Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 0

Galvenais kandidāts uz "Amur" trenera vietu - "Atlant" kādreiz vadījušais Uvajevs

Andrejs Siliņš

Galvenais kandidāts uz "Amur" trenera vietu - "Atlant" kādreiz vadījušais Uvajevs
Aleksandrs Guļavcevs. Foto: hcamur.ru

Jau Rīgas "Dinamo" galvenā trenera nosaukšana jūlija vidū šķita ārkārtīgi ilga vilcināšanās, tomēr citam Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubam Habarovskas "Amur" aizvien nav zināms galvenais treneris jaunajai sezonai, kam jāsākas jau pēc aptuveni mēneša.

Pazīstamais Krievijas hokeja žurnālists Aleksejs Ševčenko atklājis savā rīcībā esošo informāciju, ka galvenais kandidāts uz "Amur" trenera vietu esot Vjačeslavs Uvajevs. 54 gadus vecais speciālists gan jau pavasarī parakstīja līgumu ar Voroņežas "Buran" par komandas vadīšanu Augstākajā līgā (VHL).

Uvajevs aizvadītajā sezonā bija asistents Jaroslavļas "Lokomotiv" treneru štābā un asistenta lomā strādājis arī "Vityaz" un "Atlant" komandās. Mitišču vienībā īsu brīdi Uvajevs veica arī galvenā trenera pienākumus. Kā galvenais treneris Uvajevs pēdējoreiz strādāja 2015./2016. gada sezonā, vadot VHL vienību "Ryazan".

Iepriekšējo sezonu "Amur" noslēdza devītajā vietā Austrumu konferencē, no vietas Gagarina kausā atpaliekot par diviem punktiem. Pēc sezonas galvenais treneris Aleksandrs Guļavcevs ģimenes iemeslu dēļ nolēma neturpināt darbu klubā.

Jauno KHL sezonu paredzēts sākt 2. septembrī.

Izmantotie resursi: