Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:901, Did:0, useCase: 0

Kā uzlabot savas pokera zināšanas?

Lai kļūtu par labāku pokera spēlētāju, nav labākas lietas kā praktizēšanās - spēlēšana. Bet kas Tev būtu jādara, lai maksimāli labi nospēlētu savu pokera sesiju un kļūtu par labāku spēlētāju? Kā Tu vari gūt maksimālu peļņu no katras izspēles?

Esi gatavs spēlēt
Kad esi nospraudis savus pokera sākuma mērķus un sapratis, ko Tu vēlies sasniegt, sper pirmos soļus, lai to realizētu. Pokers ir psiholoģiska spēle, tādēļ ir ļoti svarīgi sevi pozitīvi noskaņot, lai uzlabotu savu spēli. Tev ir jābūt labi atpūtušam un gatavam spēlēt - un ja Tu spēlē turnīru, pārliecinies, ka Tev ir pietiekoši daudz laika.

Esi pacietīgs un strādā pie saviem mērķiem. Jo kopsummā Tu vēlies kļūt par pelnošu spēlētāju, ko var panākt, ja analizēsi savu spēli, vērosi pretiniekus un skatīsies kā veiksmīgi spēlētāji gūst ar savu spēli pārsvaru.

Nespēlē katru roku
Spēlēt pārāk daudz roku, ir daudzu jaunu spēlētāju pirmā kļūda. Centieni spēlēt spēlēt katru roku var novest tikai pie problēmām, to var apstiprināt katrs pieredzējis spēlētājs. Neesi pārsteigts, ja izspēlēsi tikai vienu roku un desmit pārējās nometīsi. Pokers ir pacietības spēle. Gaidi premium rokas, tādas kā augsti pāri vai dūzis ar augstu kikeri (AK vai AQ), un nebaidies nomest šīs kārtis, ja jūti ka zaudēsi. Tu jutīsi, ka Tavi rezultāti momentā uzlabosies. Vēlāk Tu vari pievienot tādas rokas kā mazi pāri vai viena masta 8-9, kurus Tu varēsi izspēlēt skatoties uz savu pozīciju.

Spēlēt pozīcijā
Tagad par pozīciju - tas ir ļot svarīgi. Ja Tu atrodies dīlera pozīcijā - citiem vārdiem sakot, esi pēdējais spēlētājs, kuram jāizdara gājiens, Tev ir iespēja novērot savu pretinieku gājienu pirms Tev ir jāizdara savējais. Ja viņi ir piesaukuši, palielinājuši vai pat vēlreiz palielinājuši likmes, Tev rodas priekšstats kādas kārtis viņiem ir.
Veido pierakstus par saviem pretiniekiem

Nākamais ierocis Tavā pokera arsenālā atrodas blakus čata logam. Spiežot uz "notes" pogas, Tu vari pierakstīt visus novērojumus par savu pretinieku spēles stilu. Viņi var būt piesardzīgi, brīvi (loose - spēlē daudz sākuma roku), agresīvi (regulāri liek likmes pirms un pēc flopa) un vāji (kuri nomet kārtis, ja kāds uzbrūk vai pārliek likmi) spēlētāji. Pierakstos Tu vari ietvert jebkuru informāciju, kura Tev škiet svarīga, Tavas spējas analizēt ar laiku uzlabosies, un Tu kļūsi arvien precīzāks savos spriedumos.

Esi psiholoģiski stiprs
Dažreiz Tev šķiet, ka Tu esi ļoti neveiksmīgs, kad Tavus dūžus sakauj spēlētājs, kuram uz rokām ir 5-8, un viņš sakauj Tavus dūžus, jo turnā un riverā iznāk 5-8. Kad tas tā notiek, Tev jāatceras, ka Tu neesi neveiksmes putns, bet tā ir vienkārši statistika. Arī labas rokas sakauj, bet tik reižu cik tas notiks ar Tevi, tik reižu tas notiek arī ar Taviem pretiniekiem. Nesāc tiltot - nezaudē savu veselo saprātu. Tas nav viegli, tomēr tas ir viens no punktiem, kas atšķir labu no sliktas spēles.

Atceries, tam bija jāpatīk
Vissvarīgākā lieta, uzsākot spēlēt pokeru ir tas, ka tam ir jāpatīk. Nav nekādas jēgas no augstāk aprakstītā, ja tas ir kā apgrūtinājums un Tev ir jāpiespiež sevi, lai spēlētu. Ievies dažādas jaunas iemaņas savā spēlē un iemācies tās pietietot. Tu drīz vien redzēsi starpību, kas padarīs pokera spēlēšanu vēl aizraujošāku. Tas nevar būt slikti, jo izbaudīt spēli tā ir laba zīme, ka Tu sāc arī to uzlabot.

Par Pokerstars:
PokerStars.com ir pasaules lielākā pokera istaba, ar vairāk kā 40 miljoniem spēlētāju visā pasaulē. To izvēlas labākie pasaules spēlētāji, jo šeit atrodami visvairāk ikdienas turnīru kā jebkur citur ar labāko drošību tiešsaistē. PokerStars.com istabā ir izspēlētas visvairāk izspēļu kā jebkurā citā pokera istabā, uz doto brīdi 50 miljardi izspēles un 300 miljoni turnīru.