Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:121, Did:0, useCase: 0

Ar koronavīrusu saslimis Paolo Maldīni, viņa dēls "Milan" sastāvā un Divala

Rolands Eliņš

Ar koronavīrusu saslimis Paolo Maldīni, viņa dēls "Milan" sastāvā un Divala
Paolo Maldīni. Foto: AFP/Scanpix

Itālijas A Sērijas kluba Turīnas „Juventus” spēlētājs Paulo Divala apstiprinājis, ka arī viņam ir konstatēts koronavīruss, tāpat arī viņa draudzenei. Abi gan saka, ka ir lieliskā pašsajūtā. Ar Covid-19 saslimušo personu skaitam šovakar pievienojās arī Itālijas futbola leģenda Paolo Maldīni, kā arī viņa dēls, „Milan” futbolists Daniels Maldīni.

Turīnas „Juventus” komandā šis ir trešais saslimšanas gadījums. Slimība konstatēta arī Danielem Rugani un Blēzam Matuidī. Rugani saslimšana tika konstatēta 11. martā, un Divala kopš tā laika atradās pašizolācijā. Divala par savu pozitīvo koronavīrusa testu pavēstīja sociālajā tīklā „Instagram”, norādot, ka gan viņam, gan viņa draudzenei pašsajūta ir laba.

„Juventus” paziņojumā mājaslapā norādīts, ka spēlētājs neizrāda slimības simptomus, taču medicīniskajās pārbaudēs konstatēta Covid-19 slimība.

Šovakar Covid-19 slimība konstatēta arī „Milan” sastāvā. Pozitīvas pārbaudes veiktas Danielam Maldīni, kluba jauniešu komandas spēlētājam, kurš gan nesen trenējies kopā ar „Milan” galveno komandu.

Tāpat pozitīvas pārbaudes veiktas viņa tēvam Paolo Maldīni, kurš „Milan” tehniskais direktors. Viņi abi atradās pašizolācijā divas nedēļas, taču Paulo ieguva informāciju, ka nesen kontaktējies ar personu, kurai vēlāk konstatēts koronavīruss, un Paulo drīz vien sāka izrādīt slimības simptomus. Šobrīd gan viņš, gan Daniels jūtoties labi, vēstīts „Milan” paziņojumā.

51 gadu vecais Paolo Maldīni savulaik Itālijas izlasē aizvadīja 126 spēles, kamēr „Milan” sastāvā kā futbolists pavadīja 25 gadus.

Itālija ir viena no koronavīrusa vissmagāk skartajām valstīm – tajā konstatēti 4825 nāves gadījumi ar šo slimību inficēto personu vidū.

Izmantotie resursi:
https://www.acmilan.com/en/news/clu...
https://www.football-italia.net/151...