Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Vairāk nekā 650 jaunie vieglatlēti piedalījušies sacensībās "Maxima jaunatnes kauss"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Vairāk nekā 650 jaunie vieglatlēti piedalījušies sacensībās "Maxima jaunatnes kauss"
Publicitātes foto

Vakar, 10. februārī, Rīgas sporta manēžā notika vēl nebijušas Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) rīkotas sacensības “Maxima jaunatnes kauss”. Sacensības rīkotas, atsaucoties uz Latvijas jauno sportistu un viņu treneru lielo interesi par jaunām, tieši viņiem piemērotām sacensībām, kas ļautu dalībniekiem novērtēt savas prasmes vieglatlētikas pamatdisciplīnās. “Maxima jaunatnes kausā” piedalījās vairāk nekā 650 sportisti no U14 un U16 vecuma grupām, kas ieradās Rīgā no 24 Latvijas pilsētām.

Sacensības U16 grupas zēniem un meitenēm notika vairākās disciplīnās – 60 m, 60 m/b, 300 m, 600 m un 1000 m skriešanas distancēs, tāllēkšanā, augstlēkšanā un lodes grūšanā. Savukārt U14 grupas zēni un meitenes piedalījās trīscīņā, kas sastāv no 60 m un 200 m skrējieniem un tāllēkšanas no vietas.

“Lai mūsu bērni un jaunieši nākotnē veidotu aktīvu un veselīgu sabiedrību, viņos jau laicīgi jārada interese par veselīgu dzīvesveida ievērošanu un sportošanu. Priecājamies dzirdēt, ka jaunieši ar aizrautību iesaistās vieglatlētikas sacensībās, pārbaudot savas prasmes un izvirzot aizvien augstākus mērķus. Tas, savukārt, motivē mūs atbalstīt šos bērnus, nodrošinot iespēju piedalīties dažādos sportiskos pasākumos un sacensībās,” stāsta SIA “Maxima Latvija” Korporatīvo attiecību departamenta direktors Jānis Beseris. “Maxima Latvija” un LVS sadarbības ietvaros regulāri tiek rīkotas dažādu formātu sacensības un pasākumi jaunajiem vieglatlētiem, lai veicinātu bērnu un jauniešu sporta attīstību un popularizētu sportu un tā pozitīvo ietekmi uz bērna attīstību un veselību.

“Esmu patīkami pārsteigts par treneru un jauniešu atsaucību,” savos iespaidos dalās LVS sacensību direktors Lauris Madžuls. “Šādas sacensības rīkojam pirmo reizi, līdz ar to bija grūti prognozēt aptuveno dalībnieku skaitu un komandu pārstāvju ieinteresētību. Fakts, ka sacensībās piedalījušies tik daudz jauno vieglatlētu, norāda, ka bērni un jaunieši vēlas sacensties. Īpaši padomājām par sacensību jaunākajiem dalībniekiem, organizējot trīscīņas sacensības, kas ir interesantāks sacensību formāts šai vecuma grupai.”