Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource515 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource515), Fid:459, Did:0, useCase: 0

Latvija pret Vāciju pasaules čempionātos

Aivars Bomis
Aivars Bomis

Skaitļi par Latvijas izlases otrajām spēlēm un spēlēm pret Vāciju Pasaules čempionātos.

0

2012.gada spēli pret Vāciju Latvijas izlase pabeidza bez soda minūtēm, kas līdz šim ir vienīgā reize Pasaules čempionātos.

1

Artūrs Irbe pret Vāciju sargājis vārtus 3 spēlēs un ielaidis tikai vienus vārtus ar 98.51 atvairīto metienu procentu.

Latvijas izlases vārtsargi Pasaules čempionātos pret Vāciju

VārdsSPPSPMinSekZVTVVidMUVAMUNZSS
Artūrs IRBE3318000100.3367662102
Edgars MASAĻSKIS4211936703.5166591010
Sergejs NAUMOVS316000303.0034310010
Kristers GUDĻEVSKIS116000202.0034320010

2

Pasaules čempionātu otrajā spēlē Vācija, kā Latvijas pretinieks bijusi 2 reizes

LATVIJAS izlase otrās spēles Pasaules čempionātos

DatumsVietaPretiniekiRezultātsSoda min.MetieniLabākais spēlētājs
28.04.1997TurkuLATVIJA - ITĀLIJA4:5(1:0 3:2 0:3)14:2024:25ZNAROKS
04.05.1998BāzeleLATVIJA - KRIEVIJA5:7(1:4 1:2 3:1)12:1225:24ZNAROKS
04.05.1999OsloLATVIJA - FRANCIJA8:5(2:3 2:2 4:0)22:4940:23BEĻAVSKIS
02.05.2000SanktpēterburgaLATVIJA - BALTKRIEVIJA6:3(2:0 3:3 1:0)8:819:19BEĻAVSKIS
30.04.2001ĶelneLATVIJA - ASV2:0(0:0 1:0 1:0)8:621:42IRBE
29.04.2002KārlstādeLATVIJA - ASV2:3(0:3 1:0 1:0)16:632:21BEĻAVSKIS
27.04.2003TurkuLATVIJA - KANĀDA1:6(1:2 0:1 0:3)2:820:31TAMBIJEVS
26.04.2004PrāgaLATVIJA - VĀCIJA1:1(1:0 0:1 0:0)12:823:24ŽOLTOKS
03.05.2005InsbrukaLATVIJA - ASV1:3(1:0 0:1 0:2)10:1217:30IRBE
07.05.2006RīgaLATVIJA - SOMIJA0:5(0:0 0:2 0:3)20:4718:41NAUMOVS
30.04.2007MaskavaLATVIJA - ZVIEDRIJA2:8(0:1 0:3 2:4)24:1824:30LAVIŅŠ
04.05.2008HelifaksaLATVIJA - KANĀDA0:7(0:3 0:4 0:0)39:830:37M.RĒDLIHS
27.04.2009BerneLATVIJA - ZVIEDRIJA3:2(0:1 2:0 0:1 0:0 1:0)10:622:40SPRUKTS
10.05.2010ManheimaLATVIJA - KANĀDA1:6(0:2 0:4 1:0)14:1824:32CIPULIS
02.05.2011BratislavaLATVIJA - SOMIJA2:3(0:1 1:0 1:1 0:0 0:1)10:1025:34PUJACS
06.05.2012StokholmaLATVIJA - VĀCIJA3:2(1:0 1:2 1:0)0:627:37M.RĒDLIHS
05.05.2013HelsinkiLATVIJA - ASV1:4(0:0 1:2 0:2)14:1220:26KULDA

Kopā 17 spēlēs 4 uzvaras 1 uzvara pēcspēles metienos 1 neizšķirts 1 zaudējums pēcspēles metienos 10 zaudējumi 42 gūti vārti 70 ielaisti vārti

Arī svētdienās Latvija spēlējusi pret Vāciju 2 reizes.

LATVIJAS izlase spēles svētdienās

DatumsVietaPretiniekiRezultātsSoda min.MetieniLabākais spēlētājs
27.04.1997TurkuLATVIJA - ASV4:5(1:2 0:2 3:1)10:1434:23TAMBIJEVS
10.05.1998BāzeleLATVIJA - VĀCIJA5:0(4:0 0:0 1:0)12:1640:20IRBE
02.05.1999OsloLATVIJA - ŠVEICE3:5(2:1 1:3 0:1)22:2023:24MATICINS
30.04.2000SanktpēterburgaLATVIJA - ZVIEDRIJA1:3(0:2 1:1 0:0)12:1432:30SKRASTIŅŠ
07.05.2000SanktpēterburgaLATVIJA - ASV1:1(1:0 0:0 0:1)12:1219:37IRBE
29.04.2001ĶelneLATVIJA - ZVIEDRIJA2:5(1:2 1:2 0:1)8:2227:34PANTEĻEJEVS
05.05.2002KārlstādeLATVIJA - ŠVEICE4:6(0:0 1:3 3:3)12:1226:28LAVIŅŠ
27.04.2003TurkuLATVIJA - KANĀDA1:6(1:2 0:1 0:3)2:820:31TAMBIJEVS
04.05.2003TurkuLATVIJA - KRIEVIJA2:1(0:0 0:0 2:1)6:1021:30IRBE
07.05.2006RīgaLATVIJA - SOMIJA0:5(0:0 0:2 0:3)20:4718:41NAUMOVS
06.05.2007MaskavaLATVIJA - AUSTRIJA5:1(1:0 1:0 3:1)24:1824:25VASIĻJEVS
04.05.2008HelifaksaLATVIJA - KANĀDA0:7(0:3 0:4 0:0)39:830:37M.RĒDLIHS
11.05.2008HelifaksaLATVIJA - NORVĒĢIJA4:1(2:1 1:0 1:0)10:1030:23SPRUKTS
03.05.2009BerneLATVIJA - KRIEVIJA1:6(0:1 1:3 0:2)14:826:37VASIĻJEVS
16.05.2010ManheimaLATVIJA - NORVĒĢIJA5:0(0:0 0:0 5:0)12:1229:30PUJACS
08.05.2011KošiceLATVIJA - AUSTRIJA4:1(2:0 1:0 1:1)14:1039:41SAULIETIS
06.05.2012StokholmaLATVIJA - VĀCIJA3:2(1:0 1:2 1:0)0:627:37M.RĒDLIHS
05.05.2013HelsinkiLATVIJA - ASV1:4(0:0 1:2 0:2)14:1220:26KULDA

Kopā 18 spēlēs 7 uzvaras 1 neizšķirts 10 zaudējumi 46 gūti vārti 59 ielaisti vārti

3

1997.gadā spēlē pret Vāciju Oļegs Znaroks guva 3 punktus (1+2).

4

Rezultatīvākais spēlēs pret Vāciju bijis Oļegs Znaroks. 2 spēlēs viņš guvis 4 punktus (2+2).

Latvijas izlases rezultatīvākie spēlētāji Pasaules čempionātos pret Vāciju

Poz.VārdsSPVPPKSMVVVMUV
UOļegs ZNAROKS22242100
ASergejs ČUDINOVS22138000
USergejs ŽOLTOKS32130101
ULeonīds TAMBIJEVS42134010
UHerberts VASIĻJEVS31232000
UMiķelis RĒDLIHS22024000
UAleksandrs KERČS42024000
UMārtiņš KARSUMS11122000
UMiks INDRAŠIS21120000
UIgors PAVLOVS21120100
ANormunds SĒJĒJS21120000
UAleksandrs ŅIŽIVIJS31122001
UAigars CIPRUSS41120000
UAleksandrs SEMJONOVS41124000
ASandis OZOLIŅŠ20222000
UJānis SPRUKTS30222000
UHarijs VĪTOLIŅŠ30222000
UAleksandrs BEĻAVSKIS31012100
UAleksejs ŠIROKOVS41012101
UKaspars DAUGAVIŅŠ10110000
UJuris OPUĻSKIS10110000
USergejs SEŅINS10110000
AGuntis GALVIŅŠ20110000
AAndrejs MATICINS20112000
AKārlis SKRASTIŅŠ20112000
AOļegs SOROKINS20112000
AIgors BONDAREVS30110000
VArtūrs IRBE30110000
ARodrigo LAVIŅŠ50116000

5

Visvairāk pret spēlēs Vāciju Pasaules čempionātos piedalījušiesi Rodrigo Laviņš un Krišjānis Rēdlihs – 5 spēlēs.

6

Latvijas izlasei 6 reizes izdevies gūt pirmos vārtus spēlē.

7

Līdz šim Latvijas un Vācijas izlases Pasaules čempionātos tikušās 7 reizes.

DatumsVietaPretiniekiRezultātsSoda min.MetieniLabākais spēlētājs
06.05.1997TampereLATVIJA - VĀCIJA8:0(4:0 3:0 1:0)14:1835:23ZNAROKS
10.05.1998BāzeleLATVIJA - VĀCIJA5:0(4:0 0:0 1:0)12:1640:20IRBE
03.05.2002KārlstādeLATVIJA - VĀCIJA2:3(1:1 1:0 0:2)8:1821:34OZOLIŅŠ
26.04.2004PrāgaLATVIJA - VĀCIJA1:1(1:0 0:1 0:0)12:823:24ŽOLTOKS
12.05.2008HelifaksaLATVIJA - VĀCIJA3:5(1:1 2:1 0:3)42:2434:29VASIĻJEVS
06.05.2012StokholmaLATVIJA - VĀCIJA3:2(1:0 1:2 1:0)0:627:37M.RĒDLIHS
11.05.2013HelsinkiLATVIJA - VĀCIJA0:2(0:0 0:1 0:1)31:1026:34GUDĻEVSKIS

Kopā 7 spēlēs 3 uzvaras 1 neizšķirts 3 zaudējumi 22 gūti vārti 13 ielaisti vārti

8

1997.gadā gūtie 8 vārti spēlē pret Vāciju ir Latvijas izlases rekords, gūtajos vārtos vienā Pasaules čempionāta spēlē un vispārliecinošākajā uzvara 8:0.

42

2008.gadā Latvijas izlase nopelnīja 42 soda minūtes, kas Latvijai ir Pasaules čempionātu rekords.

     [+] [-]

, 2014-05-12 09:35, pirms 5 gadiem
Vakar , pirms Vācijas spēles, tieši padomāju: kad mēs pēdējo reizi esam uzvarējuši Vāciju? Kaut kādā aizvēsturē... un nez kāpēc visu laiku liekas, ka Vāciju jau nu gan mēs varam, varam, varam uzvarēt... Varam jau ar, tikai statisktika neapgāžami parāda, ka kaut kā nesanāk...