Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:124, Did:0, useCase: 0

Tuhels: "Neimārs ir vesels, bet viņš nespēlēs, kamēr nebūs skaidra nākotne"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Tuhels: "Neimārs ir vesels, bet viņš nespēlēs, kamēr nebūs skaidra nākotne"
Neimārs. Foto: Reuters/Scanpix

Šovakar Francijas čempionāta trešās kārtas maču aizvadīs pēdējos gados dominējošā Parīzes "Saint-Germain", kuras galvenais treneris Tomass Tuhels norādījis, ka Neimārs varētu doties laukumā, bet tas nenotiks līdz brīdim, kamēr nebūs skaidra viņa nākotne.

"Neimārs ir labā formā. Viņam aiz muguras laba treniņu nedēļa kopā ar komandas biedriem. Tika ieguldīts smags darbs, bija pozitīvs noskaņojums. Tomēr kluba pozīcijas ir nepārprotamas – kamēr situācija nebūs skaidra, tikmēr Neimārs nespēlēs. Ja viss kļūtu skaidrs šodien, viņš varētu doties laukumā," pirms savā laukumā paredzētās spēles pret "Toulouse" teica Tuhels.

"Jā, Neimāra situācija nepalīdz komandas noskaņojumam, bet, skatoties no otras puses, tā gluži nav. Jā, mēs daudz par viņu runājam, tomēr jāsaprot, ka šāda līmeņa futbolists vienmēr izraisīs interesi un runas. Visi pie tā jau ir pieraduši. Kad Neimārs bija savainots, katra preses konference pirms un pēc spēlēm bija veltīta jautājumiem par viņu. Skaidrs, ka klubam tā nav labākā situācija, tas ir skaidrs. Visas šīs runas nepalīdz," atzina galvenais treneris.

Tas redzams arī laukumā. Ja iepriekšējās sezonās PSG dominēja, tad šoreiz pirmais zaudējums tika piedzīvots jau otrajā kārtā, viesos ar 1:2 piekāpjoties "Rennes". Turklāt vienīgos vārtus Edinsons Kavani guva pēc rupjas pretinieku kļūdas savā soda laukumā, bet citādi PSG centieni uzlauzt pretinieku cietoksni bija pārāk vienveidīgi.

Pārbaudes spēlēs Neimārs laukumā nepavadīja ne sekundes, un viņš bijis ārpus pieteikuma arī pirmajos Francijas čempionāta mačos. Joprojām daudz tiek runāts par viņa atgriešanos "Barcelona", tomēr Katalonijas grands nav gatavs maksāt prasīto summu. Pirms diviem gadiem Neimārs uz Parīzi pārcēlās par 222 miljoniem eiro.

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/soccer/soccer-...