Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:282, Did:0, useCase: 0

2022. gada pasaules čempionāts florbolā norisināsies Šveicē

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

2022. gada pasaules čempionāts florbolā norisināsies Šveicē
Šveice bija tuvu tam, lai 2018. gada pasaules čempionātā spēlētu finālā. Pēc četriem gadiem turnīrs notiks viņu mājās
Foto: IFF Floorball

Brīdī, kad 2018. gada pasaules florbola čempionāts sasniedzis kulmināciju, Starptautiskā florbola federācija (IFF) paziņojusi, ka 2022. gada pasaules čempionāts norisināsies Šveicē, turklāt tas tiks izspēlēts ātrāk – oktobra beigās un novembra sākumā.

Kļuvis zināms, ka 2022. gada pasaules čempionāts norisināsies Šveicē, turklāt tas pārcelts no decembra uz oktobra un novembra mēnešiem. Čempionāts paredzēts laika posmā no 20.oktobra līdz 13.novembrim. Tas gan nenozīmējot, ka turnīrs norisināsies gandrīz mēnesi, jo par precīzākiem datumiem tiks paziņots vēlāk. Vienlaikus baumu līmenī izskanējis, ka pasaules čempionātā varētu palielināt dalībkomandu skaitu līdz 20, kā rezultātā turnīrs varētu ievilkties garāks par deviņām dienām, kā tas bijis līdz šim. Savukārt no pēdējā laikā ierastā decembra čempionāts pārcelts tādēļ, lai nepārklātos ar pasaules kausu futbolā, kas norisināsies tieši decembra mēnesī.

Šveices florbola federācijas ģenerālsekretārs Mihaels Zoss atzinis, ka "mēs esam ļoti laimīgi, ka pasaules labākie florbolisti atgriezīsies pilsētā, kur tie cīnījās 2012. gadā. Pasaules čempionāts Prāgā pacēlis turnīru jaunā līmenī, bet mēs esam gatavi pieņemt šo izaicinājumu."

Nākamais pasaules čempionāts 2020. gadā norisināsies Somijas galvaspilsētā Helsinkos. Pirms tam gan 2019. gadā Šveices pilsētā Nešatelā norisināsies pasaules čempionāts sievietēm. Savukārt 2021. gada pasaules čempionāts dāmām tiks aizvadīts Zviedrijas pilsētā Upsalā.