Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 0

KHL pakļaujas Sporta ministrijai un tomēr tiek apturēta līdz 10. aprīlim

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

KHL pakļaujas Sporta ministrijai un tomēr tiek apturēta līdz 10. aprīlim
Miks Indrašis. Foto: Romāns Kokšarovs, f64

Kontinentālā hokeja līga vakar paziņoja, ka Gagarina kausa izcīņa tiks apturēta uz vienu nedēļu, lai izstrādātu jaunu kalendāru. Taču šodien nācis paziņojums, ka hokeja spēlēšana tiek apturēta līdz 10. aprīlim.

Kontinentālā hokeja līga bija pēdējā no pasaules vadošajām hokeja līgām, kas turpināja darbu. Šķērslis nebija arī abu ārzemju komandu – Helsinku "Jokerit" un Nursultanas "Barys" – izstāšanās. Abām tieši šodien vajadzēja doties laukumā, bet skaidrs, ka mači nenotika. Sākotnēji vēl divas spēles bija paredzēts aizvadīt rīt.

Vakar KHL nāca klajā ar paziņojumu, ka Gagarina kausu turpinās sešas komandas, ne ar vienu vārdu nepieminot "Jokerit" un "Barys" izstāšanos. Tika paziņots, ka turnīrs apturēts uz vienu nedēļu, lai sastādītu jaunu kalendāru, bet pēc tam spēles atsāksies. Taču šodien KHL saņēmusi Krievijas Sporta ministrijas rekomendāciju apturēt turnīru līdz 10. aprīlim.

Ja pēc tam drošības mēri būs samazināti vai noņemti pavisam, KHL turpinās Gagarina kausu, pagaidām nezinot, kādā formātā un kādos termiņos. Starp palikušajām komandām ir viens latviešu hokejists – Maskavas "Dynamo" uzbrucējs Miks Indrašis.

Krievijas VTB basketbola līga tika apturēta jau pagājušajā nedēļā, kad drošības pasākumi tika ieviesti lielākajā daļā Eiropas. Savukārt Krievijas Premjerlīga futbolā par spēļu pārtraukšanu arī pavēstīja tikai šodien. Vēl nedēļas nogalē futbola mačos pulcējās tūkstošiem cilvēku.

Izmantotie resursi:
https://www.khl.ru/news/2020/03/17/...

     [+] [-]

, 2020-03-17 15:39, pirms 2 nedēļām
Ko tad šie nomīza tomēr no, pēc viņu ieskatiem, parastā plaušu karsoņa?

     [+] [-]

, 2020-03-17 16:46, pirms 2 nedēļām
Tad apturēs tad nē ,tad mainīs kalendāru tad vēl nez ko,paši nezin ko,bardaks.Un šis vēl tiekot līdzināts nhl ?Un teiksim ja cilvēki būtu tik apzinīgi tad pat ja notiktu sports uz viņu neietu,taču tā nav ,tāpat skolēni ,tusē apkārt kad skola atcelta,tad lai nebrīnās ja saķers zarazu!

     [+] [-]

, 2020-03-17 17:21, pirms 2 nedēļām
jebak , jebak !!!