Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1382, Did:0, useCase: 0

Piedalies konkursā: "Novembra Patiesā viedokļa spēle"

Sportacentrs

Sākusies jauna Betsafe.com "Patiesā viedokļa spēle". Arī novembra mēnesī prognozē dažādu spēļu iznākumus un saņem balvas no Betsafe.com un Sportacentrs.com. Lai saņemtu balvas, jāprognozē vismaz 30 spēļu iznākumi un sākuma kapitāls jāpapildina par vismaz 20 punktiem. Lai veicas!

Par spēli

Ikvienam Sportacentrs.com reģistrētam lietotājam katra kalendārā mēneša sākumā tiek piešķirti 100 “Patiesā viedokļa spēles” punkti. Mēneša laikā lietotājam ir iespēja veikt prognozes par dažādu sporta maču iznākumiem – par katru prognozēto spēli viens punkts tiks atskaitīts, bet, ja prognoze izrādīsies precīza, lietotājam tiks piesaistīts tāds punktu skaits, kāds bijis koeficients uz attiecīgo iznākumu. Jeb vienkāršāk – iespējams veikt vienu punktu vērtas likmes uz spēļu iznākumiem.

Novembra „Patiesā viedokļa spēles” dalībnieki piedalās cīņā par balvām. Visi lietotāji, kuriem izdosies savu spēles kapitālu palielināt līdz vismaz 120 punktiem, saņems balvas no Betsafe.com un Sporta Avīze+ pieeju uz vienu mēnesi. Kopējais balvu fonds no Betsafe.com būs bonusi 200ls vērtībā. 100ls bonuss tiks sadalīts pirmo trīs vietu ieguvēju vidū (50ls pirmajai vietai, 30ls otrajai, bet 20ls trešajai vietai), bet 100ls bonuss tiks proporcionāli izdalīts uz visiem tiem dalībniekiem, kas iegūs vismaz 120 punktus. Respektīvi, ja mēneša kopvērtējumā 10 dalībnieki iegūs 120 punktus, tad pirmā vieta iegūs 60, otrā 40, trešā 30, bet 4.-10. pa 10 latu bonusam Betsafe.com kontā. Svarīgi – lai pretendētu uz balvām, mēneša laikā jāveic prognozes uz vismaz 30 spēlēm, bet cik tieši likmes veic - tas ir tavā ziņā! Svarīgi - novembra kopvērtējumā tiks pieskaitītas spēles, kuras notiek sākot no 1.novembra 00:00 līdz 30.novembra 23:59. Respektīvi - ja prognozes veicāt jau bra beigās uz novembra spēlēm, tad šie rezultāti tiek pieskaitīti novembrī.

SVARĪGI! Mēneša kopvērtējumā balvas var saņemt tikai viens unikāls Betsafe.com lietotājs (IP adrese vai mājsaimniecība). Ja vairāki uzvarētāji norādīs vienu Betsafe.com lietotāja vārdu, tad balva tiks piešķirta  tikai vienam no tiem! Ja Betsafe.com radīsies aizdomas par  vairākiem lietotājvārdiem no vienas IP adreses vai mājsaimniecības, balva var netikt izmaksāta vispār.

Lai saņemtu balvu, lietotājam jābūt reģistrētam un pilntiesīgam Betsafe.com lietotājam jau uzsākot attiecīgā mēneša spēli!

Kā spēlēt spēli?

Sportacentrs.com labajā augšējā stūrī esam izveidojuši "Patiesā viedokļa spēles" informācijas logu. Tajā redzams jūsu punktu skaits, veikto prognožu skaits un prognožu skaits, kādu kopā nepieciešams veikt (30) par aktuālo mēnesi.  Ja ar peli uzbrauksi virsū šim informācijas logam, parādīsies papildus iespējas nokļūt uz prognožu veikšanas sadaļu, spēles kopvērtējumu un noteikumu aprakstu.

Skatījumā "Prognozes" iespējams pārlūkot savu veikumu attiecīgajā mēnesī - kā sekmējies līdz šim. Tāpat šeit iespējams veikt prognozes uz nākamajiem mačiem (novembrī vēl varēsiet apskatīt arī oktobra prognozes).

Skatījumā "Kopvērtējums" redzēsi kā šomēnes veicies citiem spēlētājiem, kuri ir līderi, un kurā vietā esi tu (novembrī tur atradīsi linku arī uz oktobra kopvērtējumu).

Tāpat veikt prognozes par spēļu iznākumiem varēsi Sportacentrs.com publicētajos rakstos, kas saistīti ar šīm spēlēm. Prognožu veikšanas bloks atradīsies rakstu nobeigumā. Lai veiktu prognozi, vien jānospiež uz kādu no iznākumu variantiem, turklāt zem katra no variantiem redzams, cik procenti Sportacentrs.com lietotāju to izvēlējušies.

ŠEIT vari apskatīt savas novembra likmes un sekot līdzi saviem punktiem

Kad veikt prognozes, kādi mači tiks publicēti?

Prognozi par spēles iznākumu var veikt tikai pēc tam, kad mūsu sistēmā ir ievadīti mača dažādu iznākumu varbūtību koeficienti. Spēlei netiks piedāvāti visi mači no Betsafe.com klāsta, bet nozīmīgākie no tiem. Ja ir vēlme, lai mūsu sistēmā tiktu ievadīti kādi turnīri, lūdzu rakstiet ieteikumus uz epasta adresi sportacentrs@sportacentrs.com - uzklausīsim vēlmes un, iespēju robežās pievienosim spēles.

     [+] [-]

, 2012-11-04 21:26, pirms 7 gadiem
Sis nakts nba bus?

  -1 [+] [-]

, 2012-11-04 22:36, pirms 7 gadiem
Kadel jaliek teniss kurs saksies krietni velak neka NBA speles, bet NBA speles ielikt nevar?

     [+] [-]

, 2012-11-11 16:51, pirms 7 gadiem
Warriors — Nuggets 101:107 P - vakarnakts spēle, rezultāts ielikts kā neizšķirts, lai gan vajadzētu būt Nuggets, jo netika piedāvāta iespēja neizšķirts. Tas tiks izlabots vai arī kas notiks ar to spēli?

     [+] [-]

, 2012-11-12 10:02, pirms 7 gadiem
iLoVe92 rakstīja: Warriors — Nuggets 101:107 P - vakarnakts spēle, rezultāts ielikts kā neizšķirts, lai gan vajadzētu būt Nuggets, jo netika piedāvāta iespēja neizšķirts. Tas tiks izlabots vai arī kas notiks ar to spēli?
labosim

     [+] [-]

, 2012-11-13 01:10, pirms 7 gadiem
Varētu lūdzu sākt pievienot uleb eirokausa spēles?

     [+] [-]

, 2012-11-16 22:04, pirms 7 gadiem
===Turnīra tabula:Basketbols — Eirokausi
VTB līga 12/13, A grupa Spartak — Krasnie Krylya 61:63
11.31 90% - 0% 23.25 10%===
Rezultāts:
Neizšķirts
*************** *************** *************** *********
Kā tā?...Kāds Pie Svētā Pipara tur neizšķirts?
Jāni , - līdz Jāņiem vēļ tāļu!

     [+] [-]

, 2012-11-26 16:18, pirms 7 gadiem
Vajag labojumu..
Pirmdiena, 26. novembris
Magic — Celtics
Izcelts Celtics, ka uzvarēja, bet ierakstīts ka neizšķirts atkal.. ļoti bieži kad papildlaiks, ieskaita kā neizšķirts, nevis papildlaika uzvarētājs..

     [+] [-]

, 2012-11-30 13:24, pirms 7 gadiem
šīs nakts NBA spēlē uzvareja Heat 105:100 Spurs,bet Patiesa viedoklja spele uzvara ir iedota Spurs komanda.. nepieciesams izlabot