Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

"Livonia'' strīdīgi triumfē LČ regbijā-7, pārējie klubi protestē pret spēļu sarunāšanu

Ints Megnis
Ints Megnis

"Livonia'' strīdīgi triumfē LČ regbijā-7, pārējie klubi protestē pret spēļu sarunāšanu
Regbija klubs "Livonia" pēc uzvaras Latvijas čempionātā regbijā-7

Neskatoties uz neveiksmīgu pirmo posmu un tehnisko zaudējumu vienā no otrā posma mačiem, 'Baltic XL"/"Livonia'' komanda sestdien triumfēja 2018.gada Latvijas čempionātā regbijā-7, tomēr trīs citi klubi konkurentus vaino manipulēšanā ar spēļu rezultātiem un, iespējams, vērsīsies arī kriminālpolicijā.

Pirms divām nedēļām čempionāta pirmajā etapā triumfēja ''Stats serviss"/"Miesnieki'' komanda, kamēr ''Baltic XL"/"Livonia'' negaidīti apstājās pusfinālā. Otrajā posmā sestdien scenārijs bija identisks, tomēr šoreiz komandas apmainījās vietām. Noslēgumā, pateicoties papildrādītājiem, kopvērtējumā triumfēja ''Baltic XL"/"Livonia''.

"Livonia" kluba pirmajai komandai bija obligāti nepieciešams, lai ''Stats serviss"/"Miesnieki'' sestdien netiek finālā. Līdz ar to bija jāpanāk, lai abas komandas savā starpā spēkotos jau pirms fināla, un tam "Livonia" izvēlējās ne pārāk godīgas metodes - noslēdzošajā apakšgrupas mačā bija jātiekas "Livonia" pirmajai komandai ar trešo, tomēr, kaut abu komandu spēlētāji atradās stadionā, tie neizgāja laukumā, saņemot tehniskos zaudējumus. Pēc šāda izgājiena "Jūrmalas" komanda uzreiz atsauca dalību no čempionāta, pēc turnīra kopā ar "Miesniekiem" un LMT regbija klubu "Eži" uzrakstot iesniegumu federācijai (pievienots ziņas apakšā).

Kā noskaidroja Sportacentrs.com, iesniedzēji gatavojas vērsties "World Rugby" un "Rugby Europe" organizācijās, Latvijas Olimpiskajā komitejā, Latvijas Komandu sporta spēļu asociācijā un, iespējams, arī kriminālpolicijā, jo Latvijā spēļu rezultātu sarunāšana ir krimināli sodāma.

"Par iepriekš notikušām lietām klusējām, jo sapratām, ka publiska runāšana nodarītu kaitējumu regbija saimniecībai, bet šodien izdarītais ir ārpus jebkādiem rāmjiem," teica sestdienas iesnieguma autori, uzsverot, ka pirms tam "Livonia" arī neatļauti ietekmēja kalendāra sastādīšanu, lai pēdējā kārtā būtu tieši šāds spēļu pāris.

Aizvadītā turnīra finālā ''Baltic XL/Livonia'' ar 48:0 pārspēja sava kluba otru komandu ''Baltic Zinc Technics"/"Livonia'', bet izšķirošais bija pusfināla mačs, kurā vēlākie čempioni ar 40:0 sagrāva pirmā posma uzvarētājus ''Stats serviss"/"Miesnieki''.

Divām labākajām komandām pēc otrā posma vietu summa posmos izrādījās vienāda – 4, tāpēc izšķīra piezemējumu skaits savstarpējās spēlēs, kas ar 6:4 bija par labu livoniešiem. Kopvērtējumā trešo vietu ieguva ''Eži"/"Ek sistēmas'', kas pirmajā posmā spēlēja finālā.

ĶNSS/''Miesnieki'' uz otro posmu nespēja sapulcēt komandu un pārējām komandām spēlēs pret to piešķīra 30:0 tehniskās uzvaras. Kā oficiālajā ziņā vēsta Latvijas Regbija federācija, spēli par 5. vietu neaizvadīja ''Halipapa''/Jūrmalas SS, bet priekšsacīkšu grupā netika aizvadīta spēle starp ''Baltic XL"/"Livonia'' un ''Garkalne"/"Livonia'', kurā abām tika piešķirti zaudējumi.

Otrā posma rezultāti

A grupa
Stats serviss/Ķekava – Baltic Zinc Technics/Livonia 24:0, Halipapa/Jūrmalas SS – RK Mītava 7:0, Stats serviss/Ķekava – Halipapa/Jūrmalas SS 31:0, Baltic Zinc Technics/Livonia – RK Mītava 42:0, Stats serviss/Ķekava – RK Mītava 40:0, Baltic Zinc Technics/Livonia –Halipapa/Jūrmalas SS 29:7.
B grupa
Eži/Ek sistēmas – Garkalne/Livonia 26:?, Baltic XL/Livonia – ĶNSS/Miesnieki 30:0, Baltic XL/Livonia – Eži/Ek sistēmas 45:0, Garkalne/Livonia – ĶNSS/Miesnieki 30:0. Eži/Ek sistēmas – ĶNSS/Miesnieki 30:0, Baltic XL/Lionia – Garkalne/Livonia, abām tehniskais zaudējums par neierašanos.
Pusfināli par 5.-8.vietu
Halipapa/Jūrmalas SS – ĶNSS/Miesnieki 30:0, Garkalne/Livonia – RK Mītava 19:17.
Pusfināli par 1.-4.vietu
Baltic XL/Livonia - Stats serviss/Ķekava 40:0, Baltic Zinc Technics – Eži/Ek sistēmas 17:12.
Par 7.vietu
RK Mītava – ĶNSS/Miesnieki 30:0.
Par 5.vietu
Garkalne/Livonia – Halipaapa/Jūrmalas SS 30:0 (tehniskā uzvara).
Par 3.vietu
Stats serviss/Ķekava – Eži/Ek sistēmas 22:0.
Par 1.vietu
Baltic XL/Livonia – Baltic Zinc Technics/Livonia 48:0.

Izmantotie resursi:
Latvijas Regbija Federācija

  +1 [+] [-]

, 2018-06-17 06:54, pirms 2 gadiem
Jā,ļoti nesmuki izrīkojās Livonia klubs. Tā ir necieņa un klaja ņirgāšanās pret citiem klubiem.

     [+] [-]

, 2018-06-17 07:23, pirms 2 gadiem
народ, недавно нашел уникальный способ как быстро накачать пресс (и другие мышцы) без физических усилий, диет и прочей лабуды. После двух недель использования миостимулятора убрал пивное пузу и начали проступать кубики, подкачал бицепс и ноги, а жена убрала в талии пару сантиметров и сделала красивый живот. Дa и прикoл что нe надo ничeгo дeлать прocтo надeл и включил, этo рeальнo cамый лeнивый и быcтрый cпocоб похудеть и подкaчатьcя, да и стоит копейки. Вот здесь я о нем и вычитал--- Блог Домашнего качка

     [+] [-]

, 2018-06-17 08:50, pirms 2 gadiem
Pilnīga un debīla izdarība no neandertāliešiem livoniešiem. Cik neaptēstam jābūt, lai visu acu priekšā vnk atteikties spēlēt. WTF!!! Pat nemēģināja rezervistus uzlikt laukumā lai lēnām uzvar. Smadzeņu ubagi! Tgd dsq visam klubam uz vismaz diviem gadiem, lai padomā par dzīvi.

  +1 [+] [-]

, 2018-06-17 09:07, pirms 2 gadiem
ĶNSS komanda bija atsaukta jau dienu pirms sacensībām, jo piedalās citās sacensībās. Organizātoriem bija pietiekoši laika lai veiktu izmaņas kalendārā.
Rezultāts nevar būt 40-0, ja ir izdariti 4 piezemējumi, tikai 20.

     [+] [-]

, 2018-06-17 10:27, pirms 2 gadiem
Normālos čempionātos šādas situācijas nebūtu, jo vienkārši neļautu vienā ieskaitē startēt divām (te - pat trijām) viena kluba komandām.

Tiesa, tā kā regbijs Latvijā ir ļoti minoritārs sports, kur federācija līdz šim ir bijusi diezgan pasīva, lai to izvestu ārpus Rīgas/pierīgas teritorijas, tad sanāk kā sanāk.

Livonia gan pēdējā laikā neiet, jo zūd kontrole pār federāciju, viņu "izlašu programma" regbijā-7 arī izgāzās un tagad draud nopietnas sankcijas par šito fokusu.

  +2 [+] [-]

, 2018-06-17 11:30, pirms 2 gadiem
Šis ir vienkārši ļoti skumji, regbijs jau tā Latvijā nav populārs. Maziski, dumji un skumji - Livonia ir nožēlojama komanda.

     [+] [-]

, 2018-06-18 10:55, pirms 2 gadiem
Kur ir LRF komentārs par šo?

     [+] [-]

, 2018-06-19 17:47, pirms 2 gadiem
interesants raksts pirms pāris mēnešiem:
Regbija klubs "Livonia" cer ar profesionālu...