Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Liepiņš iekļauts komandas sastāvā dalībai "Vuelta a Espana"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Liepiņš iekļauts komandas sastāvā dalībai "Vuelta a Espana"
Emīls Liepiņš. Foto no "Trek-Segafredo" komandas arhīva

“Trek-Segafredo” riteņbraukšanas komanda paziņojusi sastāvu prestižajam daudzdienu velobraucienam “Vuelta a Espana”. Starp astoņiem dalībniekiem iekļauts arī latvietis Emīls Liepiņš, kuram tā būs debija lielajā tūrē.

“Vuelta a Espana” norisināsies no 20. oktobra līdz 8. novembrim, un Emīls Liepiņš sacensību laikā atzīmēs 28. dzimšanas dienu. Viņš ir viens no četriem lielās tūres debitantiem “Trek-Segafredo” komandā - tik liela mēroga sacensībās nav braukuši arī dānis Aleksanders Kamps, spānis Huans Pedro Lopess un Mihels Reiss no Luksemburgas. No pārējiem četriem visi ir braukuši lielajā tūrē, taču ne visi līdz šim ir startējuši tieši Spānijā.

Šā gada “Vuelta a Espana” sastāvēs no 18 posmiem, priekšrokas dodot kalnu speciālistiem - maršrutā iekļauti 47 kategorijas kāpumi. “Lai gan sacensībās lielas priekšrokas būs kalnu ekspertiem, iespējas spīdēt tiks dotas arī sprinteriem, jo vismaz četriem posmiem tiek paredzēts sprinta finišs, ieskaitot tradicionālo braucienu pa Madridi sacensību pēdējā dienā,” pausts komandas paziņojumā. Vienības mērķis ir cīnīties par uzvarām atsevišķos posmos.

“Trek-Segafredo” komandu pārstāv arī Toms Skujiņš.

Izmantotie resursi:
https://racing.trekbikes.com/storie...

     [+] [-]

, 2020-10-15 13:29, pirms 2 nedēļām
Par Giro nav bijis neviena raksta. Tas ir normāli?

  +1 [+] [-]

, 2020-10-15 13:51, pirms 2 nedēļām
H.E.N.R.Y. rakstīja: Par Giro nav bijis neviena raksta. Tas ir normāli?
toties tagad zinām ka Sējējs labprāt atgrieztos Taškentā!

     [+] [-]

, 2020-10-15 14:17, pirms 2 nedēļām
H.E.N.R.Y. rakstīja: Par Giro nav bijis neviena raksta. Tas ir normāli?
toties spirtacentrā atgriežas Vuelta