Lietus izglābj Nadalu Romas finālā 20.05.2018 21:00

Rafaels Nadals Romas "Masters 1000" turnīra finālā ar 6:1, 1:6, 6:3 apspēlēja pagājušā gada čempionu Aleksandru Zverevu, astoto reizi triumfējot Romas turnīrā un ar šo panākumu nopelnot atgriešanos ATP ranga virsotnē. Nadals pēdējā setā bija iedzinējos ar 1:3, spējot uzvarēt piecos geimos pēc kārtas. Pēdējie četri bija pēc ilgas lietus pauzes.

Gulbis "French Open" kvalifikāciju sāks pret 38 gadus veco Robēru (2) 20.05.2018 20:30

2014. gada "French Open" pusfinālists Ernests Gulbis šogad zemā reitinga dēļ Parīzē spiests spēlēt kvalifikācijā, kur jāgūst trīs uzvaras. Svētdien notikušajā izlozē noskaidrojās, ka Latvijas vīriešu tenisa līdera pirmais pretinieks būs 38 gadus vecais francūzis Stefans Robērs.

Svitoļina vēlreiz Romas finālā uzvar Halepu (3) 20.05.2018 15:15

Romas WTA "Premier 5" sērijas turnīrā otro gadu pēc kārtas Eļinas Svitoļinas un Simonas Halepas finālā uzvarēja Ukrainas tenisiste, triumfējot ar graujošu rezultātu 6:0, 6:4.

Halepa un Svitoļina atkārtoti tiksies Romas finālā 19.05.2018 21:21

Otro gadu pēc kārtas Romas "Premier 5" turnīra finālu izspēlēs Simona Halepa un Eļina Svitoļina. Rumāniete pusfinālā ar 4:6, 6:1, 6:4 apspēlēja trīskārtējo čempioni Mariju Šarapovu, bet Ukrainas tenisistei 6:4, 6:3 uzvara pār Aneti Kontaveitu.

Nadals grandu cīņā Romas pusfinālā uzveic Džokoviču 19.05.2018 19:00

Rafaela Nadala un Novaka Džokoviča 51. tikšanās sestdien beidzās ar Spānijas tenisista uzvaru Romas "Masters 1000" turnīra pusfinālā – 7:6(4), 6:3. Nadals svētdien finālā plkst. 17:00 sacentīsies ar pagājušā gada čempionu Aleksandru Zverevu, kurš otrajā pusfinālā ar 7:6(13), 7:5 pieveica Marinu Čiliču.

Ostapenko no Romas atvadās ar zaudējumu dubultspēļu pusfinālā (2) 19.05.2018 18:30

Aļonai Ostapenko kopā ar Rumānijas tenisisti Soranu Kirsteju neizdevās sasniegt Romas "Premier 5" sērijas turnīra finālu, sestdien pusfināla mačā ar 2:6, 3:6 zaudējot Austrālijas un Nīderlandes duetam Ešlija Bārtija/Demija Shūrsa.

Gulbis piekāpjas ASV jaunajam milzim Opelkam un izstājas pusfinālā (5) 19.05.2018 17:02

Ernests Gulbis (ATP rangā 190. vieta) Bordo „Challenger” turnīra pusfinālā ar 3:6 un 6:7 (7) zaudēja ASV tenisistam Reilijam Opelkam.

Ostapenko "French Open" dubultspēlēs spēlēs duetā ar ranga vicelīderi Vesņinu (7) 19.05.2018 13:34

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko Francijas atklātā čempionāta dubultspēļu turnīrā spēlēs pārī ar krievieti Jeļenu Vesņinu, kura ir ranga vicelīdere pāru ieskaitē.

Ostapenko dubultspēlē "neiespējama" uzvara pret "Australian Open" čempionēm (1) 18.05.2018 23:00

Nogurums un kājas savainojums Aļonai Ostapenko, spēlējot kopā ar Rumānijas tenisisti Soranu Kirsteju, nebija šķēršļi uzvaras gūšanai Romas "Premier 5" turnīra pusfinālā pret spēcīgo Timejas Babošas un Kristinas Mladenovičas duetu – 6:2, 7:5.

Romas pirmajā pusfinālā Nadala un Džokoviča duelis 18.05.2018 22:00

Pēc nedaudz vairāk nekā gadu ilgas gaidīšanas atkal būs vērojams Rafaela Nadala un Novaka Džokovičs duelis, kas sestdien notiks Romas "Masters 1000" pusfinālā. Abi piektdien ceturtdaļfinālu mačos uzvarēja pēc zaudējuma 1. setā.

Tīms: "Treniņos Gulbis spēlē labi" (2) 18.05.2018 20:26

Pieredzējušais Latvijas tenisists Ernests Gulbis dažkārt treniņos spēlē tiešām labi, šonedēļ preses konferencē izteicies pasaules ranga astotajā vietā esošais austrietis Dominiks Tīms.

Kontaveita sagrauj Vozņacki, Halepa nosargā pirmo vietu (3) 18.05.2018 20:00

Igaunijas spēcīgākā tenisiste Anete Kontaveita piektdien Romā ar 6:3, 6:1 sasita Karolīnas Vozņacki aizsardzību, Dānijas tenisisti uzvarot otro reizi trīs mačos.

Ostapenko Romas trillerī piekāpjas Šarapovai (43) 18.05.2018 19:09

Aļonai Ostapenko (WTA 6.) Romas "Premier 5" turnīrs beidzās ar zaudējumu ceturtdaļfinālā trīskārtējai čempionei Marijai Šarapovai (WTA 40.). Ostapenko 3:10 stundas ilgā mačā pret bijušo ranga līderi bija vadībā ar setu un breiku, tomēr nespēja pārsvaru nosargāt un zaudēja ar rezultātu 7:6(6), 4:6, 5:7.

Gulbis atkal zaudē pirmo setu, taču sasniedz pusfinālu Bordo (11) 18.05.2018 17:33

Francijas pilsētā Bordo notiekošajā ''Challenger'' līmeņa tenisa turnīrā pusfinālu sasniedzis Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis (ATP 190.), kurš trīs setu spēlē ar 5:7, 7:6 (4), 6:4 pieveica Danielu Himeno Traveru no Spānijas (ATP 224.)

Ostapenko pirmā tikšanās ar titulēto Šarapovu (51) 18.05.2018 09:00

Aļona Ostapenko (WTA 6.) šodien Romas "Premier 5" turnīra ceturtdaļfinālā plkst. 15:30 sacentīsies ar bijušo ranga līderi Mariju Šarapovu, kura šobrīd atrodas 40. vietā un ir trīskārtēja Romas turnīra čempione.

Sevastovai pirmais uzvarētais sets pret Vozņacki, visam mačam nepietiek (15) 18.05.2018 00:50

Anastasija Sevastova (WTA 20.) otrajā setā atspēlēja mačbumbu un pirmoreiz tika līdz izšķirošajam setam pret Karolīnu Vozņacki (WTA 2.), Dānijas tenisistei tomēr zaudējot piekto reizi tikpat cīņās – 2:6, 7:5, 3:6.

Tenisa pasaule beidzot sagaida Ostapenko un Šarapovas maču (21) 17.05.2018 20:45

Romas "Premier 5" turnīra trīskārtējā čempione Marija Šarapova 3. kārtas mačā uzveica nogurušo Darju Gavrilovu (6:3, 6:4), sasniedzot ceturtdaļfinālu pret Aļonu Ostapenko. Mačs notiks piektdien plkst. 15:30.

Del Potro pirms "French Open" kārtējais savainojums 17.05.2018 19:00

Romas "Masters 1000" turnīra ceturtdaļfinālā nespēja iekļūt Argentīnas labākais tenisists Huans Martins Del Potro, kurš cirkšņa savainojuma dēļ izstājās 3. kārtas mačā pret Davidu Gofānu, kad rezultāts bija 2:6, 5:4.

Ostapenko Romā ceturtdaļfināls arī dubultspēļu turnīrā (2) 17.05.2018 17:45

"French Open" čempione Aļona Ostapenko savā pēdējā turnīrā pirms došanās uz Parīzi sekmīgi startē gan vienspēlēs, gan dubultspēlēs, abās sacensībās sasniedzot ceturtdaļfinālu.

Ostapenko atspēlējas pret Kontu un sasniedz ceturtdaļfinālu Romā (12) 17.05.2018 14:30

Aļona Ostapenko (WTA 6.) pirmoreiz trīs mačos pieveica Lielbritānijas labāko tenisisti Johannu Kontu (WTA 22.), viņu ar rezultātu 2:6, 6:3, 6:4 uzvarot Romas "Premier 5" turnīra 3. kārtā jeb astotdaļfinālā.