Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource422 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource422), Fid:2246, Did:0, useCase: 0

"King of the beach" laikā projektam "Mazajām sirsniņām" saziedoti 955 lati

Jānis Cīrulis
Jānis Cīrulis @ciiruls

"King of the beach" laikā projektam "Mazajām sirsniņām" saziedoti 955 lati
Fila Dalhauzera krekla jaunais īpašnieks kopā ar Latvijas olimpiešiem

Vakar notikušajā pludmales volejbola pasākumā „King of the beach – Olimpisko Milžu cīņa”, Latvijas olimpieši - Aleksandrs Samoilovs, Ruslans Sorokins, Jānis Šmēdiņš un Mārtiņš Pļaviņš organizēja labdarības akciju portāla „ziedot.lv” projektam „Mazajām sirsniņām”.

Šajā akcijā ikviens līdzjutējs varēja iegādāties mūsu spēlētāju kreklus, ar kuriem viņi startējuši Pasaules kausa posmos. Tāpat šajā akcijā iesaistījās arī Pasaules zvaigznes - Eiropas čempioni vācieši Juliuss Brinks un Jonass Rekermans, Pasaules čempioni brazīlieši Emanuels un Alisons, kā arī olimpiskie un pasaules čempioni amerikāņi Tods Rodžerss un Fils Dalhauzers - pasākuma laikā tika izsolīts pa vienam kreklam no katra šī sportista.

Mūsu spēlētāju kreklus varēja iegādāties par 30Ls katru, bet vāciešu, brazīliešu un amerikāņu krekli tika izsolīti. Rekordsumma tika sasniegta par Fila Dalhauzera kreklu – 300Ls. Kopsumma, ko pasākuma laikā izdevās iegūt labdarības projektam „Mazajām sirsniņām” bija 955Ls, kuru akcijas iniciators Aleksandrs Samoilovs jau ir nogādājis „ziedot.lv”.

  +1 [+] [-]

, 2012-07-16 14:45, pirms 8 gadiem
Biju skatiities, bija ljoti labs pasaakums. Paldies organizatoriem, pashiem speeleetaajiem un arii tiem, kas iegaadaajaas tos kreklus, lai palidzeetu beerniem.