Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:346, Did:0, useCase: 0

Trīs nedēļas pirms plānotā sākuma atcelts Vašingtonas ATP turnīrs

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Trīs nedēļas pirms plānotā sākuma atcelts Vašingtonas ATP turnīrs
Pagājušā gada finālists Daniils Medvedevs (ATP 5.) būtu bijis rangā augstāk esošais spēlētājs Vašingtonā. Foto: SIPA/Scanpix

ATP tūre neatsāksies plānotajā laikā (14. augustā), jo COVID-19 uzliesmojuma dēļ atcelts Vašingtonā plānotais ATP 500 kategorijas turnīrs "Citi Open".

Tenisa tūres ir apturētas kopš marta. Kamēr WTA sacensības atsāksies 3. augustā ar turnīru Palermo, ATP līmenī pirmais turnīrs pēc ilgā pārtraukuma tika plānots 11 dienas vēlāk Vašingtonā, taču nupat kļuvis zināms, ka "Citi Open" atcelts.

Brīdi, kad ATP paziņoja atlikušās sezonas daļas kalendāru, COVID-19 situācija ASV nebija tik slikta kā šobrīd. "Citi Open" bija tikai viens no plānotajiem diviem ATP turnīriem pirms 31. augustā gaidāmā "US Open".

Otrais ir Sinsinati "Masters 1000" sērijas turnīrs, kas pārcelts uz Ņujorku un "US Open" mājvietā plānots pirms "Grand Slam" turnīra – no 22. līdz 28. augustam.

Lai arī ATP sākotnēji ziņoja, ka jūlija vidū būs zināms turnīru plāns no oktobra līdz gada beigām, tas vēl nav paziņots un tagad tiek solīts turpmāko divu nedēļu laikā.

Tiekot atceltam Vašingtonas turnīram, šobrīd aktīvi ir seši turnīri – Sinsinati, "US Open", Kicbīle, Madride, Roma un "French Open". Jau zināms, ka oktobra beigās nenotiks ATP 500 kategorijas turnīrs Bāzelē, tāpat ir lielas bažas par Āzijas turnīru norisi.

Izmantotie resursi:
https://www.atptour.com/en/news/atp...