Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0

Svarcēlāja Ivanova kvalificējusies pasaules jaunatnes olimpiādei

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Svarcēlāja Ivanova kvalificējusies pasaules jaunatnes olimpiādei
Daniela Ivanova un treneris Ulvis Bērzons
Foto: Jurijs Andruškēvičs, Latvijas Svarcelšanas fed.

6.-18. oktobrī Argentīnas galvaspilsētā notiks pasaules jaunatnes olimpiskās spēles, kur piedalīsies arī Latvijas sportisti. Ceļazīmi ieguvusi arī U17 Eiropas sudraba medaļniece svarcelšanā Daniela Ivanova.

Kā jau ziņots, pērnā gada U15 Eiropas čempione Daniela Ivanova jūlijā kļuva par U17 Eiropas vicečempioni. Ventspilnieces treneris ir Ulvis Bērzons.

Itālijā aizvadītajā U17 Eiropas čempionātā notika atlase uz pasaules jaunatnes olimpiādi, kas šoruden risināsies Argentīnas galvaspilsētā. Diemžēl netika piedāvāta individuālā kvalifikācija, līdz ar to priekšroka bija lielvalstīm ar spēcīgu komandu. Tādējādi šķita, ka Latvijas svarcelšana nebūs pārstāvēta jaunatnes olimpiskajās spēlēs. Pirms četriem gadiem mūsu tagadējā zvaigzne Rebeka Koha šādā olimpiādē izcīnīja bronzu.

Ventspils sporta skolas "Spars" svarcēlāja Daniela Ivanova tomēr kvalificējusies pasaules jaunatnes olimpiskajām spēlēm, atklāj ventspilnieku portāls. Domājams, ka mūsu sportiste izpelnījusies īpašo ielūgumu.

Buenosairesā sacensības notiks 32 sporta veidos. Tiek lēsts, ka Latvijas jaunie sportisti startēs arī 3x3 basketbolā, BMX riteņbraukšanā, peldēšanā, šaušanā, tenisā, vieglatlētikā un vingrošanā.

Izmantotie resursi:
buenosaires2018.com
ventasbalss.lv

     [+] [-]

, 2018-09-06 20:02, pirms gada
Puiši, man ir nepieciešams, lai skatītāji tulkotu))
Es sāku spēlēt 5 minūtes!
Ja tas ir neērti, dodieties uz priekšu un vienkārši izskatu!
Tas ir starp kollapu >>> 18pop.tk