Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1382, Did:0, useCase: 0

Konkurss: 2015. gada Marta "Betsafe patiesā viedokļa spēle"

Sportacentrs

Portāla Sportacentrs.com dalībniekus turpina aizraut Betsafe.com "Patiesā viedokļa spēle". Martā prognozē dažādu sporta spēļu iznākumus un saņem balvas no Betsafe.com un Sportacentrs.com. Lai saņemtu balvas, jāprognozē vismaz 50 spēļu iznākumi un jāiekļūst labāko 15 pulkā. Lai veicas!

Par spēli

Noteikumi paliek tie paši vecie - Ikvienam Sportacentrs.com reģistrētam lietotājam katra kalendārā mēneša sākumā tiek piešķirti 100 “Patiesā viedokļa spēles” punkti. Mēneša laikā lietotājam ir iespēja veikt prognozes par dažādu sporta maču iznākumiem – par katru prognozēto spēli viens punkts tiks atskaitīts, bet, ja prognoze izrādīsies precīza, lietotājam tiks piesaistīts tāds punktu skaits, kāds bijis koeficients uz attiecīgo iznākumu. Jeb vienkāršāk – iespējams veikt vienu punktu vērtas likmes uz spēļu iznākumiem.

„Patiesā viedokļa spēles” dalībnieki piedalās cīņā par balvām. Balvas mēneša ieskaitē saņems piecpadsmit labāko rezultātu uzrādītāji. Kopējais balvu fonds no Betsafe.com būs bonusi 300 eiro vērtībā. Pirmās vietas ieguvējam tiks 100 eiro bonuss, otrās vietas ieguvējam 50 eiro bonuss, bet trešās - 30 eiro bonuss. 4.-15.vietu ieguvēji saņems 10 eiro bonusu. Svarīgi – lai pretendētu uz balvām, mēneša laikā jāveic prognozes uz vismaz 50 spēlēm! Svarīgi - marta kopvērtējumā tiks pieskaitītas spēles, kuras notiek sākot no 1.marta 00:00 līdz 31.marta 23:59. Respektīvi - ja prognozes veicāt februārī uz marta spēlēm, tad to iznākumi tiek pieskaitīti martā.

Dalībniekiem ir iespēja vēl vairāk palielināt savas balvas apjomu. Ja līdz attiecīgā mēneša 15. datumam būsiet veicis vismaz vienu reālas naudas likmi Betsafe.com, tad bonusa apjoms tiks reizināts ar 1,5!

SVARĪGI! Mēneša kopvērtējumā balvas var saņemt tikai viens unikāls Betsafe.com lietotājs (IP adrese vai mājsaimniecība). Ja vairāki uzvarētāji norādīs vienu Betsafe.com lietotāja vārdu, tad balva tiks piešķirta  tikai vienam no tiem! Ja Betsafe.com radīsies aizdomas par  vairākiem lietotājvārdiem no vienas IP adreses vai mājsaimniecības, balva var netikt izmaksāta vispār. Lai saņemtu balvu, lietotājam jābūt reģistrētam un pilntiesīgam Betsafe.com lietotājam jau uzsākot attiecīgā mēneša spēli!

Kā spēlēt spēli?

Sportacentrs.com labajā augšējā stūrī esam izveidojuši "Patiesā viedokļa spēles" informācijas logu. Tajā redzams jūsu punktu skaits, veikto prognožu skaits un prognožu skaits, kādu kopā nepieciešams veikt (50) par aktuālo mēnesi.  Ja ar peli uzbrauksi virsū šim informācijas logam, parādīsies papildus iespējas nokļūt uz prognožu veikšanas sadaļu, spēles kopvērtējumu un noteikumu aprakstu.

Skatījumā "Prognozes" iespējams pārlūkot savu veikumu attiecīgajā mēnesī - kā sekmējies līdz šim. Tāpat šeit iespējams veikt prognozes uz nākamajiem mačiem.

Skatījumā "Kopvērtējums" redzēsi kā šomēnes veicies citiem spēlētājiem, kuri ir līderi, un kurā vietā esi Tu.

Tāpat veikt prognozes par spēļu iznākumiem varēsi Sportacentrs.com publicētajos rakstos, kas saistīti ar šīm spēlēm. Prognožu veikšanas bloks atradīsies rakstu nobeigumā. Lai veiktu prognozi, vien jānospiež uz kādu no iznākumu variantiem, turklāt zem katra no variantiem redzams, cik procenti Sportacentrs.com lietotāju to izvēlējušies.

ŠEIT vari apskatīt savas marta likmes un sekot līdzi saviem punktiem

Kad veikt prognozes, kādi mači tiks publicēti?

Prognozi par spēles iznākumu var veikt tikai pēc tam, kad mūsu sistēmā ir ievadīti mača dažādu iznākumu varbūtību koeficienti. Spēlei netiks piedāvāti visi mači no Betsafe.com klāsta, bet nozīmīgākie no tiem. Ja ir vēlme, lai mūsu sistēmā tiktu ievadīti kādi turnīri, lūdzu rakstiet ieteikumus uz epasta adresi sportacentrs@sportacentrs.com - uzklausīsim vēlmes un, iespēju robežās pievienosim spēles.

  +2 [+] [-]

, 2015-03-06 09:07, pirms 6 gadiem
Ja godīgi, nav azarta spēlēt, kamēr nav atjaunoti rezultāti. Protams, bonusi tas ir forši, bet ja ja tekošajā mēnesī punktu summa velkas līdzi no iepriekšējā mēnēša, pazūd azarts spēlēt, jo nav zināma ne paša punktu summa, ne arī oponentu. Kāds tur vairs sports, ja nezini, kur atrodies un ar ko cīnies! Bet kā zināms, šo spēli spēlē azartiski cilvēki
Paldies par uzmanību!

  +1 [+] [-]

, 2015-03-10 08:54, pirms 6 gadiem
Kad būs balvas par februāra mēnesi?????

  +5 [+] [-]

, 2015-03-10 10:21, pirms 6 gadiem
Kad bērziem pirmās lapas plauks,
ai, dun-dur, dun-dur, dun-dun-dur,

  +1 [+] [-]

, 2015-03-10 10:35, pirms 6 gadiem
Tiešām, kad būs balvas par februāra mēnesi? It kā jau nav nekas liels, bet tomēr...

  +3 [+] [-]

, 2015-03-10 11:07, pirms 6 gadiem
mihaannette rakstīja: Tiešām, kad būs balvas par februāra mēnesi? It kā jau nav nekas liels, bet tomēr...
Lielākā balva būs J. Cīruļa parādīšanās pie apvāršņiem... Turam īkšķus

  +1 [+] [-]

, 2015-03-10 13:29, pirms 6 gadiem
newguy rakstīja: Kad bērziem pirmās lapas plauks,
ai, dun-dur, dun-dur, dun-dun-dur,
+++

     [+] [-]

, 2015-03-31 16:15, pirms 6 gadiem
vai sanjemat balvas par februari?

     [+] [-]

, 2015-03-31 22:03, pirms 6 gadiem
Jā.