Latvijas hokejists Sandis Vilmanis sarunā ar portālu Sportacentrs.com atskatījās uz savu notikumiem bagāto sezonu, kurā debitēja gan NHL, gan olimpiskajās spēlēs, gan pasaules čempionātā, kur turklāt uzreiz kļuva par Latvijas izlases rezultatīvāko hokejistu. Viņš izteicās, ka pasaules čempionāts un pārbaudes spēles Rīgā sniegušas neiedomājamas emocijas, taču drīz jau būs iespēja iegūt jaunas – 8 Nāciju kausā 3 pret 3 hokejā, kas jūlijā notiks “Xiaomi” Arēnā. |