Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

"Valmiera Glass/ViA" piesaka Senegālas izlasē un "Monaco" spēlējušu aizsargu

Emils Ozerinskis

"Valmiera Glass/ViA" piesaka Senegālas izlasē un "Monaco" spēlējušu aizsargu
Masamba Sambou
Foto: mercato365.com

Latvijas futbola Virslīgas debitante "Valmiera Glass/ViA" ziemas pāreju logā dalībai Latvijas čempionātā pieteikusi sešus leģionārus, liecina Latvijas Futbola federācijas mājas lapā atrodamā informācija. Starp valmieriešu pieteiktajiem spēlētājiem ir arī futbolists, kurš karjeras laikā pārstāvējis "Monaco" un spēlējis Senegālas valstsvienībā.

Divus no "Valmiera Glass/ViA" sastāvam pieteiktajiem futbolistiem varēja novērtēt darbībā Virslīgas kausa spēlēs. Valmieriešu rindās pamanāms bija Francijā dzimušais Tjerī Mukuta (Thierry Mukuta Kiesse), kurš spēlē pret "Riga" izcēlās ar vārtu guvumu. Kongo izlases rindās trīs spēles aizvadījušais Mukuta laukumā darbojās centra aizsarga pozīcijā, lai gan pieejamie dati liecina par futbolista spēlēšanu pusarga pozīcijā. 29 gadus vecais Mukuta spēlējis Vācijas, Francijas un Alžīrijas klubos.

Tāpat Virslīgas kausā laukumā jau bija novērtējams 25 gadus vecais Baltkrievijas malējais aizsargs Ņikta Ročevs (Nikita Rochev), kurš aizvadīja spēli pret "Metta/LU". Malējā aizsarga karjeras pierakstos ir četri mači Baltkrievijas U21 izlasē un futbolists līdz šim pārstāvējis tikai dzimtenes komandas.

Starp "Valmiera Glass/ViA" pieteiktajiem spēlētājiem ir vēl četri futbolisti, kuriem veikta piezīme, ka vēl nav iesniegti visi nepieciešami dokumenti. Starp šiem četriem futbolistiem vislielāko interesi izraisa 31 gadu vecais centra aizsargs Masamba Sambou (Massamba Lô Sambou). Pieredzējušais futbolists karjeru sācis Francijas klubā "Monaco", kura sastāvā aizsargs aizvadīja 46 spēles laika periodā no 2006. - 2010. gadam. Šajā laikā Sambou arī 11 spēlēs pārstāvēja Senegālas nacionālo izlasi. Pēc došanās projām no "Monaco" futbolists spēlējis dažādos Francijas klubos, Grieķijā, Kiprā, bet pēdējais pieraksts aizsargam bijis Andorā.

Valmieriešu pieteikuši arī Moldovas U21 izlasē spēlējušo Aleksandru Belevsči (Alexandru Belevschi), kurš var darboties kreisajā flangā malējā aizsarga pozīcijā. Savukārt par no Kamerūnas (Christian Song Ngan) un Nigērijas (Leonardo Okeke) piesaistītajiem futbolistiem plašāka informācija nav atrodama. Visi ārzemnieki valmieriešu rindās pieteikti amatieru statusā.

Izmantotie resursi:
Sākums - Latvijas Futbola federācija
https://www.transfermarkt.com/

  +5 [+] [-]

, 2018-03-16 18:48, pirms gada
Monaco .. tad varam tikai minēt kāds iemesls transfēram uz Valmieru?

  +5 [+] [-]

, 2018-03-16 18:54, pirms gada
Varēja Boltu uzaicināt, vnk ar bumbu noskrietu visus. Pat reālu skilu fucī nevajag, lai izsistos te. Gan jau tik dārgs arī nebūtu.

 +14 [+] [-]

, 2018-03-16 18:57, pirms gada
Daniel rakstīja: Monaco .. tad varam tikai minēt kāds iemesls transfēram uz Valmieru?
Nu, paskatoties, ka viņa pēdējais klubs ir Andorā, neizskatās nekas tik iespaidīgs.

  +4 [+] [-]

, 2018-03-16 18:59, pirms gada
Daniel rakstīja: Monaco .. tad varam tikai minēt kāds iemesls transfēram uz Valmieru?
Tagad no Francijas visi skrien uz LV. Ikaunieks atskrēja tagad šitas

  -4 [+] [-]

, 2018-03-16 19:21, pirms gada
Jūs jokojat? Vadība neatrada naudu komandas līderu algām, bet tajā paša laikā paņem 6!!!! kaut kādus noneimus. Pēc gada Valmiera būs atpakaļ 1.līgā, šitie visi mutumbas būs prom, un vadība atkal lūgs, lai tagad nederīgie nāk atpakaļ. Nesaprotu, Valmieras klubu apsēduši kaut kādi toto kantori, ka viņi pēkšņi ņem varzu ar leģionāriem? Ka tik tā arī nav? Kāda šitiem ir sarunāto spēļu vēsture? Nekad! Nekad Valmiera nav pirmkārt paļāvusies uz leģionāriem. Murgs!

     [+] [-]

, 2018-03-16 19:25, pirms gada
Redzēs kā viņi visi kopā izskatīsies,varbūt sanāks pat mettu apspēlēt.

  +8 [+] [-]

, 2018-03-16 19:42, pirms gada
Leģionāriem maksā ağenti un ağentūras kuras viņus pārstāv-ar cerību ka speletaji sevi pierādīs un nopelnis nākoso ligumu specigakā līgā/klubā! Valmiera nodrosina dzīvosanu,ēdinasanu,prēmijas!

  -2 [+] [-]

, 2018-03-16 19:47, pirms gada
Laiks naturalizēt

  +3 [+] [-]

, 2018-03-16 19:52, pirms gada
Pandora rakstīja: Nekad! Nekad Valmiera nav pirmkārt paļāvusies uz leģionāriem. Murgs!
Oktobrī komentāros esam noskaidrojuši, ka Valmierā leģionāri vispār nekad nespēlēja (skat. Valmierieši saņem čempionu kausu - intervijas... ).

  +5 [+] [-]

, 2018-03-16 21:05, pirms gada
Pandora rakstīja: Jūs jokojat? Vadība neatrada naudu komandas līderu algām, bet tajā paša laikā paņem 6!!!! kaut kādus noneimus. Pēc gada Valmiera būs atpakaļ 1.līgā, šitie visi mutumbas būs prom, un vadība atkal lūgs, lai tagad nederīgie nāk atpakaļ. Nesaprotu, Valmieras klubu apsēduši kaut kādi toto kantori, ka viņi pēkšņi ņem varzu ar leģionāriem? Ka tik tā arī nav? Kāda šitiem ir sarunāto spēļu vēsture? Nekad! Nekad Valmiera nav pirmkārt paļāvusies uz leģionāriem. Murgs!
Cik zinu, katru dienu kluba vadība saņem n-tos piedāvājumus no aģentiem par dažādiem spēlētājiem. Pieļauju, ka viņi ar Valmieru saistība cerības izsisties uz kādu naudīgāku klubu, kā savulaik Gulbenes japāņi, kuriem teju lielāko algas daļu maksāja paši aģenti,lai pēc tam nokāstu naudu no viņiem, ja izsitīsies kaut kur uz augšu, tā teikt-ievākt dividendes par ieguldījumu.

  +1 [+] [-]

, 2018-03-16 22:00, pirms gada
Pandora rakstīja: Jūs jokojat? Vadība neatrada naudu komandas līderu algām, bet tajā paša laikā paņem 6!!!! kaut kādus noneimus. Pēc gada Valmiera būs atpakaļ 1.līgā, šitie visi mutumbas būs prom, un vadība atkal lūgs, lai tagad nederīgie nāk atpakaļ. Nesaprotu, Valmieras klubu apsēduši kaut kādi toto kantori, ka viņi pēkšņi ņem varzu ar leģionāriem? Ka tik tā arī nav? Kāda šitiem ir sarunāto spēļu vēsture? Nekad! Nekad Valmiera nav pirmkārt paļāvusies uz leģionāriem. Murgs!
Ja Valmiera grib reāli cīnīties par palikšanu Virslīgā tad nākas izmantot visus iespējamos līdzekļus.

  +3 [+] [-]

, 2018-03-16 22:11, pirms gada
Ambrē rakstīja: Ja Valmiera grib reāli cīnīties par palikšanu Virslīgā tad nākas izmantot visus iespējamos līdzekļus.
Ja ir kā saku, tad absolūti nenosodu, jo tikai ar saviem čaļiem noturēties Virslīgā nereāli, jo soliņš jau īss un pārāk jauns. Gadienā, ja sezonas laikā izkristu (tpfu tpfu tpfu) kāds no pamatkodola vīriem, tad vispār nebūtu cerību.

  +4 [+] [-]

, 2018-03-16 22:17, pirms gada
puslaiks rakstīja: Ja ir kā saku, tad absolūti nenosodu, jo tikai ar saviem čaļiem noturēties Virslīgā nereāli, jo soliņš jau īss un pārāk jauns. Gadienā, ja sezonas laikā izkristu (tpfu tpfu tpfu) kāds no pamatkodola vīriem, tad vispār nebūtu cerību.
Pārbaudes spēlēs varēja novērtēt, ka Mukuta un Ročevs ir neslikti spēlētāji. Sambao arī jābūt laba līmeņa vecim. Par tiem pārējiem trīs neko īsti nevar saprast, bet izskatās, ka komanda ir spiedusi uz aizsardzības nostiprināšanu, kas arī 1. līgā bija šaubīgākais punkts. Ceru ka 1. līgas vietējo kadru jauda uzbrukumā un vidējā līnijā tomēr spēs puslīdz konkurēt arī virslīgā.

  +2 [+] [-]

, 2018-03-16 22:46, pirms gada
Daniel rakstīja: Monaco .. tad varam tikai minēt kāds iemesls transfēram uz Valmieru?
Jā, Monaco līdz 2010. gadam, kas bija pirms 8 gadiem. Uz Virslīgu leģionāri brauc ar vienu mērķi - startēt vai restartēt savas karjeras.

Ņemot vērā, ka šim aizsargam pēdējais klubs bijis Andorā, tad skaidrs, ka šeit runa ir tikai un vienīgi par karjeras restartēšanu.

  -2 [+] [-]

, 2018-03-17 02:31, pirms gada
Есть только один способ реальной экономии на электрике! Узнал об этом лайфхаке в статье опытного инженера-электрика ЛЕГАЛЬНАЯ ЭКОНОМИЯ ЭЛЕКТРОЭНЕРГИИ - РЕАЛЬНА! и пользуюсь уже пол года, счет на 50% меньше! Это легально, советую всем, кто не хочет переплачивать!