Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0

Klots kļūst par pasaules čempionu parabobslejā

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Klots kļūst par pasaules čempionu parabobslejā
Artūrs Klots
Foto: Viesturs Lācis / IBSF

Latvijas parabobslejists, šī gada Eiropas čempions Artūrs Klots, kļuvis arī par 2017.gada pasaules čempionu parabobslejā. Šveicē, Sanktmoricas trasē, Klots četru braucienu summā bija pārliecinoši labākais braucējs.

Alvils Brants no Latvijas ceturtajā braucienā kļūdījās «zirga pakava» virāžā, kuru izbrauca vispirms par augstu un pēc tam neatrada pareizo izeju no virāžas, zaudēja savu pirmās dienas pozīciju un atkāpās uz 8.vietu.

Startējot kungu konkurencē, latviete Annija Krūmiņa pēc pirmās dienas diviem braucieniem bija 10.vietā, bet četru braucienu summā ieņēma 11.vietu.

Klots tuvāko sekotāji Loniju Bisonē no Kanādas apsteidza par sekundi un 43 simtdaļām. 3.vietā palika Korijs Maps no Lielbritānijas.

Pasaules čempionātā parabobslejā piedalījās 16 atlēti, kuri trasi veica vienvietīgos monobobos. Monobobi visi ir vienādi, bet, lai noskaidrotu, kurš brauks ar kurām kamanām, pirms starta notiek izloze. Parabobslejā starta iestūmienu nodrošina elektroniska iekārta, bet sportisti nodarbojas tikai ar kamanu vadīšanu.

Jāatzīmē, ka kamanas Sanktmoricas trasē attīstīja ātrumu gandrīz līdz 130 km/h.

Izmantotie resursi:
Latvijas bobsleja un skeletona federācija |...

     [+] [-]

, 2017-02-05 14:25, pirms 4 gadiem
VALKA svin!!!

     [+] [-]

, 2017-02-05 14:46, pirms 4 gadiem
Kā saic parapsihologu ar vienu roku?

Paraparapsihologs.