Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

NBA maiņu trakums noslēdzies ar Tomasa došanos uz "Lakers" un Klīvlendas pārbūvi

NBA maiņu trakums noslēdzies ar Tomasa došanos uz "Lakers" un Klīvlendas pārbūvi

Losandželosas "Lakers" ģenerālmenedžeris Robs Pelinka
Foto: AP/Scanpix

Nacionālajā basketbola asociācijā komandas vēl šovakar var veikt pēdējos maiņu darījumus, pirms termiņa beigām pulksten 22:00 pēc Latvijas laika. Diemžēl, komandu plānus lielā mērā ietekmējušas spēlētāju traumas. Kamēr Ņujorkas "Knicks" galvenais fokus pārgājis uz augstas drafta izvēles iegūšanu, tādām komandām kā Oklahomsitijas "Thunder", Vašingtonas "Wizzards" un Klīvlendas "Cavaliers" jāatrod aizstājēji traumētajiem pamatsastāva spēlētājiem. Lai palīdzētu noorientēties daudzo baumu un ziņu jūklī, Sportacentrs.com piedāvā NBA maiņas darījumu pēdējo stundu teksta tiešraidi.

Teksta tiešraide

22:55 Džo Džonsons pieprasīs, lai viņu atbrīvo no Sakramento "Kings". Par veterānu liela interese ir Hjūstonas "Rockets" komandas vadībai.

22:20 Komandas, kuras neiesaistījās maiņas darījumos, lūkos pastiprināt sastāvus no spēlētājiem, kurus atbrīvos ārpus "play-off" zonas paliekošās komandas. Viens no tādiem spēlētājiem būs Deriks Rouzs.

22:07 Maiņas darījumu tā arī neveica Bostonas "Celtics", kuras sastāvā paliks dažādās baumu spekulācijās iesaistītais Markuss Smarts. Jau otro gadu pēc kārtas Denijs Eindžs maiņu gala termiņa laikā neveica pārmaiņas komandā.

22:05 Deandre Džordans paliek Losandželosas "Clippers".

22:00 NBA 2017./2018. gada sezonas maiņas darījumu gala termiņš ir aizritējis. Tuvākās stundas laikā tiks precizēti darījumi, bet jaunas maiņas komandas vairs nevar veikt līdz šīs sezonas beigām.

21:58 Maiņas darījums! Orlando "Magic" sūta Elfridu Peitonu uz Fīnikas "Suns", pretī saņemot otrās kārtas drafta izvēli.

21:54 Maiņas darījums! Vašingtonas "Wizards" sūta Šeldonu Maku uz Atlantu.

21:39 Kenets Farīds vēl aizvien cer, ka Denvera atradīs maiņu, kas ļautu spēka uzbrucējam izmēģināt savus spēkus citā komandā.

21:36 Memfisas "Grizzlies" nespēj atrast maiņu Tairikam Evansam. Iespējams vasarā komanda mēģinās parakstīt jaunu līgumu ar spēlētāju.

21:27 Maiņas darījums! "Pelicans" sūta Danti Kaninghemu uz "Nets" , pretī saņemot Rašadu Vonu, kurš pirms dažām dienām tika aizmainīts uz Bruklinu no Milvoki "Bucks".

21:24 Maiņas darījums! Portlendai izdodas savu algu sarakstu pavilkt zem luksusa nodokļa līnijas. "Trail Blazers", aizmainot Noa Vonleju, no Čikāgas iegūst naudas kompensāciju un tiesības uz 32 gadus veco serbu centru Milovanu Rakoviču, kurš šobrīd spēlē Šveices čempionātā.

21:05 Maiņas darījums! Ņujorkas "Knicks" no Denveras iegūs aizsargu Emanuelu Mudieju. Trīs komandu maiņas rezultātā "Nuggets" rindās nonāk Devins Hariss, bet par Dalasas "Mavericks" spēlētāju kļūst Dags Makdermonts.

21:00 Sākas pēdējā stunda līdz maiņu gala termiņa beigām.

20:46 Bostonas "Celtics" ir iesaistīta sarunās par iespējamajiem darījumiem. Tomēr Denijs Eindžs ir atturīgs iekļaut piedāvājumā pirmās kārtas drafta izvēli.

20:44 Deriks Rouzs nepaliks Jūtā. "Jazz" izpirks traumatiskā spēlētāja līgumu, lai ļautu bijušajam līgas vērtīgākajam spēlētājam parakstīt līgumu ar kādu no play-off komandām.

20:36 Maiņas darījums. Salīdzinoši maznozīmīga vienošanās. Toronto "Raptors" savā īpašumā iegūst aizsargu Malači Ričardsonu, uz Sakramento "Kings" nosūtot vieglo uzbrucēju Bruno Kabaklo.

20:30 Līdz beigu signālam vēl pusotra stunda.

20:08 Maiņas darījums! Dveins Veids atgriežas Maiami "Heat". Atjaunojot sastāvu ar jauniem atlētiskiem spēlētājiem Klīvlenda dod iespēju Veidam atgriesties savas karjeras nozīmīgākajā komandā. "Heat" pretī dod aizsargātu otrās kārtas izvēli.

20:03 Vēl viens maiņas darījums Klīvlendai. NBA fināliste iegūst pieredzējušo aizsargu Džordžu Hilu un Jūtas "Jazz" uzbrucēju Rodniju Hudu. Ceļam uz Soltleiksitiju čemodānus kravā Deriks Rouzs un Džejs Krauders. Savukārt par Sakramento "Kings" spēlētājiem kļūst Džo Džonsons un Imans Šamperts.

20:00 Līdz maiņu termiņa beigām palikušas divas stundas.

19:27 Maiņas darījums! Lūks Babits no Atlantas "Hawks" ceļo uz Maiami "Heat". Pretējā virzienā dodas Okaro Vaits.

19:22 Maiņas darījums! Memfisas "Grizlies" nosūtījusi saspēles vadītāju Džeimsu Enisu uz Detroitas "Pistons", pretī saņemot Braisu Džonsonu. Tādējādi Detroita aizmainījusi abus spēlētājus, kas nāca līdzi Bleikam Grifinam darījumā ar "Clippers".

19:12 No Klīvlendas uz Losandželosu dodas Aizeja Tomass, Čenings Frejs un šī gada pirmās kārtas drafta izvēle.

19:06 Maiņas darījums! Losandželosas "Lakers" sūta Džordanu Klarksonu un Leriju Nensu uz Klīvlendu. Maiņas detaļas tiek precizētas.

19:00 Cīņā par Deandre Džordanu iesaistas kanādieši. Toronto "Raptors" nepieciešams iesaistīt trešo komandu, lai darījums varētu notikt.

18:55 "Cavaliers" cenšas izveidot maiņu, lai iegūtu Kembu Vokeru. Tomēr pagaidām neizdodas pārliecināt Maiklu Džordanu, kurš pa lēto savas komandas saspēles vadītāju atdot netaisās.

18:30 "Pistons" un "Pelicans" apspriež Braisa Džonsona un Dantes Kaninghema maiņu. Džonsons ir trešais Bleika Grifina maiņā iesaistītais spēlētājs.

18:10 Maiņas darījums! Čikāgas "Bulls" sūta saspēles vadītāju Džamīru Nelsonu uz Detroitas "Pistons" pret Viliju Rīdu. Abi basketbolisti šajās komandās ieradās tikai pirms nedēļas.

17:40 Vairākas komandas apstiprinājušas, ka šovakar maiņas darījumos neiesaistīsies, koncentrējoties uz brīvajiem aģentiem, kas tiks atbrīvoti no savām komandām nākamajās nedēļās.

16:20 Maiņu darījumu termiņa pēdējās stundās liela aktivitāte sagaidāma no Denveras "Nuggets". Kolorado štata komanda cenšas iegūt Tairiku Evansu, piedāvājot komandām Emanuelu Mudieju un Vilsonu Čendleru. Tāpat "Nuggets" gatava atdot drafta izvēli, lai aizmainītu Keneta Farīda kontraktu.

15:45 Klīvlendas "Cavaliers" un Losandželosas "Clippers" apspriež iespējamo Deandrē Džordana maiņu. Tiek meklēta trešā komanda, kas varētu iesaistīties maiņas darījumā.

NBA maiņu veikšanas gala termiņš ir pulksten 22:00 pēc Latvijas laika.

Veiktie darījumi

Peitons dodas uz tuksnesi

Fīnikas "Suns" savā īpašumā ieguva NBA trakākās frizūras īpašnieku Elfridu Peitonu, kuru Orlando "Magics" bija gatava atdod pret otrās kārtas drafta izvēli.

KomandaMaiņas ieguvumi
SunsElfrids Peitons
Magicsotrās kārtas drafta izvēle

Maks brīvajos algu sarakstos

Atlantas "Hawks" savam sastāvam no Vašingtonas piesaistīja Šeldenu Maku, pieņemot spēlētāju brīvajā vietā zem algu grieztiem.

KomandaMaiņas ieguvumi
HawksŠeldens Maks

Vons nepaspēj pat izkravāt čempodānus

Bruklinas "Nets" rindās pirms divām dienām nonākušais Rašads Vons jau atkal dodas ceļā. Basketbolista jaunā mājvieta būs Ņūorleāna. No "Pelicans" uz Bruklinu pošas Dante Kaninghems.

KomandaMaiņas ieguvumi
NetsDante Kaninghems
PelicansRašads Vons

Portlenda palien zem luksusa nodokļa

Aizmanot Noa Vonleju uz Čikāgu, Portlendas "Traul Blazers" izdevies izvairīties no luksusa nodokļa maksāšanas.

KomandaMaiņas ieguvumi
BullsNoa Vonlejs / naudas kompensācija
Tail Blazerstiesības uz Milovanu Rakoviču

Maiņu trakumā iesaistās Ņujorka

Maiņu darījumu pēdējā stundā savu vārdu teica arī Ņujorkas "Knicks", kura savā komandā ieguva Kongo basketbolistu Emanuelu Mudieju, pretī atdodot Dagu Makdermontu, kurš nonācis Dallasas "Mavericks". Savukārt Denveras "Nuggets" trīs komandu maiņas darījumā ieguva pieriedzējušo saspēles vadītāju Devinu Harisu.

KomandaMaiņas ieguvumi
KnicksEmanuels Mudiejs
NuggetsDevins Hariss / "Clippers" otrās kārtas drafta izvēle (caur "Knicks")
MavericksDags Makdermonts / "Nuggets" otrās kārtas drafta izvēle

Toronto apslapina pirkstus ūdenī

Lai gan Toronto "Raptors" pat iesaistījās sarunās par Deandre Džordana maiņu, rezultāts bijis gandrīz neeksistējošs. Kanādas komanda ar Sakramento "Kings" apmainīja divus otrgadniekus.

KomandaMaiņas ieguvumi
RaptorsMalači Ričardsons
KingsBruno Kabaklo

Trīs komandu darījumā Klīvlenda iegūst Hilu un Hudu

"Cavaliers" pilnībā izformējusi komandas sastāvu, aizmainot lielāko daļu vienības veterānu. Klīvlendai izdevies iegūt aizsargu Džordžu Hilu un uzbrucēju Rodniju Hudu. Veterāni Deriks Rouzs un Džajs Krauders nonākuši Jūtas "Jazz" spēlētāju sarakstos, kamēr uz Sakramento dodas Džo Džonsons un Imans Šamperts. Netieši maiņai pieskaitāms arī Dveins Veids, kurš dodas uz Maiami "Heat", bet Floridas komandas otrās kārtas izvēle nonāk Sakramento.

KomandaMaiņas ieguvumi
CavaliersDžordžs Hils / Rodnijs Huds
JazzDeriks Rouzs / Džajs Krauders
KingsDžo Džonsons / Imans Šamperts / Maiami otrās kārtas drafta izvēle 2020. gadā
HeatDveins Veids

Tomass ceturto reizi karjerā tiek aizmainīts

Aizvadītās vasaras Klīvlendas "Cavaliers" skaļākais papildinājums Aizeja Tomass nav spējis savu lietderību pierādīt NBA čempionei. Tādēļ Tomass kopā ar Čeningu Freju tiek aizmainīts uz Losandželosas "Lakers", kas pretī uz Klīvlendu nosūta Džordanu Klarksonu un Leriju Nensu.

KomandaMaiņas ieguvumi
LakersAizeja Tomass / Čenings Frejs / pirmās kārtas izvēle
CavaliersDžordans Klarksons / Lerijs Nenss

Komandas apmaina rezervistus

Nelielos maiņas darījumos pie jauniem spēlētājiem savās komandās tikušas Maiami "Heat", Atlentas "Hawk", Memfisas "Grizzlies" un Detroitas "Pistons" komandas.

KomandaMaiņas ieguvumi
HeatLūks Babits
HawksOkaro Vaits
KomandaMaiņas ieguvumi
GrizzliesBraiss Džonsons / nākotnes otrās kārtas drafta izvēle
PistonsDžeimss Eniss

Nelsons un Rīds otro reizi divu nedēļu laikā maina komandas

Savstarpēju maiņu veikušas Čikāgas "Bulls" un Detroitas "Pistons", apmainot spēlētājus, kuri bija iesaistīti lielākos maiņas darījumos pagājušajā nedēļā. Uz motoru pilsētu dodas saspēles vadītājs Džamīrs Nelsons, savukārt vēju pilsētā karjeru turpinās uzbrucējs Vilijs Rīds.

KomandaMaiņas ieguvumi
PistonsDžamīrs Nelsons
BullsVilijs Rīds / tiesības apmainīt otrās kārtas drafta izvēles 2022. gadā

Porziņģa labākais draugs kļūst par Džordana spēlētāju

Kristapa Porziņģa ilggadējais komandas biedrs Seviļas komandā Spānijā un labākais draugs Vilijs Ernangomess pieprasīja maiņu, lai iegūtu savām spējām atbilstošu spēles laiku. Ņujorka jaunā spāņu centra spēlētāja vēlmi piepildīja, nosūtot basketbolistu uz Šarlotas "Hornets". Darījumā iegūtot Džoniju O'Braienu Ņujorka gatavojas atlaist.

KomandaMaiņas ieguvumi
HornetsVilijs Ernangomess
KnicksDžonijs O'Braiens / divas otrās kārtas drafta izvēles

Zelers pie grieķu frīka

Rezerves centru groza apakšā 5. februārī ieguva Milvoki "Bucks", sastāvam pievienojot septiņas pēdas garo Taileru Zeleru, kurš iepriekš pārstāvēja Bruklinas "Nets".

KomandaMaiņas ieguvumi
BucksTailers Zelers
NetsRašads Vons / otrās kārtas drafta izvēle

Mirotičs piekrīt maiņai uz "Pelicans"

1. februārī melnkalniešu spēka uzbrucējs ar Spānijas pasi Nikola Mirotičs atteicās no savām veto tiesībām, piekrītot maiņai uz Ņjuorleānu. Čikāga pretī paņēma Omera Ašika līgumu, par kuru vēl divas ar pusi sezona būs jāmaksā nedaudz zem 12 miljoniem sezonā.

KomandaMaiņas ieguvumi
PelicansNikola Mirotičs / otrās kārtas drafta izvēles
BullsTonijs Alēns / Omers Ašiks / Džamīrs Nelsons / pirmās kārtas drafta izvēle / tiesības apmainīt izvēles 2021. gadā

Grifina milzīgais kontrakts nonāk Detroitā

Lai gan maiņa starp Losandželosas "Clippers" un Detroitas "Pistons" norisinājās jau 29. janvārī, tā uzskatāma kā pirmais darījums šajā maiņu termiņa beigu periodā. Bleika Grifina 171 miljonu vērtajā līgumā nebija iekļauts punkts par neaizmainīšanu, jo tik lieli līgumi paši par sevi NBA tiek uzskatīti par gandrīz neaizmaināmiem, bet Detroitai bija nepieciešama zvaigzne, kas komandas jaunajā arēnā varētu piepildīt skatītāju vietas.

KomandaMaiņas ieguvumi
ClippersTobiass Hariss / Eiverijs Bredlijs / Bobans Marjanovičs/ divas drafta izvēles
PistonsBleiks Grifins / Vilijs Rīds / Braiss Džonsons

Informācija tiek papildināta ar jaunākajiem maiņu darījumiem...

Kuram telefons iezvanās visbiežāk?

Atlantas "Hawks" gatava šķirties no saviem sešus miljonus sezonā vērtajiem veterāniem Marko Belineli, Ersana Iljasovas un Dveina Dedmona. Itālis komandai nedevās līdzi uz izbraukuma spēli Orlando, savukārt turku basketbolists vairākām klubu maiņām iepriekšējās sezonās izteicis vēlmi palikt Atlantā.

Viltīgajam Denijam Eindžam allaž ir kāds džokeris azotē. Pirms maiņu gala termiņa beigām nav izslēgta Bostonas "Celtics" aizsarga Markusa Smārta aizmainīšana, kemēr ķelti pretī varētu vēlēties Tairiku Evansu.

Starp Bruklinas "Nets" spēlētājiem koferus var nākties krāmēt Spenseram Dinvidijam. Nākamsezon Bruklina gaida atpakaļ ierindā Džeremiju Linu un D'Andželo Raselu, tādējādi trešajam saspēles vadītājam vieta rotācijā nebūs. Bruklina ir viena no koamndām, kas varētu pieņemt kādu brismīgu līgumu, lai iegūtu drafta izvēli.

Maiklam Džordanam bija jāsteidzas dzēst ugunsgrēks, pirmo reizi ilgākā laikā stājoties mediju priekšā. Šarlotas "Hornets" īpašnieks noliedza runas par iespējamo Kemba Vokera aizmainīšanu.

Jā vājāka komanda laukumā, jo spēcīga mūsu drafta izvēle. Tā savā galvā prāto Čikāgas "Bulls" lēmumu pieņēmēji. Ieinteresētajām komandām ir visas iespējas iegūt Robinu Lopesu vai kādu no Mirotiča maiņā iegūtajiem veterāniem.

Visas acis pievērstas Klīvlendas "Cavaliers". Lai apmierinātu Lebrona Džeimsa vēlmi cīnīties par titulu, Klīvlendas komandas vadībai jāmeklē sastāva papildinājums, bet briestošā Džeimsa brīvā aģenta loma neļauj vieglu sirdi šķirties no labām drafta izvēlēm. Tikmēr AIzeja Tomass atzinies, ka ir noguris no maiņām un nevēlas mainīt komandu.

Dalasas "Mavericks" nometnē klusums, bet ar ekscentrisko Marku Kjubanu īpašnieka krēslā nekad neko nevar zināt.

Denveras "Nuggets" ir viena no komandām, kas meklē iespējas pastiprināt komandas ārējo līniju. Starp lietuviešu ģenerālmenedžera Artūra Karnisova maiņas mērķiem ir Tairiks Evanss, Markus Smārts un Rodnijs Huds.

Palīdzība ārējā līnijā noderētu Detroitas "Pistons", kura savus divus labākos punktu guvējus no ārienes Tobiasu Harisu un Eiveriju Bredliju aizmainīja uz Losandželosu.

Vairākkārt karjeras laikā aizmainītais Dževels Makgī ir iesaistīts visvairāk spekulācijās ap iespējamo darījumu Goldensteitas "Warriors" nometnē. Tomēr uz Sanfrancisko apriņķa komandu nav spiediena, jo "Warriors" ir gatava cīnīties par titulu arī pašreizējā sastāvā.

Hjūstonas "Rockets" ir komandas papildinājuma meklējumos, lai sastādītu aizvadītās sezonas NBA čempioniem konkurenci par iekļūšanu finālā. Jau ilgāku laiku Derils Morijs meklē jaunu mājvietu Raienam Andersonam.

Indianas "Pacers" agresīvi cenšas pārdot Ala Džefersona desmit miljonus vērto kontraktu, kurš var tikt izbeigts pēc šīs sezonas, pret kāda cita spēlētāja sliktu līgumu un pirmās kārtas drafta izvēli.

Pēc līguma pagarināšanas ar Losandzēlosas "Clippers" sešus mēnešus aizmainīts nevar tikt Lū Viljams. Savukārt Deandre Džordans un Eiverijs Berdlijs ir pieejami citām komandām.

Losandželosas "Lakers" noraidījusi vairāku komandu otrās drafta kārtas izvēļu piedāvājumus pret Džuliusu Rendlu. "Lakers" vēlas pirmās kārtas izvēli. Tāpat tirgū izliks Džordans Klarksons.

Memfisas "Grizzlies" netrūkst piedāvājumu no kā izvēlēties. Vairākas vienības savās rindās vēlās redzēt Tairiku Evansu. Savukārt Marks Gazols padarīts par neaizsakramu spēlētāju, neskatoties uz citu komandu lielo interesi.

Par Demara Karola iegūšanu vienoties neizdevās Maiami "Heat", tādēļ Floridas komanda savu skatienu pievēstusi Marko Belineli.

Pēc Tailera Zelera iegūšanas Milvoki "Bucks" nometnē ir klusums.

Šabazs Muhameds pieprasījis maiņu no Minesotas "Timberwolves". Jautājums tikai vai kādai citai komandai visā līgā viņš ir interesants?

Pēc Nikola Mirotiča iegūšanas Ņūorleānas "Pelicans" varētu īpaši aktīva vairs nebūt.

Ņujorkas "Knicks" aizvadītajā vasarā pietiekami vērtīgo Viliju Ernangomesu aizmanīja pret sviestmaizi. Komanda vēl cer maiņas darījumos iesaistīt Kortniju Lī un Kailu O'Kvinu. Savukārt mēģinājumi tikt vaļā no Žoakima Noā līguma ir bezjēdzīgi, jo 55 miljonus par vēl divām ar pusi sezonām neviens franču centram nav gatavs maksāt.

Oklahomas "Thunder" meklē aizstājēju traumu guvušajam Andre Robersonam. Kā ierasts, Sems Prestijs maiņu gala termiņa laikā būs aktīvs.

Orlando "Magic" fokus jau ir uz gaidāmo NBA drafru. Nepieejama spēlētāja Orlando komandā visticamāk nav. Par atbilstošu piedāvājumu, jebkurš basketbolists Disnejlendu var nomainīt pret jaunu mājvietu.

Brets Brauns un Maiks Kalandželo jau vairākas dienas regulāri runājuši par mērķiem pirms maiņu termiņa beigām. Tomēr ļoti skaļš darījums ar Filadelfijas "76ers" līdzdalību visticamāk nav gaidāms.

Fīniksas "Suns" nejūt vajadzību iesaistīties maiņu darījumu trakumā.

Portlendas "Trail Blazers" savus vadošos spēlētājus netaisās iesaistīt maiņas darījumos. Savukārt ar augstu vērtību sasniegušo Šabasu Neipīru Portlenda vasarā pagarināt līgumu varētu nebūt spējīga atļauties.

Sakramento "Kings": Džordžs Hils, kurš viņu iegūs?

Negaidīti bieži spekulācijās iesaistīta Sanantonio "Spurs", kas maiņu gala termiņa beigās bijusi klusa kopš 2014. gada. R.C. Bjufords tēmējot uz Eiverija Bredlija iegūšanu. Iepriekš tikusi apspriesta arī Stenlija Džonsona kandidatūra.

Toronto "Raptors" jaunie spēlētāji saņem pārāk mazas algas, kamēr pieredzējušie tiek uzskatīti par neaizskaramiem, lai Kanādas komanda iesaistītos nozīmīgā darījumā.

Rodnijs Huds, Aleks Burks, Deriks Feivors un Džo Džonsons ir starp kandidātiem uz ceļa somu kravāšanu Jūtas "Jazz" spēlētāju sastāvā.

Poļu āmurs Marsīns Gortats iesaistīts potenciālajās Vašingtonas "Wizards" darījumu sarunās. ASV galvaspilsētas komandai starp mērķiem ir papildspēku piesaiste uzbrūkošā aizsarga un vieglā uzbrucēja pozīcijā.

Izmantotie resursi:
The official site of the NBA | NBA.com
NBA - National Basketball Association Teams,...
https://sports.yahoo.com
https://basketball.realgm.com/
HoopsHype

1 2 3 4 5 6 207 komentāri

  +1 [+] [-]

, 2018-02-08 19:11, pirms 5 mēnešiem
vot kāpēc visus transfērus ,treidus sportā patīk veikt pēdējā mirklī?

     [+] [-]

, 2018-02-08 19:18, pirms 5 mēnešiem
Thomas prom.. wow. Uzspiežu uz raksta un uzreiz tādas ziņas. Nice. Interesanti

     [+] [-]

, 2018-02-08 19:20, pirms 5 mēnešiem
Marc J. Spears: The Hawks are sending forward Luke Babbitt to the Heat for forward Omari White sources said.

     [+] [-]

, 2018-02-08 19:24, pirms 5 mēnešiem
tullamore rakstīja: Bet kāpēc atdot 1.kārtas izvēli? Tak Nenss un Klārksons pa pusei miskastes ir.
viņi atdeva savu piku vai Nets piku?

     [+] [-]

, 2018-02-08 19:26, pirms 5 mēnešiem
Kā diez Tomasam veiksies LAL?

     [+] [-]

, 2018-02-08 19:26, pirms 5 mēnešiem
comon88 rakstīja: viņi atdeva savu piku vai Nets piku?
Pardon, tikko ieraudzīju, ka aizsargātā izvēle, tātād nav tik slikti.

     [+] [-]

, 2018-02-08 19:27, pirms 5 mēnešiem
LOL atbrīvo līdzekļus.

Kur tad solītā atlikšana un nākamo gadu?

     [+] [-]

, 2018-02-08 19:28, pirms 5 mēnešiem
HitMix* rakstīja: Kā diez Tomasam veiksies LAL?
Kāda šķirba? LOL paņēma viņu, jo iztekošais līgums. Un no Klarksona viņiem vajadzēja atbrīvoties, lai tiktu pie diviem max kontraktiem vasarā.

  +1 [+] [-]

, 2018-02-08 19:28, pirms 5 mēnešiem
Labi, ka Tomasu aizmainīja. Nu nav viņš ne tuvu tāds kā pagāšsezon.

     [+] [-]

, 2018-02-08 19:30, pirms 5 mēnešiem
Labs treids priekš LAL, tika vaļā no JC6 līguma. Tagad jau vasarā jāgaida PG13 lēmums.

  +1 [+] [-]

, 2018-02-08 19:31, pirms 5 mēnešiem
Joprojām ceru, ka izdosies dabūt Džordanu.

     [+] [-]

, 2018-02-08 19:32, pirms 5 mēnešiem
Jāgaida, kas būs ar Rendlu, paliks LAL līdz sezonas beigām, vai nē.

  +1 [+] [-]

, 2018-02-08 19:33, pirms 5 mēnešiem
RealMadrid#3 rakstīja: Labs treids priekš LAL, tika vaļā no JC6 līguma. Tagad jau vasarā jāgaida PG13 lēmums.
itkā jau PG13 gribot palikt Thunder

     [+] [-]

, 2018-02-08 19:34, pirms 5 mēnešiem
Wow, IT tiek mainīts regulāri. Redzēsim, ka būs ar Lakeriem, jo Lonzo Ball atgūsies no traumas arī ir vajadzīgs spēles laiks.

  -1 [+] [-]

, 2018-02-08 19:37, pirms 5 mēnešiem
comon88 rakstīja: itkā jau PG13 gribot palikt Thunder
Nu jā, it kā teica, ka esot priecīgs OKC. Tomēr ceru, ka vasarā pievienosies LA. Manuprāt, PG13 ir vienīgais skaļais uzvārds, kas varētu pievienoties LA.

     [+] [-]

, 2018-02-08 19:47, pirms 5 mēnešiem
aksels82inbox.lv rakstīja: Joprojām ceru, ka izdosies dabūt Džordanu.
es arī uz to ceru, tad būs labinieks

     [+] [-]

, 2018-02-08 19:48, pirms 5 mēnešiem
Tomass tiešām pēc traumas spēlē diezgan vāji, nepatika man kā viņš spēlēja Cavs, diezgan daudz bezjēdzīgi lēmumi uzbrukumos un vāja aizsardzība

     [+] [-]

, 2018-02-08 19:48, pirms 5 mēnešiem
CAVS iet all in, jādabū Deandreeee!!!

     [+] [-]

, 2018-02-08 19:50, pirms 5 mēnešiem
eevelee rakstīja: CAVS iet all in, jādabū Deandreeee!!!
Vecīt, Raptors arī grib DJ. Wizardiem bija intrese, bet nez ko viņi gribētu dot pretī.

     [+] [-]

, 2018-02-08 19:52, pirms 5 mēnešiem
Tāds muļķīgs jautājums....Kapēc knicks nekratās nost no visiem liekajiem?nah viniem kautko preti,ja komanda ir praktiski paputejusi!!!

     [+] [-]

, 2018-02-08 19:52, pirms 5 mēnešiem
Lakers gan būs neliels 70 mil cap space

     [+] [-]

, 2018-02-08 19:52, pirms 5 mēnešiem
KevinDurant#35 rakstīja: Vecīt, Raptors arī grib DJ. Wizardiem bija intrese, bet nez ko viņi gribētu dot pretī.
Raptors vajag trešo komandu iesaistīt

     [+] [-]

, 2018-02-08 19:53, pirms 5 mēnešiem
Sanak, ka Irving = clarkson + nance , labs treids klivlendai

     [+] [-]

, 2018-02-08 19:53, pirms 5 mēnešiem
comon88 rakstīja: Raptors vajag trešo komandu iesaistīt
Redzēs vai sameklēs. Tad gan būs traks dīls, ja notiks.

     [+] [-]

, 2018-02-08 19:54, pirms 5 mēnešiem
Bostonietis rakstīja: Lakers gan būs neliels 70 mil cap space
mošk prekš Demarkusa Kazinska atbrīvoja līdzekļus?

     [+] [-]

, 2018-02-08 19:55, pirms 5 mēnešiem
Bostonietis rakstīja: Lakers gan būs neliels 70 mil cap space
Jā, bet pakaļa būs, ja ar visu šito cap space nedabūs nevienu zvaigzni

     [+] [-]

, 2018-02-08 19:56, pirms 5 mēnešiem
comon88 rakstīja: mošk prekš Demarkusa Kazinska atbrīvoja līdzekļus?
Priekš PG13 un Bugija, bet nu Bugijs gan jau pēc šitās traumas paliks NOP. Lai gan ļoti gribētu šitos abus džekus redzēt LAL kopā ar Lonzo un Ingramu

  +1 [+] [-]

, 2018-02-08 19:57, pirms 5 mēnešiem
Bostonietis rakstīja: Lakers gan būs neliels 70 mil cap space
Atbrīvojuši vietu Noa

     [+] [-]

, 2018-02-08 19:58, pirms 5 mēnešiem
Didziz rakstīja: Atbrīvojuši vietu Noa
LAL jau pašiem ir savs kapracis, Denga līgums

  +1 [+] [-]

, 2018-02-08 20:01, pirms 5 mēnešiem
IZskaidro man šito,kamēr traumēts drīkst mainīt prom vai nedrīkst?MAn te viens meginaja ieskaidrot ,ka nedrīkst!!!Gāja runa KP sakarā vai knicks viņu drīkst mainīt pret drafta pikiem teiksim top 3 piku vai nedrīkst,kaer vins ir savainots!

     [+] [-]

, 2018-02-08 20:01, pirms 5 mēnešiem
Didziz rakstīja: Atbrīvojuši vietu Noa
Dolana vietā, satiekot fiļu, vismaz vienreiz pa ģīmi viņam ieblieztu.

     [+] [-]

, 2018-02-08 20:02, pirms 5 mēnešiem
BREAKING: Utah has traded Rodney Hood to Cleveland, league source tells ESPN.

Utah will also send Joe Johnson to Sacramento, and Cleveland will send Jae Crowder and Derrick Rose to Utah, league sources tell ESPN. Sacramento sends George Hill to the Cavs.

     [+] [-]

, 2018-02-08 20:02, pirms 5 mēnešiem
Cavaliers izskatās smukāki - Klarksons, Nance, Hoods, Hills.

     [+] [-]

, 2018-02-08 20:03, pirms 5 mēnešiem
Tikai Utah pēdējas 6 spēlēs uzvarējusi un Rubio labi vada komanda. Crowders noderēs, bet Rose? Jazz ir cerība iekļūt play-off.

     [+] [-]

, 2018-02-08 20:04, pirms 5 mēnešiem
KevinDurant#35 rakstīja: Cavaliers izskatās smukāki - Klarksons, Nance, Hoods, Hills.
wow tomēr dabuja Hilu
1 2 3 4 5 6 207 komentāri

Tev jābūt autorizētam,