Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:120, Did:0, useCase: 0

Premjerlīgas klubs "Aston Villa" soda savu kapteini par karantīnas neievērošanu

Rolands Eliņš

Premjerlīgas klubs "Aston Villa" soda savu kapteini par karantīnas neievērošanu
Džeks Grēlišs. Foto: PA/Scanpix

Anglijas futbola Premjerlīgas klubs „Aston Villa” paziņojis, ka ir ļoti sarūgtināts par komandas kapteiņa Džeka Grēliša rīcību, pārkāpjot valstī noteiktos karantīnas nosacījumus. Viņš saņems naudas sodu, kura apjoms nav nosaukts.

Svētdienas rītā britu mediji vēstīja par Birmingemā notikušu auto avāriju, kuru izraisījušais vīrietis notikuma vietu atstājis kājām pirms policijas ierašanās, atstājot savas kontaktdetaļas blakus esošajām personām. Tika ziņots, ka šis vīrietis bijis „Aston Villa” kapteinis Džeks Grēlišs, kurš tobrīd atgriezies no ballītes.

„Aston Villa” šovakar apstiprināja, ka viens no tās spēlētājiem ir ignorējis Anglijas valdības noteiktos drošības pasākumus un nav palicis mājās valstī noteiktās karantīnas apstākļos. Grēlišs saņems disciplinārsodu, kā arī naudas sodu, kura apjoms paziņojumā nav minēts, taču norādīts, ka tas tiks ziedots labdarībai.

„Kluba kapteinis Džeks Grēlišs ir pieņēmis sodu un atzīst, ka viņa lēmums atstāt māju karantīnas laikā bija nepareizs un pilnībā nevajadzīgs,” vēstīts „Aston Villa” paziņojumā.

Jāpiemin, ka pirms nieka divām dienām Grēlišs savā „Twitter” profilā ievietoja īsu video ar aicinājumu „Palieciet mājās! Glābiet dzīvības!”. Pats viņš šo aicinājumu vērā neņēma.

Grēlišs šovakar publicēja savu atvainošanos, norādot, ka ļoti kaunas par savu rīcību. Viņš paskaidroja, ka mājās sajuties nomākts, tādēļ "stulbi piekritu uzaicinājumam doties izklaidēties". Grēlišs izteica cerību, ka citi mācīsies no viņa kļūdām un ievēros karantīnas nosacījumus, lai kādi tie arī neliktos.

Izmantotie resursi:
https://www.avfc.co.uk/News/2020/03...