Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 0

Daži Itālijas sporta klubi plāno atsākt treniņus arī ārkārtas stāvoklī

Rolands Eliņš

Daži Itālijas sporta klubi plāno atsākt treniņus arī ārkārtas stāvoklī
Saša Džordževičs. Foto: SIPA / Scanpix

Itālijas basketbola klubs „Virtus Bologna” pavēstījis par treniņu atsākšanu, kamēr futbola klubs „Napoli” to plāno darīt 25. martā. Itālijā joprojām pastāv stingri karantīnas noteikumi.

„Esam atpakaļ pēc šī pārtraukuma,” Itālijas medijiem norādījis „Virtus Bologna” basketbola kluba treneris Saša Džordževičs. „Mēs piedāvājam saviem spēlētājiem palīdzību, lai viņi varētu paveikt savu darbu un atgūt sportisko formu. Mēs ceram, ka basketbola sezona turpināsies, cerams, ka drīz varēsim atkal spēlēt basketbolu.”

Itālijas mediji vēsta, ka „Virtus Bologna” izstrādājusi īpašus drošības pasākumus pandēmijas laikā, kas Itāliju skārusi īpaši smagi. Piemēram, treniņzālē tiks veikta īpaša tīrīšana, bumbas un cits ekipējums tiks notīrīts pēc lietošanas un reizē treniņzālē varēs ienākt tikai divi spēlētāji, turklāt vienam no viņiem būs jābūt basketbola laukumā, bet otram – svaru zālē.

Par sava treniņprocesa atsākšanu ziņo arī futbola klubs „Napoli”, kas arī tādējādi rīkosies pretēji oficiālajām rekomendācijām, kas aicina atturēties no šādas rīcības līdz trešajam aprīlim, Itālijas valdības pašlaik noteiktajam ārkārtas stāvokļa termiņam. „Napoli” ir pavēstījusi, ka treniņus atsāks 25. martā.

Itālijas mediji vēsta, ka A Sērijas klubu konferencē tikai „Napoli” un Romas „Lazio” vadīja esot iestājusies par treniņu atsākšanos pirms trešā aprīļa, tiek arī ziņots, ka tas izraisījis pamatīgu strīdu ar Turīnas „Juventus” bosu Andrea Agnelli.

Itālijā līdz šodienai konstatēts 47021 Covid-19 saslimšanas gadījums un 4032 nāves gadījumi, 627 no tiem - vakardien.

Izmantotie resursi:
https://www.football-italia.net/151...
https://sportando.basketball/en/djo...