Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Velvere: "Esmu pilnīgi pārliecināta, ka rīt skriesies labāk nekā šodien"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Velvere: "Esmu pilnīgi pārliecināta, ka rīt skriesies labāk nekā šodien"
Līga Velvere. Foto: Reuters/Scanpix

Šodien Dohā sācies pasaules čempionāts vieglatlētikā, un Līga Velvere 800 metru distancē pārvarēja priekšsacīkstes un sasniedza pusfinālu. Viņa bija priecīga par sasniegto, vienlaikus atzīstot, ka rezultāts varēja būt krietni labāks.

Distanci veicot 2:02,93 minūtēs, Velvere savā priekšskrējienā ierindojās piektajā vietā. Lai automātiski kvalificētos pusfinālam, vajadzēja vismaz trešo pozīciju. Tālāk tika arī sešas labāko laiku īpašnieces, un Latvijas sportiste pusfinālā iespraucās caur adatas aci – kā 18. vietas īpašniece.

"Galvenais ir izdarīts – finālā esmu tikusi. Neteiksim, ka tas notika bez stresa. Protams, ka varēju labāk. Darīju, ko varēju, lai kvalifikāciju pārvarētu ar lielo Q burtiņu, bet kaut kā skrējiens negāja tā, kā cerēts," teica Velvere. "Beigās pietrūka viss, kas varēja pietrūkt."

"Nekas, rīt ir jauna diena, un rīt pilnīgi noteikti skriesies daudz labāk. Par to esmu pilnīgi pārliecināta. Gaidām rītdienu un turam īkšķus," pauda Latvijas skrējēja. Pusfināls viņai rīt pulksten 19:15.

Dohā sacensības notiek 34 grādu karstumā, bet Velvere pauda, ka viņu vairāk ietekmē nevis karstums, bet temperatūras maiņas. "Tas vispār ir ļoti interesanti, jo pirmo reizi startējam tādā karstumā. Patiesībā telpās man ir pārāk auksts. Izejot ārā stadionā, svaigā gaisā, beidzot sajūti siltumu. Kad ilgāku laiku pavadi ārā, tad saproti, ka ir baigi karsts. Sākas svīšana, nav, ko elpot. Mani ietekmē temperatūras maiņa, nevis tas, ka ārā ir 34 grādi," teica Velvere.

Šodien startēja arī vesera metēja Laura Igaune, kura labākajā piegājienā sasniedza 67,77 metrus tālu atzīmi, ierindojoties 22. vietā starp 30 sportistēm.

"Nebija labākais metiens sezonā, bet noteikti mācīšos no pieredzes – man šīs bija gan sezonas, gan dzīves lielākās sacensības. Rezultāts ir diezgan slikts, jo cerēju aizmest vismaz 70 metrus," teica Igaune, kura nākamvasar piedalīsies Tokijas olimpiskajās spēlēs.

"Daudzas lietas pietrūka. Tehnika... Plecus biju saspridzinājusi, kājas negribēja strādāt, uzrauties trešajā un ceturtajā griezienā," viņa analizēja savu sniegumu. "Sezona sākās marta vidū, tikai tagad beidzās. Ļoti gara sezona sanāca. Tagad divas nedēļas būs brīvas. Varbūt nākamo sezonu sākšu lēnāk, centīšos vairāk mest ārpus ASV."

Izmantotie resursi:
https://athletics.lv/lv/article/352...

  -1 [+] [-]

, 2019-09-27 22:39, pirms gada
Jā, rīt būs labāki laikapstākļi.

  -2 [+] [-]

, 2019-09-27 22:55, pirms gada
M8archa rakstīja: Jā, rīt būs labāki laikapstākļi.
Jā, no rīta solot slapju sniegu.