Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:282, Did:0, useCase: 0

Jāsadala pēdējās vietas ceturtdaļfinālā

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Jāsadala pēdējās vietas ceturtdaļfinālā
Čehijas izlase jau ir ceturtdaļfinālā, slovākietēm par vietu tur vēl jācīnās
Foto: IFF Floorball

Pasaules florbola čempionātā sievietēm klāt izšķirošie mirkļi, jo grupu turnīrs ir noslēdzies un šodien jānoskaidro tās četras komandas, kas pievienosies florbola lielvalstīm ceturtdaļfinālā.

Vietas pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā bez pārsteigumiem jau pēc grupu turnīra nodrošināja vadošās četras florbola izlases – Zviedrija, Somija, Šveice un Čehija, kas ierindojās pirmajās divās pozīcijās A un B apakšgrupās. Komandas, kas ierindojās trešajā un ceturtajā vietā šajās grupās šodien spēkosies ar labākajām komandām no C un D apakšgrupām, lai arī iekļūtu ceturtdaļfinālā.

Pirms šīm spēlēm allaž ir grūti novērtēt vienības, kuras uzskatāmas par favorītēm, jo komandas no A un B grupām aizvadījušas divas spēles pret florbola līdervienībām, kurās visās ciesti pamatīgi zaudējumi (līdzvērtīgākie zaudējumi bijuši polietēm, kas ar 3:14 piekāpās Somijai un ar 0:11 kapitulēja Šveicei). Tikmēr komandas no C un D grupām spēlējušas pret vairāku līmeņu zemākiem pretiniekiem, tos pieveicot nebūt ne tik vieglās spēlēs. Lai vai kā, domājamas, ka Polijas izlase būs diezgan izteikta favorīte spēlē ar Austrāliju un Vācijas izlasei vajadzētu tikt galā ar Singapūru. Tikmēr Latvijas – Norvēģijas un Slovākijas – Dānijas spēlēs uzvarētāju prognozēt ir krietni sarežģītāk.

Četras komandas, kas jau priekšlaicīgi atvadījušās no cerībām uz izslēgšanas turnīru, aizvadīs mačus par 13.-16. vietu. Šī kvarteta izteiktas favorītes ir Igaunijas florbolistes, kuras mērosies spēkiem ar amerikānietēm. Otru pāri veidos divas Āzijas valstu izlases, Japānai sacenšoties ar Taizemi.

Pasaules florbola čempionāta piektās dienas spēļu kalendārs

Kvalifikācijas kārtas mači

LaiksSpēleRezultāts
13:00Latvija – Norvēģija
14:00Vācija – Singapūra
17:00Slovākija – Dānija
20:00Polija – Austrālija

Spēles par 13.-16.vietu

LaiksSpēleRezultāts
11:00Taizeme – Japāna
16:00Igaunija – ASV