Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Neliela savainojuma dēļ Ikauniece nevēlas riskēt, jo galvenais mērķis ir Tokija

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Neliela savainojuma dēļ Ikauniece nevēlas riskēt, jo galvenais mērķis ir Tokija
Laura Ikauniece. Foto: Mickaël Bonnami / instagram.com/laura_ikauniece

Latvijas septiņcīņas flagmane Laura Ikauniece šosezon atgriezās daudzcīņā, izpildīja Tokijas olimpisko spēļu normatīvu un faktiski nodrošināja vietu nākamās sezonas Latvijas Olimpiskās vienības B sastāvā. Sportiste ar "Facebook" starpniecību skaidro, kāpēc nestartēs pasaules čempionātā, kas 27. septembrī sāksies Kataras galvaspilsētā Dohā.

Kā jau ziņots, pasaules čempionātā plāno piedalīties 11 mūsu vieglatlēti.

PČ normatīvu izpildījusī Ikauniece tomēr neizmantos iespēju doties uz Dohu. "Neliela savainojuma dēļ un nevēloties riskēt pirms ļoti nozīmīgā olimpiskā gada, es un mana komanda esam nolēmuši nepiedalīties pasaules čempionātā. Tokijas olimpiskās spēles ir bijis mans lielākais mērķis daudzus gadus, tāpēc jūtos sajūsmināta un motivēta turpināt strādāt pie tā," informē septiņcīņniece.

"Šī sezona ir bijusi veiksmīga tik daudzos līmeņos. Eiropas telpu čempionāta piektā vieta ar nacionālo rekordu (4701 punkti). Latvijas čempione 100m barjerskrējienā un augstlēkšanā ar personīgo rekordu (1.87m). Gecisas "Hypo-Meeting" otrā vieta ar 6476 punktiem. Talensas "Decastar" trešā vieta ar 6518 punktiem," panākumus uzskaita Laura Ikauniece. "Paldies, ka jūs jutāt man līdzi šajā sezonā! Smagi strādāšu, lai nākamgad būtu vēl labāka!"

Tokijas olimpiskās spēlēs sāksies nākamā gada 24. jūlijā. Normatīvus patlaban izpildījušas trīs mūsējās - vesera metēja Laura Igaune, šķēpmetēja Līna Mūze un septiņcīņniece Laura Ikauniece.

Izmantotie resursi:
facebook.com/laura.ikauniece

  +1 [+] [-]

, 2019-09-15 12:31, pirms 4 mēnešiem
Kad meiča saka ka smagi strādās man tas asociējas ar svaru zāli, cilājot lielus svarus. Es teiktu ka nevis smagi strādās, bet konsekventi ar kvalitāti.