Jau tajos laikos, kad vēl nebija formulēta Aigara Kalvīša hokeja teorija, ka latviešiem ar ripas spēli jātiek Amerikas univerisitātēs, Jēkabs Rēdlihs 19 gadu vecumā devās uz Ņujorku. Lai, izvadājot ar automašīnu picas, varētu spēlēt hokeju un tikt universitātē. Bostonā četros gados izstudējis "cilvēka kustību", Jēkabs centās tikt NHL tuvumā, bet... laikam jau hokeja dievs tā nebija lēmis. Taču nule "Dinamo" spēlēt beigušais aizsargs turpina mācīties - mūsu Sporta akadēmijā. Un trenē "Lido-2001" puikas. Joprojām katru rītu trenējas arī pats un spēlē "Kurbadā". Pēc Jēkaba domām hokejs esot pārliecības spēle. Un, protams, raksturu cīņa. Ko aizsardzības stila aizsargs Jēkabs Rēdlihs parādīja arī tajā slavenjā mačā ar SKA pirms sešiem gadiem. Zina naudas vērtību, jo arī viņa karjerā bijis septiņu mēnešu bezalgas tuksnesis pirms dažiem gadiem. Izskatās, ka te aug viens pamatīgs latvju hokeja treneris. Veiksmi darbā!

Sarunas garums: 60 minūtes

Rīgas "Dinamo" KHL mačā ar 1:5 zaudēja "Sochi", ciešot septīto zaudējumu pēc kārtas. "Dinamo" vadībā gan izvirzījās pirmā, pateicoties Uvja Balinska realizētam vairākumam, bet turpinājumā nonāca iedzinējos un trešā perioda sākumā ar diviem ātriem Soču vārtiem tika nospiesta uz ceļiem. Video: TVPlay video portāls

Pretiniekiem gūstot uzvaras vārtus nepilnas divas minūtes līdz pamatlaika beigām, kārtējo zaudējumu mājas spēļu sērijā piedzīvojusi Rīgas ''Dinamo'' komanda, piekāpjoties Jaroslavļas ''Lokomotiv'' vienībai (1:2). Vienīgos vārtus mājnieku labā ar šāvienu no zilās līnijas guva Georgijs Pujacs. Video: TVPlay video portāls

Sesto zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo", kas izbraukumā ar 1:2 piekāpās Ufas "Salavat Yulaev". Vienīgos vārtus beigās guva Brendons Makmilans, kurš pārtrauca 138:48 minūtes ilgušo sausuma sēriju. Video: TVPlay video portāls

Kontinentālās hokeja līgas spēlē Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Sanktpēterburgas "SKA" ar rezultātu 3:1 apspēlēja Rīgas "Dinamo", tādējādi liedzot rīdziniekiem izcīnīt pirmo uzvaru mājās šosezon. Vienīgos vārtus "Dinamo" labā šovakar guva Lukass Lesio, savukārt "SKA" labā ar precīziem metieniem izcēlās Sergejs Kaļiņins, Ņikita Gusevs un Sergejs Širokovs. Sportacentrs.com piedāvā pēcspēles preses konferenci un "Dinamo" vārtsarga Jāņa Kalniņa komentāru.

Kontinentālā hokeja līga (KHL) apkopojusi sezonas pirmās nedēļas labākos vārtu guvumus. Pirmo vietu izpelnījies Omskas "Avangard" krievu uzbrucējs Valentīns Pjanovs, kurš izcēlās uzreiz no iemetiena pret Rīgas "Dinamo".

Aizvadot sezonas pirmo spēli savā laukumā, zaudējumu piedzīvoja Rīgas "Dinamo", kas ar 1:3 atzina Maskavas "Spartak" pārākumu. Visi vārti tika iemesti noslēdzošajā trešdaļā. Piedāvājam uzbrucēja Oskara Batņas un galvenā trenera Sanda Ozoliņa domas pēc neveiksmes.

Kontinentālā hokeja līga (KHL) apkopojusi sezonas ceturtās nedēļas labākos atvairītos metienus. Desmito vietu izpelnījies Rīgas "Dinamo" latviešu vārtsargs Jānis Kalniņš.

Kontinentālā hokeja līga (KHL) apkopojusi sezonas otrās nedēļas labākos vārtu guvumus. Divās epizodēs izceļas Rīgas "Dinamo" spēlētāji - astoto vietu izpelnījies uzbrucējs Ņikita Jevpalovs, bet otrajā pozīcijā ir leģionārs Lukass Lesio.

Savā laukumā bez uzvarām turpina Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo", kas šovakar ielaida priekšpēdējā minūtē un ar 1:2 piekāpās Jaroslavļas "Lokomotiv". Piedāvājam aizsarga Krišjāņa Rēdliha un galvenā trenera Sanda Ozoliņa komentārus pēc neveiksmes.

Kontinentālajā hokeja līgā ceturto neveiksmi pēc kārtas piedzīvoja Rīgas "Dinamo", kas mājās ar 1:3 piekāpās Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētajai Gagarina kausa ieguvējai Sanktpēterburgas SKA. Viesiem tā bija jau astotā uzvara astoņās spēlēs šosezon. Video: TV Play.

Rīgas ''Dinamo'' hokejisti šovakar aizvadīja pirmo spēli Arēnā Rīga šajā KHL sezonā, ar rezultātu 1:3 atzīstot Maskavas ''Spartak'' pārākumu. Visas izmaiņas rezultātā notika trešajā periodā, viesiem gūstot trīs vārtus sešās minūtēs. Mājnieku labā vienīgos vārtus guva Ņikita Jevpalovs. Video: https://tvplay.skaties.lv/parraides...

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas "Dinamo" pirmdien ar rezultātu 2:7 izbraukumā atzina Kazaņas "Ak Bars" pārākumu, piedzīvojot jau devīto zaudējumu pamatlaikā pēc kārtas, kas ir jauns kluba antirekords.

Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo" no sezonas pirmā izbraukuma mājup ved piecus punktus, jo šodien izdevās atspēlēt divu vārtu deficītu un ar 3:2 pagarinājumā pieveikt Hantimansijskas "Yugra". Izglābties ļāva Mika Indraša vārti 13 sekundes līdz beigām, bet panākumu atnesa Lūkass Lesio. Video: TVPlay video portāls

Kontinentālā hokeja līga (KHL) apkopojusi sezonas trešās nedēļas labākos atvairītos metienus. Otro vietu izpelnījies Rīgas ''Dinamo'' kanādiešu aizsargs Karls Stolerijs.

Kontinentālā hokeja līga (KHL) apkopojusi sezonas trešās nedēļas labākos spēka paņēmienus. Astoto vietu izpelnījies Maskavas "Dynamo" latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums, kurš iekļuva arī iepriekšējās divos "hitu" topos. Šoreiz divās epizodēs izcēlušies Rīgas "Dinamo" hokejisti - ceturtajā vietā ir latviešu uzbrucējs Oskars Batņa, savukārt trešajā pozīcijā figurē kanādiešu aizsargs Karls Stolerijs.

Desmito zaudējumu pamatlaikā pēc kārtas trešdien piedzīvoja Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo", kas piecu maču izbraukuma sērijas noslēgumā ar 0:2 piekāpās Ņižņekamskas "Neftekhimik".

Pagalam neveiksmīgo mājas spēļu sēriju ar sagrāvi noslēdza Rīgas ''Dinamo'' komanda, ar 0:6 kapitulējot Astanas ''Barys'' priekšā. Viesi pārliecinoši kontrolēja spēles gaitu jau no tās pirmajām sekundēm, neatstājot rīdziniekiem pilnīgi nekādus variantus uz panākumu. Video: TVPlay.

Otro neveiksmi trīs dienās piedzīvoja Rīgas "Dinamo", kas mājās ar 1:5 piekāpās Mārtiņa Karsuma pārstāvētajai Maskavas "Dynamo". Latvietis izdarīja divas rezultatīvas piespēles, bet laukuma saimnieku goda vārtus iemeta Miks Indrašis, kurš atrodas starp līgas rezultatīvākajiem spēlētājiem.