Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

LFF noraidījusi Virslīgas biedrības priekšlikumu neturpināt sezonu

Rolands Eliņš

LFF noraidījusi Virslīgas biedrības priekšlikumu neturpināt sezonu
Foto: Zigismunds Zālmanis/Riga FC

Biedrība "Latvijas futbola virslīga" piektdien savā sapulcē nobalsoja par priekšlikumu neturpināt Virslīgas sezonu Covid-19 pandēmijas dēļ. Biedrība vēsta, ka Latvijas Futbola federācija šo priekšlikumu noraidījusi.

Virslīgas mājaslapā šovakar tiek informēts, ka biedrība "Latvijas futbola virslīga" sapulcē tikās iepriekšējā piektdienā, vēl pirms Latvijas izlases spēles pret Fēru salām, kad jau bija zināms, ka Covid-19 inficēšanās gadījumi konstatēti Latvijas izlases rindās un treneru kolektīvā. Tiek vēstīts, ka biedrības sapulcē tika ar balsu vairākumu tika pieņemts lēmums atbalstīt priekšlikumu neturpināt "Optibet" Virslīgas sezonu, pamatojot to ar Covid-19 situāciju.

" Covid-19 saslimstības rādītāji Latvijā turpina palielināties, bet pirmie inficētie jau noteikti arī Latvijas Nacionālajā futbola izlasē, kur kandidātu lokā ir 19 virslīgas spēlētāji. Tiem atgriežoties klubu sastāvā, pastāvot iespējai slimībai pārnesties, tas var ietekmēt situāciju klubos," rakstīts Virslīgas mājaslapā.

Iepriekš karantīnā bija nonākusi "Valmiera", bet šodien par vairāku futbolistu sliktu pašsajūtu un Covid-19 simptomu izjušanu ziņo čempionāta līdervienība "Riga", kas uzreiz veikusi Covid-19 testus un gaida rezultātus.

"Ņemot vērā sarežģīto situāciju un rūpējoties par spēlētāju, kā arī visu iesaistīto personu drošību esošajos apstākļos, biedrība “Latvijas futbola virslīga” ar atbilstoša satura iesniegumu vērsās pie Latvijas Futbola federācijas (LFF) ar priekšlikumu neturpināt “Optibet Virslīgas” sezonu. Diemžēl priekšlikums tika noraidīts," informē Virslīgas mājaslapa.

Virslīgas izpilddirektors Ainārs Dakša šovakar portālam Sportacentrs.com paskaidroja, ka LFF atbilde saņemta šodien pēcpusdienā, kad informācija par situāciju "Riga" komandā jau bija pieejama. Dakša pastāstīja, ka Virslīgas klubiem sapulcē bijuši argumenti par sezonas neturpināšanu, ieskaitot arī to, ka ārkārtējās situācijas noteikumi aizliedz nepilngadīgajām personām dalību spēlēs un pandēmijas draudus veselībai. Virslīgas izpilddirektors konkrētus klubus, kas atbalstīja un neatbalstīja priekšlikumu, neminēja, taču norādīja, ka par to balsojuši seši no desmit klubiem.

Futbola Virslīgā atlikušas divas spēļu kārtas, kas paredzētas 26. un 29. novembrī, taču papildus tām vēl jāaizvada arī trīs iepriekš pārceltās spēles – divas no tām 20. novembrī un pēc tam viena 23. novembrī.

Izmantotie resursi:
https://optibetvirsliga.com/news/lf...

  +4 [+] [-]

, 2020-11-16 20:07, pirms 2 nedēļām
Kamēr valdība atļauj KHL spēlēt Rīgas Dinamo,par ne kādu virslīgas noslēgšanu vīrusa dēl,nevar būt ne runas.Jābūt kaut kādai loģikai.

  -1 [+] [-]

, 2020-11-16 20:16, pirms 2 nedēļām
Pilnīgi galva cirstii..kāda sakara būtu jāpartrauc.? Ten jau jālemj par tādas biedrības likvidāciju

  +2 [+] [-]

, 2020-11-16 20:23, pirms 2 nedēļām
tak pabeidziet un miers!
ko tad procentus skaitīs un ko tik vēl? laika apstākļi atļauj spēlēt.

  +3 [+] [-]

, 2020-11-16 21:26, pirms 2 nedēļām
alguns rakstīja: Kamēr valdība atļauj KHL spēlēt Rīgas Dinamo,par ne kādu virslīgas noslēgšanu vīrusa dēl,nevar būt ne runas.Jābūt kaut kādai loģikai.
Lai gan saprotu Virslīgu, argumentācijā piekrītu tev. Šis būtu laiks, kad tieši starptautiskie turnīri būtu maksimāli jāsamazina. Starp citu, kāda mārrutka pēc uz to PILNĪGI bezjēdzīgo spēli pret San Marino bija jābrauc? Labi, vajag pārbaudes spēli. Bet LV 2.izlase vai, piemēram, Riga FC vai kāds cits Virslīgas klubs (pat bez tiem, kas izlasē) būtu daudz loģiskāks risinājums, tiesa, grūtāk uzvarams, protams.

     [+] [-]

, 2020-11-16 21:59, pirms 2 nedēļām
Lai iesālās valdība ar saviem likumiem. Te pavisam maz palicis līdz Virslīgas sezonas beigām, lai ļauj džekiem sportot.

  +2 [+] [-]

, 2020-11-16 22:07, pirms 2 nedēļām
Krizhanek rakstīja: Lai iesālās valdība ar saviem likumiem. Te pavisam maz palicis līdz Virslīgas sezonas beigām, lai ļauj džekiem sportot.
šoreiz jau valdība nav pie vainas.
paša virslīga grib nobeigt

  +1 [+] [-]

, 2020-11-16 22:46, pirms 2 nedēļām
Nelietotājs rakstīja: Lai gan saprotu Virslīgu, argumentācijā piekrītu tev. Šis būtu laiks, kad tieši starptautiskie turnīri būtu maksimāli jāsamazina. Starp citu, kāda mārrutka pēc uz to PILNĪGI bezjēdzīgo spēli pret San Marino bija jābrauc? Labi, vajag pārbaudes spēli. Bet LV 2.izlase vai, piemēram, Riga FC vai kāds cits Virslīgas klubs (pat bez tiem, kas izlasē) būtu daudz loģiskāks risinājums, tiesa, grūtāk uzvarams, protams.
UEFA lika spēlēt

     [+] [-]

, 2020-11-16 22:51, pirms 2 nedēļām
un prožektoru lieta ar būtu izbeigta...

     [+] [-]

, 2020-11-16 23:49, pirms 2 nedēļām
Bilde gan rēcīga! Tagad var redzēt kurš no Tukuma spēlētājiem spēlē TOTO