Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:778, Did:0, useCase: 0

Tsonga izlaidīs "French Open", Serēna būšot gatava

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Tsonga izlaidīs "French Open", Serēna būšot gatava
Žo-Vilfrīds Tsonga
Foto: AFP/Scanpix

Viens no labākajiem Francijas tenisistiem Žo-Vilfrīds Tsonga ceļgala savainojuma dēļ spiests izlaist gada otro "Grand Slam" turnīru, kas sāksies jau pēc 13 dienām.

Žo-Vilfrīds Tsonga nav spēlējis kopš 10. februāra, kad Monpeljē pusfinālā izstājās mačā pret Luku Puiji, rezultātam esot 6:1, 5:5. Tsonga mirkli pirms savainojuma gūšanas (tas notika, sniedzoties pēc tautieša "dropšota") neizservēja maču.

Tsonga šodien ar Twitter starpniecību paziņoja, ka vēl nav atlabis pēc operācijas, tāpēc nav gatavs piedalīties Francijas nozīmīgākajā turnīrā.

Tikmēr sieviešu sacensībās arvien plāno piedalīties Serēna Viljamsa, kurai sarežģīta atgriešanās tenisā pēc dzemdībām. Trīskārtējā "French Open" čempione uz Parīzi šogad plāno doties, nenospēlējusi nevienu turnīru uz māla seguma. Viņa bija pieteikusies gan Madridei, gan Romai, tomēr atsauca dalību no abiem lielajiem "Premier" turnīriem.

Amerikānietes treneris Patriks Muratoglu medijiem norādīja, ka braukšana uz Parīzi bez sagatavošanās turnīriem ir vienlaicīgi stresu radoša un aizraujoša situācija, kurā viņai ir mērķis izcīnīt titulu: "Serēna uz Parīzi brauks, lai uzvarētu. Vai viņa to spēj? Viljamsai nav nesasniedzamu lietu. Viņu trenējot sešus gadus, arvien vairāk esmu par to pārliecināts. Kad Serēna 30. aprīlī ieradās manā akadēmijā, sapratām, ka viņa nav gatava spēlēt. Serēnai pēc grūtniecības jāatjauno ķermenis. Viņa Madridi un Romu izlaida, lai iegūtu piecas nedēļas perfektas gatavības sasniegšanai. Ar treneriem izstrādājām programmu, lai viņa varētu atgriezties labākajā kondīcijā."

Izmantotie resursi:
Flash - Serena will be ...