Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2257, Did:0, useCase: 0

Sesto reizi notiks "Rīgas Sporta nakts"

Ritvars Raits
Ritvars Raits

17. septembrī no divpadsmitiem dienā līdz pat pusnaktij galvaspilsētas centrā un Brīvības ielā risināsies jau par tradīciju kļuvušais aktīvās atpūtas, veselīga dzīvesveida un sporta festivāls "Rīgas Sporta nakts". Ikvienam rīdziniekam un pilsētas viesim "Rīgas Sporta naktī" būs iespēja iepazīties ar jaunumiem, aktualitātēm veselīga dzīvesveida jomā, kā arī iesaistīties dažādos sportiskos izaicinājumos un piedalīties aizraujošās sacensībās, kas garantēs atpūtu, jautras aktivitātes visām gaumēm, interesēm un jebkurai vecuma grupai.

Pasākuma laikā iedzīvotāji varēs vērot sportistu gājienu, kurā piedalīsies vairāki desmiti sporta organizāciju un sporta veidu pārstāvji, kā arī sabiedrībā zināmi atlēti un sporta veterāni. Būs gan 12 stundu garš florbola maratons, gan spēkavīru čempionāta superfināls, "roller disko" ballīte, kā arī kausa izcīņa airēšanā. Sporta naktī darbosies arī "Dzīvo vesels" zona ar dažādu uzņēmumu pakalpojumu prezentācijām un piedāvājumiem.

Iedzīvotāji varēs iesaistīties azartiskās orientēšanās sacensībās, kērlinga spēlēšanā, ruļļu cīņās uz velosipēda, spēlēt volejbolu, basketbolu, piedalīties velosacensībās un skrituļošanas īsmaratonā pa Kronvalda parka celiņiem. Ikvienam būs iespēja izmēģināt spēkus kāpšanā pa alpīnisma sienu, veikt labirinta trasi, vērot cīņas sporta paraugdemonstrējumus un meistarklases ringā.

Kronvalda parkā galvenais notikums šoreiz būs talantu konkurss "Rādi, ko māki", kurā bērni un jaunieši varēs prezentēt savas prasmes dažādos sporta veidos. Savukārt pie Rīgas Kongresu nama būs izvietota Latvijas Dzelzceļa drošības zona "Dzirdi Redzi Dzīvo". Paši mazākie aicināti piedalīties "Mazā stiprinieka olimpiskajos piedzīvojumos".

"Rīgas Sporta nakts" kulminācija paredzēta plkst. 23.00, kad pirmo reizi Rīgas vēsturē notiks skrituļslidu, skūteru, skrituļdēļu un roller-slēpju nakts brauciens pa pilsētas galveno ielu. Būs slēgta satiksme un nekādu automašīnu. Aizraujošs brauciens pa jauno Brīvības ielas asfaltu. Starts pie tirdzniecības parka "Alfa", tālāk līdz VEF Kultūras pilij un atpakaļ.

Oficiālā "Rīgas Sporta nakts" atklāšana plkst. 17.00 paredzēta Brīvības pieminekļa pakājē.

"Rīgas Sporta nakts" mājas lapā: Jaunumi - Sporta nakts pieejama aktuālā informācija par visām pasākumā paredzētajām norisēm. Tāpat turpinās pieteikšanās talantu konkursam, augstskolu airēšanas sacensībām un, protams, var arī rezervēt dalībnieka vēlmēm atbilstošu prezentācijas vietu.

"Rīgas Sporta nakti" atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, to rīko biedrība "Notikumu aģentūra". Pasākuma draugi: lielveikalu tīkls "Maxima", "Garmin" un "Sportland".

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde,
RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja