Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:105, Did:0, useCase: 0

Latvijas un Igaunijas skvoša izlases sacentīsies 5. aprīlī

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Latvijas un Igaunijas skvoša izlases sacentīsies 5. aprīlī
Latvijas un Igaunijas skvošisti vienkopus

Ceturtdien, 5. aprīlī, Rīgā, Zelta Boulinga un skvoša centrā no plkst. 18:30 notiks ikgadējās Latvijas - Igaunijas skvoša izlašu sacensības. Par ceļojošo kausu sacentīsies abu valstu vīriešu un sieviešu izlases.

Šī būs piektā reize, kad par kausu savā starpā cīnīsies labākie Latvijas un Igaunijas skvošisti. Pašlaik kauss atrodas Latvijā, kur, cerams, tas paliks arī šogad, neraugoties uz igauņu pausto apņēmību uzvarēt pēc divu gadu pārtraukuma, cer Latvijas izlases kapteinis Aleksandrs Pāvulāns, kurš šajā starpvalstu cīņā nav zaudējis nevienu spēli.

Latvijas izlasi sievietēm pārstāvēs Ineta Mackeviča, Baiba Lulle, Eva Solovjova. Vīriešiem pagaidām zināmi četri spēlētāji: Aleksandrs Pāvulāns, Kaspars Purgailis, Arnis Tihvinskis, Marģers Zeitmanis, bet par piekto ceļazīmi četri spēlētāji vēl cīnīsies otrdien. Igaunijas spēlētāju sastāvs kļūs zināms īsi pirms spēlēm.

Latvijas un Igaunijas skvoša sacensības norit kopš 2008. gada, kad abas izlases nospēlēja neizšķirti. 2009. gadā pārliecinoši uzvarēja igauņi, bet divus nākamos gadus ievērojami pārāki jau bija Latvijas spēlētāji.

Sacensības vienu gadu notiek Latvijā, otru - Igaunijā, komandā 2008. gadā spēlēja četri vīrieši un divas sievietes, bet kopš 2009. gada pieci vīrieši un trīs sievietes. Katras valsts spēlētājs izspēlē vienu spēli līdz trīs geimu uzvarai ar atbilstošā ranga otras valsts spēlētāju.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Skvoša federācija