Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2861, Did:0, useCase: 0

Video: Artūrs Irbe aicina uz labdarības hokeja spēli Ūdrīša atbalstam

Agris Suveizda

Video: Artūrs Irbe aicina uz labdarības hokeja spēli Ūdrīša atbalstam
Artūrs Irbe
Foto: Emīls Desjatņikovs/f64

Jau trešdien, 21. decembrī plkst. 18.00 Ogrē, Vidzemes ledus hallē tiks aizvadīta īpaša Latvijas čempionāta hokejā labdarības spēle mūziķa Rolanda Ūdra jeb Ūdrīša atbalstam. Latvijas čempionāta spēlē tiksies "Kurbads" un "Prizma" komandas. Visi ienākumi no ieejas biļetēm tiks ziedoti mūziķa rehabilitācijai. Biļetes cena ir divi eiro.

Leģendārais latviešu hokeja vārtsargs Artūrs Irbe par gaidāmo spēli: "Ikvienam no mums dzīvē gadās smagi brīži, kad ir nepieciešama palīdzība. Šobrīd tā ir nepieciešama Rolandam Ūdrim, tāpēc visi vienosimies un tiksimies labdarības spēlē mūziķa rehabilitācijai!”.

Grupas "The Hobos" līderi, komponistu, dzejnieku un ceļotāju Rolandu Ūdrišī gada 17. janvārī notrieca automašīna. Vairākas nedēļas Ūdrītis cīnījās par dzīvību. Šo cīņu mūziķis uzvarēja, tomēr priekšā vēl tāls ceļš līdz pilnīgai rehabilitācijai, un Rolandam šobrīd ir vajadzīga pilna aprūpe un uzmanīga kopšana. Līdzjutējiem, kuriem nebūs iespēja apmeklēt spēli klātienē, ir iespēja sniegt atbalstu, zvanot pa tālruni 90006385 (maksa par zvanu: 1,42 eiro) vai ar pārskaitījumu fondam "Ziedot.lv" ar norādi Rolandam Ūdrim.

Spēles vietā būs pieejama arī ziedojumu kastīte mūziķa atbalstam. Līdzjutējiem klātienē būs lieliska iespēja tikt pie vērtīgām balvām no "Kurbads" komandas atbalstītājiem. Labdarības spēlei būs iespējams sekot līdzi tiešraidē portālā Sportacentrs.com, kā arī Sportacentrs.com TV kanālā.