Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource422 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource422), Fid:2249, Did:0, useCase: 0

Sacensību programma 15.jūlijā

Jānis Cīrulis
Jānis Cīrulis @ciiruls

„King of the beach” tiek organizēts jau ceturto gadu, taču šogad, ņemot vērā to, ka ir Olimpisko spēļu gads, būs nedaudz citādāka dienas programma. Pasākuma nosaukums „King of the beach – Olimpisko milžu cīņa”, jo piedalīsies tikai četri, nevis 8 labākie Latvijas pludmales volejbolisti, un šoreiz tie būs Londonas Olimpisko spēļu dalībnieki Mārtiņš Pļaviņš, Jānis Šmēdiņš, Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins.

Sacensības notiks stadionā pie sporta centra "Brazīlija", Jūrkalnes ielā 100, Rīgā (pa ceļam uz lidostu).

Pl.13:00 1.daļa
- šova spēle “King of the beach”, kurā olimpieši izspēlēs mačus katrs ar katru (mainot partnerus) pa vienam pilnam setam (līdz 21 punktam vai līdz kamēr sets noslēdzas ar 2 punktu pārsvaru).

To, kurš iegūs Olimpiskā Pludmales karaļa titulu, tiks noteikts saskaitot setu rezultātus. Uzvarētājs, kā vienmēr būs tikai viens!

Pl.14:15 2.daļa
- Latvijas Olimpiskās komitejas prezentācija, līdzjutēju fotografēšanās ar olimpiešiem, autogrāfu sniegšana, intervijas u.c.

Pl.15:00 uzstāsies grupa „Musiqq”

Pl.15:25 3.daļa
-Olimpisko Milžu cīņa - Aleksandrs Samoilovs / Ruslans Sorokins pret Mārtiņš Pļaviņš / Jānis Šmēdiņš

Olimpiskie dueti izspēlēs galveno šova spēli, lai arī mums visiem, kas nebrauks uz Londonu, būtu iespēja klātnienē vērot pasaules līmeņa un Olimpisko spēļu cienīgu sniegumu.

Pl. 16:25 uzstāsies grupa “Musiqq”.

Visas dienas garumā skatītājus priecēs karsējmeitenes – „Royal Dance studio”, kā arī dažādi konkursi un balvas skatītājiem.