Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

66 gadīgais meklēs iespēju uzspēlēt Baltkrievijas futbola čempionātā

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

66 gadīgais meklēs iespēju uzspēlēt Baltkrievijas futbola čempionātā
Jurijs Pudiševs. Foto: dynamo-brest.by

1982. gada PSRS čempions Jurijs Pudiševs (66) vēlas uzspēlēt Baltkrievijas Premjerlīgā, kas patlaban Eiropas futbolā ir vienīgais nacionālais čempionāts, kur notiek mači.

Pudiševs tagad ir treneris futbola kluba BATE skolā. 2010. gadā dažas minūtes spēlēja Brestas "Dinamo" rindās, kļūstot par Baltkrievijas čempionāta vecāko futbolistu. Kopš tā laika pagājuši desmit gadi. "Esmu pārgājis uz šampānieti un liķierīti," par jaunumiem informē baltkrievu sporta cilvēks. "Un visas sievietes ir kā trakas no manis!"

Neskatoties uz koronavīrusa pandēmiju, Baltkrievijas futbola čempionāts turpinās. Pazīstamais krievu futbola speciālists Vjačeslavs Koloskovs nav sajūsmā par šo turnīru, nosauca par pornogrāfiju. Ko jūs viņam atbildētu? "Oi, nezinu. Ļaudis man kaut ko saka, taču esmu mazliet pagājis nost no visa," atklāj 1982. gada PSRS čempions Minskas "Dinamo" rindās. "Apātija ir varbūt no tā, ka mani nepiesaka. Bet man gribas uzspēlēt. Pilnīga diskriminācija, protams."

Bet kur problēma? Jums tikai 66 gadi. "Es arī nesaprotu - vai tiešām grūti izlaist uz 15-20 minūtēm? Veterānu mačos taču skrienu," saka Jurijs Pudiševs. "Tomēr palūgšu federācijai, lai mani piesaka Borisovas BATE galvenajā komandā. Kaut vai jebkurā komandā, kas spēle augstākajā līgā!"

Sarunas noslēgumā reportieris novēlēja veselību, bet intervējamais uzsvēra savu apņemšanos. "Noteikti vērsīšos federācijā, lai piesaka mani augstākajā līgā!"

Izmantotie resursi:
zen.yandex.ru

     [+] [-]

, 2020-04-04 09:10, pirms 8 mēnešiem
Nezināju, ka arī šādā salidzinoši agrā vecumā var iestāties vecuma demence

  +1 [+] [-]

, 2020-04-04 12:30, pirms 8 mēnešiem
hubert rakstīja: Nezināju, ka arī šādā salidzinoši agrā vecumā var iestāties vecuma demence
Paskaties, kaut vai, uz mūsu pašu Sportacentra Ivaru...

     [+] [-]

, 2020-04-05 19:18, pirms 8 mēnešiem
Viņš taču velnu dzen.1997.gadā Minskas Dinamo veterāni bija atbraukuši uz Ventspili,pateicoties tā laika FK Ventspils trenera S.Borovska uzaicinājumam.Kurš nezin,S.Borovskis pats savulaik spēlēja Minskas Dinamo komandā,kura kļuva par PSRS čempioniem 1982.gadā.Sastāvā bija vairāki bijušie PSRS čempioni un arī Pudiševs.Tā kā bija tas gods uzspēlēt pret viņiekm.Vēl kopbilde albumā saglabājusies.