Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:844, Did:0, useCase: 0

Makmilans: "Vēl tikai meklējam labāko saspēles ķīmiju, bet šīs spēles man patika"

Rolands Eliņš

Makmilans: "Vēl tikai meklējam labāko saspēles ķīmiju, bet šīs spēles man patika"
Brendons Makmilans. Foto: Dinamo Rīga

Kanādas hokejists Brendons Makmilans pēc Rīgas "Dinamo" uzvaras pār Krievijas VHL klubu "Sariyarka" ar 6:1 sava kluba mājaslapā izteicies, ka pagaidām komanda vēl tikai iegūst hokeja garšu un neesot pareizi gaidīt no hokejistiem kaut ko ļoti iespaidīgu hokeja ziņā, taču viņš pauda apņēmību, ka šī KHL sezona tiks aizvadīta veiksmīgi.

„Es nometnē ierados pāris dienas vēlāk, bet atmosfēra ir ļoti laba,” sacīja Brendons Makmilans. Tika ielikts smags darbs, kas noteikti dos pozitīvus augļus. Šobrīd vairāk strādājam uz spēku un komandas saliedētību. Taktiskajiem risinājumiem jau vairāk pievērsīsimies tagad, gatavojoties nākamajam turnīram, kas norisināsies Sočos, un pēc tam jau būs ierastā kausa izcīņa Rīgā.”

„Šīs vasaras pārbaudes spēles vairāk domātas, lai mēs sajustu hokeja garšu. Neko ārkārtēju šajā treniņnometnes posmā mēs parādīt nevaram,” atzina Kanādas hokejists. „Ārā ir silts, ledus nav tas ātrākais. Vēl tikai meklējam labāko saspēles ķīmiju. Bet man patika šīs abas spēles. Mēs bijām ļoti pašaizliedzīgi, kas ļauj pozitīvi skatīties nākotnē.”

“Ir pāris jaunas sejas, no kurām dažus pazinu jau iepriekš. “Torpedo” spēlēju ar Eštonu. Atmosfēra tiešām komandā ir ļoti laba. Mums ir pieredzējušie un labi jaunie. Šī būs laba sezona,” savu pārliecību izteica Makmilans, kurš šodien guva komandas otros vārtus.

Pēc šīs spēles komanda atgriezīsies Piņķos, kur turpinās gatavoties līdz 2. augustam, kad dosies uz turnīru Sočos. Savukārt no 20. līdz 25. augustam "Arēnā Rīga" notiks tradicionālais pārbaudes turnīrs "Latvijas Dzelzceļa kauss".

Izmantotie resursi:
https://www.dinamoriga.lv/lv/zinas/...

     [+] [-]

, 2019-07-26 21:20, pirms pusgada
Gaidāmā sezona kaut kādā veidā vieš nezināmas cerības, ka tur varētu būt kaut kas labs...pat nezinu, kāpēc tā

     [+] [-]

, 2019-07-26 21:21, pirms pusgada
Brendons, Kārters, Dāvids.. Ļoti sakarīga maiņa izskatījās. Pelna daudz noraidījumus Rīgas labā un aizsargi Maršals ar Kristoferu arī tīri labi otrajā maiņā izskatās. Vajadzētu šo kodolu saglabāt.

     [+] [-]

, 2019-07-28 13:09, pirms pusgada
Number 0 rakstīja: Gaidāmā sezona kaut kādā veidā vieš nezināmas cerības, ka tur varētu būt kaut kas labs...pat nezinu, kāpēc tā
vajag jau arī beidzot kadu labu sezonu.Manuprār tas būtu tā,ja mēs tiktu augstāk par 8vietu un pārvarētu 1mo PO kārtu,jo dabūt 8to vietu un pakāst 1majam vietam jau nav maksla.