Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:275, Did:0, useCase: 0

Vasiļjevs ar sezonas labāko rezultātu kārtējo reizi uzvar Tiroles kausā

Ints Megnis
Ints Megnis

Vasiļjevs ar sezonas labāko rezultātu kārtējo reizi uzvar Tiroles kausā
Deniss Vasiļjevs. Foto: EPA/Scanpix

Latvijas vadošais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs sestdien Insbrukā sasniedza savu sezonas labāko rezultātu, trešo sezou pēc kārtas uzvarot Tiroles kausa izcīņā.

Izvēles slidojumā Vasiļjevs sestdien iekrāja 156,85 punktus, par 16 punktiem pārspējot savu sezonas labāko rezultātu. Līdz ar to summā viņš tika pie 238,08 punktiem, pārliecinoši pārspējot personīgo rekordu. No šīs sezonas daiļslidošanā mainījās punktu piešķiršanas sistēma, līdz ar to šis Vasiļjevam ir jauns personīgais rekords.

Tiroles kausā Vasiļjevs uzvarēja droši, otro vietu ar 212,83 punktiem izcīnot austrietim Mauricio Dzandronam.

Vasiļjevs Tiroles kausā uzvarējis arī iepriekšējās divās sezonās. Pagājušajā sezonā sacensības notika jau novembrī. Toreiz dāmu sacensībās otrā bija Diāna Ņikitina, kura šosezon traumas dēļ nestartē.

Šogad Latvija bija pārstāvēta arī junioru meiteņu sacensībās, piekto vietu gūstot Anetei Lācei. Viņa pēc īsā slidojuma bija septītā, bet izvēles programmā sasniedza ceturto rezultātu, summā tiekot pie 119,07 punktiem. Tas bija par pieciem punktiem mazāk nekā februāra vidū viņa savāca Eiropas jaunatnes Ziemas Olimpiādē, kurā tika pie piektās vietas.

Tāpat Tiroles kausā starp juniorēm 19. pozīcijā ar 66,61 punktu palika Šarlote Jēkabsone.

Vasiļjevs gatavojas pasaules čempionātam daiļslidošanā, kas no 18. līdz 24. martam tiks aizvadīts Japānā. Vasiļjeva panākumi Latvijai ļautu pieteikt divus vīru daiļslidotājus, tomēr daugavpilietis būs vienīgais mūsu valsts pārstāvis meistarsacīkstēs.