Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:120, Did:0, useCase: 0

"Chelsea" uzbrucējs Viljans gatavs sezonu pabeigt arī pēc līguma iztecēšanas

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

"Chelsea" uzbrucējs Viljans gatavs sezonu pabeigt arī pēc līguma iztecēšanas
Viljans. Foto: PA Pictures/Scanpix

Anglijas Premjerlīga futbolā ir apturēta, un klubi pauduši nostāju, ka svarīgāk par jaunas sezonas sākšanu būs pabeigt pašreizējo. Tas varētu nozīmēt, ka futbolistiem, kuriem līgums ir līdz šīs sezonas beigām, varētu nākties spēlēt pēc tā iztecēšanas. Londonas "Chelsea" brazīlietis Viljans sacījis, ka viņam tas nesagādātu problēmas.

Viljanam un "Chelsea" nav izdevies vienoties par sadarbības turpināšanu, un galvenā problēma meklējama termiņā – klubs piedāvā tikai divu gadu līgumu, bet brazīlietis grib vienošanos uz trim sezonām. Taču viņš ir gatavs spēlēt arī bez līguma, ja sezona noslēgsies pēc tā iztecēšanas.

Šodien Anglijas futbola dzīve tika apturēta vismaz līdz 30. aprīlim. Premjerlīgā vēl atlicis aizvadīt deviņas kārtas, tādējādi pastāv iespēja, ka mači risināsies arī pēc 30. jūnija, kad Viljanam un citiem futbolistiem iztecēs līgums.

"Ja man būtu jāspēlē pēc līguma beigām, domāju, ka man tas nesagādātu nekādas problēmas. Gribētu pabeigt sezonu klubā, kas pret mani vienmēr izturējies lojāli, vienmēr bijis kopā ar mani," teica Viljans. Viņš nav vienīgais "Chelsea" spēlētājs, kuram vasarā beigsies līgums – identiskā situācijā ir arī Pedro un Olivjē Žirū.

Viljans "Chelsea" rindās spēlējis septiņus gadus, divas reizes kļūstot par Premjerlīgas čempionu, tāpat izcīnot FA kausu, Līgas kausu un uzvarot UEFA Eiropas līgā. "Ir ļoti daudz neskaidrību, nezinām, kas notiks tālāk. Bet bez šaubām varu teikt, ka esmu gatavs spēlēt, neskatoties uz situāciju ar manu līgumu."

Izmantotie resursi:
https://www.skysports.com/football/...

     [+] [-]

, 2020-03-19 22:33, pirms nedēļas
Žēl, ka nepiekrīt divu gadu līgumam. Ņemot vērā kluba politiku attiecībā uz spēlētājiem 30+, piedāvātais līgums jau ir dāsns no kluba puses. Bet cepums viņam par attieksmi!