davai aiziet taisi Revolūciju , savādāk nekas te nemainīsies,gan atradisies ari normals treneris izlasei.
Kādu revolūciju? Šitais ir tas pats kadrs, par kuru Indriksons izteicās, kad teica, ka gatavo sev aizvietotāju. Viņš būs laba izkārtne tām pašām shēmām, nekas vairāk ...

  +1 [+] [-]

, 2017-11-08 16:10, pirms 2 gadiem
Carloz rakstīja: Kādu revolūciju? Šitais ir tas pats kadrs, par kuru Indriksons izteicās, kad teica, ka gatavo sev aizvietotāju. Viņš būs laba izkārtne tām pašām shēmām, nekas vairāk ...
Čekistam tāds darbs - apliet ar mēsliem visu, kas nav viņa pārraudzībā.Kad/Ja Gorkšs sāks to lapseņu pūzni purināt, tad arī izdarīsim spriedumus.Vismaz es Kasparam ticu vairāk nekā mācītam melim Indriksonam.

     [+] [-]

, 2017-11-08 17:06, pirms 2 gadiem
Carloz rakstīja: Kādu revolūciju? Šitais ir tas pats kadrs, par kuru Indriksons izteicās, kad teica, ka gatavo sev aizvietotāju. Viņš būs laba izkārtne tām pašām shēmām, nekas vairāk ...
[/quote]
[quote carloz]
Kādu revolūciju? Šitais ir tas pats kadrs, par kuru Indriksons izteicās, kad teica, ka gatavo sev aizvietotāju. Viņš būs laba izkārtne tām pašām shēmām, nekas vairāk ...
Tas ka maita Guntis tā saka un izmisīgi mēģināja kādu izvirzīt, nenozīmē, ka izvirzāmais vispār priecājas, ka kaut kāds blēdis viņa vārdu izmanto. Kurš vispār gribētu iet zem Gunta vārda lol.... pat pēdējais zābaks nē... nu izņemot Bakmani (Staiceles bāzes apsaimniekotājus) un pārējos Staiceles gudriniekus, kuri domā, ka ir izpelnījušies sabiedrības uzmanību.

Pie manis (esmu biedrs) bija atbraucis šis Bakmanis un lūdza, lai par viņu balso.... jūs nevarat iedomāties, kā es pēc tam zviedzu, kad viņš aizbrauca prom

     [+] [-]

, 2017-11-08 17:13, pirms 2 gadiem
Ar ko spēlēs FC Riga Eirokausā? Gorkšu gan jau, ka vajag.

  +1 [+] [-]

, 2017-11-08 20:32, pirms 2 gadiem
Sametam Gorkšam naudu laba friziera apmeklējumam!

     [+] [-]

, 2017-11-08 21:20, pirms 2 gadiem
Aiznākoša sezonā Čempionu līga FC Riga. Kā bez Gorkša?

     [+] [-]

, 2017-11-09 00:09, pirms 2 gadiem
Lai izdodas! Skaidrs, ka jaunas vēsmas ienesīs. Cerams, ka mūsu futbols no tā tikai iegūs.

  +1 [+] [-]

, 2017-11-09 00:12, pirms 2 gadiem
Protams, nav skaidrs, vai būtu iespējams apvienot ar LFF prezidenta amatu, bet varbūt vēl varētu uzspēlēt 1. līgā pie tēva Audas sastāvā tur, kur karjeru uzsāka?

     [+] [-]

, 2017-11-09 11:22, pirms 2 gadiem
norcha 172 rakstīja: Čekistam tāds darbs - apliet ar mēsliem visu, kas nav viņa pārraudzībā.Kad/Ja Gorkšs sāks to lapseņu pūzni purināt, tad arī izdarīsim spriedumus.Vismaz es Kasparam ticu vairāk nekā mācītam melim Indriksonam.
Audas laukums Ķekavā tika uzbūvēts, kad Gorkšs vecākais bija pie Minipitch projekta stūres. Interesanti, ka pats projekts smagi aizkavējās, sāka kaut ko steigā pēc tam būvēt, sablieza pa roku galam un lielākoties tie laukumiņi tagad dažus gadus vēlāk ir pilnīgas miskastes. Tautā runā, ka par Minipitch naudu uzblieza Audai laukumu un cerēja, ka neviens nepārbaudīs. Kad saprata, ka neies cauri, tad pa lēto sablieza tos minipichus lielā steigā, galvenais, lai būtu ko parādīt, nevis lai kalpotu ilgtermiņā.

     [+] [-]

, 2017-11-10 21:58, pirms 2 gadiem
Neticu, ka Gorkšam kāds ļaus tur pārmaiņas veikt. Tur pēc Indriksona aiziešanas paliks Mežeckis un Žuks ar saviem roklaižām, tie ir tie lielākie kaitnieki Latvijas futbolā. Indriksonam jau kādu laiku pofig, bet lielākie šeptmaņi ir tieši tie divi. Kamēr netiks vaļā no tiem, un visas viņu komandas, tikmēr nekādas lielas pārmaiņas nenotiks, un Gorkšs būs marionete. Jāatlaiž visi,, kas trādājuši LFF pirms 2010.gada. Pēdējā laikā tur svaigas asinis ieplūdušas, kas arī gaida pārmaiņas, bet vecie ir īsti enkuri.