Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Timermanis: "Liela iespēja, ka septembrī Jūrmalā būs Eiropas čempionāts"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Timermanis: "Liela iespēja, ka septembrī Jūrmalā būs Eiropas čempionāts"
Mārtiņš Pļaviņš, Edgars Točs, Tīna Graudiņa, Anastasija Kravčenoka. Foto: Jurmala.Beachvolley

Ventspils pludmales volejbola stadionā šodien noslēdzās "Ergo Open 2020" valsts čempionāta pirmais posms. Maču laikā LTV7 komentētājs un Latvijas Volejbola federācijas valdes loceklis Kaspars Timermanis atklāja, ka pastāv "liela un pietiekoši ticama iespējamība", ka 2.-6. septembrī Jūrmalā notiks Eiropas čempionāts pludmales volejbolā, pie tā aktīvi tiek strādāts.

Klīst baumas par Eiropas čempionātu Jūrmalā... "Nebūs," pēc zaudējuma Ventspils pusfinālā Mārtiņš Pļaviņš ar pārliecību informēja Sportacentrs.com televīzijas skatītājus. "Nu nebūs. Ja šobrīd atbrauc no Krievijas, tad ir divu nedēļu pašizolācija. Tas nozīmē, ka uz Latviju viņiem jābrauc divas nedēļas ātrāk. Vispirms tas jāatceļ. Ja krievi nebrauc uz Eiropas čempionātu, kas tas par Eiropas čempionātu?" Izklausījās, ka tas ir viņa viedoklis, nevis insaida informācija, kuras dēļ līdzjutējiem jānolaiž rokas.

Ventspils "Ergo Open 2020" medaļu maču laikā tiešraides komentētājs iepriecināja ar pozitīvām ziņām, informējot par lielu un ticamu iespējamību, ka 2.-6. septembrī Jūrmalā notiks Eiropas čempionāts pludmales volejbolā.

"Latvijas Volejbola federācija šobrīd pie tā ļoti rūpīgi strādā. Iespējams, ka tuvākajās nedēļās būs kādi jaunumi. Lielā mērā, protams, viss ir atkarīgs no tā, cik viegla būs spēlētāju pārvietošanās Eiropas robežās. Latvija - viena no tām valstīm, kur ir vislabākā situācija ar Covid-19. Latvija var uzņemt diezgan daudzu valstu pārstāvjus. Šis būs tuvāko nedēļu jautājums, vai izdosies ar visām valsts un starptautiskajām organizācijām saskaņot šī Eiropas čempionāta norisi, kas varētu notikt no 2. līdz 6. septembrim Jūrmalā," informēja Kaspars Timermanis.

"Ir liela un pietiekoši ticama iespējamība, ka visas vadošās Eiropas komandas mēs redzēsim septembra sākumā Jūrmalā. Par to joprojām risinām sarunas ar Eiropas Volejbola konfederāciju (CEV), valdību un Jūrmalas domi. Protams, pasaules pludmales volejbola sezona ir apgrūtināta lielā mērā tāpēc, ka pludmales volejbola lielvalstīs ASV un Brazīlijā ir pietiekoši sarežģīta situācija ar Covid-19 izplatīšanos. Bet kontinentālajā mērogā ir iespēja aizvadīt Eiropas čempionātu, un mūsu federācija šo iespēju vēlas izmantot. Cerēsim, ka izdosies sarunas ar CEV un valdību. Tuvākajās nedēļās varētu būt skaidrs, vai Jūrmalā notiks Eiropas čempionāts," teica komentētājs un Latvijas Volejbola federācijas valdes loceklis.

Kā jau ziņots, valdībai tiek lūgts finansējums 350 000 eiro apmērā. Cik noprotams, tieši 9.-12. septembra Utrehtas "King of the Court" jaunā turnīra dēļ sākotnēji plānotais EČ norises iespējamais laiks ir pārcelts no 9.-13. uz 2.-6. septembri.

Izmantotie resursi:
LTV7

  +3 [+] [-]

, 2020-07-05 20:16, pirms 4 nedēļām
pēc Zinību dienas visi uz Jūrmalu!

  +3 [+] [-]

, 2020-07-05 20:35, pirms 4 nedēļām
ikri rakstīja: pēc Zinību dienas visi uz Jūrmalu!
Vispirms jādabū Ministru kabineta zaļā gaisma

  +2 [+] [-]

, 2020-07-05 23:03, pirms 4 nedēļām
Vai tad Pļaviņš strādā Krievijas federācijai?

  +2 [+] [-]

, 2020-07-06 00:06, pirms 4 nedēļām
Ja noteikti vajag krievus, tad arī īpašu valdības (?) lēmumu mierīgi var izsniegt iebraukšanas atļaujas krievu bīča delegācijai!

  +1 [+] [-]

, 2020-07-06 09:00, pirms 4 nedēļām
Lai izdodas!