Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Rīgas "Daugava" bez trenera grauj Lietuvā, daudz pārbaudāmo

Edmunds Novickis
Edmunds Novickis @EdmundsN

Rīgas "Daugava" bez trenera grauj Lietuvā, daudz pārbaudāmo
Epizode no šīs dienas pārbaudes spēles. Nē, ar 20. numuru tas nav Vitālijs Rečickis, bet gan viens no pārbaudāmajiem
Foto: ve.lt

Pagājušā gada Virslīgas 4. spēcīgākā komanda Rīgas "Daugava" šodien Lietuvā pārbaudes mačā ar 4:0 sagrāva "Klaipedos Granitas", pie reizes pārbaudot virkni spēlētāju. Mūsu klubs gan joprojām ir bez jaunā galvenā trenera.

Sportacentrs.com jau iepriekš ziņoja, ka Rīgas "Daugava" ir noskatījusi jaunu treneri, kuram jādod atbilde līdz 15. janvārim. Nu kļuvis zināms, ka šis vārdā nenosauktais treneris klubam ir atteicis. Attiecīgi tas nozīmē, ka "Daugavai" jāmeklē cits variants. Klubā cer jauno treneri atrast līdz Ziemas kausa sākumam ("Daugavai" pirmā spēle jau 20. janvārī...).

Šodien "Daugava" Lietuvā aizvadīja pārbaudes spēli ar "Klaipedos Granitas", kas 2013. gadā triumfēja Lietuvas 1. līgā un šogad spēlēs spēcīgāko sabiedrībā. Ar 4:0 (1:0) pārliecinošu uzvaru izcīnīja "Daugava", kuras labā divus vārtus guva Povils Lukšis, bet pa vieniem Mants Savens un komandas jaunpienācējs Verners Apiņš. Zaudētāju rindās treneru korpusā bija arī Toms Ražanausks, kurš pagājušajā gadā bija Virginijus Ļubša palīgs - ar abiem šiem speciālistiem Rīgas klubs šķīrās.

Bez jau pieminētajiem Lukša, Savena un Apiņa vēl "Daugavas" rindās šodien spēlēja tādi komandas dalībnieki (no pagājušā gada sastāva) kā Vitālijs Artjomenko (vārtos), Deniss Kačanovs, Valdemars Borovskis, Lins Klimavičs, Gļebs Kļuškins, Edgars Kārkliņš un Vitālijs Ziļs. Kopā tie 10 spēlētāji, taču zināms, ka pavisam šodien pret lietuviešu vienību spēlējuši 20 futbolisti. Pārējie 10 ir pārbaudāmie, tomēr visu viņu vārdi Sportacentrs.com nav zināmi. Starp pārbaudāmajiem varētu būt lietuvieši Aurims Kučis, Egidijs Varns, Giedrs Tomkevičs, iespējams, arī Arns Riboks.

No citiem 2013. gada Rīgas "Daugavas" modeļa spēlētājiem Sportacentrs.com rīcībā ir sekojoša informācija: Pāvela Mihadjuka un Sergeja Mišina iespējamā sadarbības turpināšana ar "Daugavu" ir zem jautājuma zīmes, Andrejs Perepļotkins komandā nepaliks (šobrīd spēlē LAFL jeb Latvijas Amatieru futbola līgā), Vadims Gripa drīzumā ieradīsies "Daugavas" rīcībā, Artūrs Vaičulis šobrīd atrodas Skotijā pie saviem vecākiem un viņa karjeras turpinājums nav skaidrs, savukārt Toms Tomašausks (leģionārs ar visvairāk spēlēm Latvijas Virslīgā), visticamāk, Latvijā karjeru neturpinās.

     [+] [-]

, 2014-01-17 00:37, pirms 5 gadiem
redziet, treneri nemaz nevaig. var ta pat uzvaretu un vel pie tam ar 4 : 0
ksm trreneri, kam teret lieki naudu utt..

     [+] [-]

, 2014-01-17 01:18, pirms 5 gadiem
Ko grauj Daugava ? daudz pārbaudāmos? Virsraksts jau ir augstākā gramatikas pilotāža.

  -1 [+] [-]

, 2014-01-17 01:29, pirms 5 gadiem
Klimavičs, Borovskis, Savens, Lukšis, Varnas -- un viss, leģionāru limits izsmelts. Rezervē Kučis, Kavaļausks, Gripa. Kur tos pārējos liks? Labi, varbūt vēl izdosies atrast vienu-divus, kas varētu konkurēt ar šiem, tomēr tagad galvenajai rūpei vajadzētu būt vietējā pastiprinājuma meklēšanai starp Latvijas futbolistiem. Pagaidām vietējie kadri nav tik spēcīgi, Starkovs arī atteicis -- laikam tomēr tiešām ventspilniekiem pienācīgas konkurences nebūs.

  +1 [+] [-]

, 2014-01-17 01:35, pirms 5 gadiem
olga rakstīja: Klimavičs, Borovskis, Savens, Lukšis, Varnas -- un viss, leģionāru limits izsmelts. Rezervē Kučis, Kavaļausks, Gripa. Kur tos pārējos liks? Labi, varbūt vēl izdosies atrast vienu-divus, kas varētu konkurēt ar šiem, tomēr tagad galvenajai rūpei vajadzētu būt vietējā pastiprinājuma meklēšanai starp Latvijas futbolistiem. Pagaidām vietējie kadri nav tik spēcīgi, Starkovs arī atteicis -- laikam tomēr tiešām ventspilniekiem pienācīgas konkurences nebūs.
Tā jau vēl tikai pārbaude. Gan jau pusi atskaitīs, visus jau neņems.

     [+] [-]

, 2014-01-17 01:39, pirms 5 gadiem
Nezinu, kādi būs jaunie leišu leģionāri, bet ārkārtīgi pozitīvi komandai, ka paliek tādi vīri kā Savens, Borovskis un Lukšis, kas pērnajā sezonā bija komandas līderi. Kas tad Pļutkam, ka pa amatieriem jāņemas. Daugavā izskatījās neslikti. Tāpat Vaičuli būtu labi paturēt, jo pērn tikai pirmo pilno sezonu kā pirmais vārtsargs aizvadīja. Artjomeko atpakaļ no īres. Kas ar Sazonovu un lietuvieti Zubu?

     [+] [-]

, 2014-01-17 10:05, pirms 5 gadiem
reikons rakstīja: Nezinu, kādi būs jaunie leišu leģionāri, bet ārkārtīgi pozitīvi komandai, ka paliek tādi vīri kā Savens, Borovskis un Lukšis, kas pērnajā sezonā bija komandas līderi. Kas tad Pļutkam, ka pa amatieriem jāņemas. Daugavā izskatījās neslikti. Tāpat Vaičuli būtu labi paturēt, jo pērn tikai pirmo pilno sezonu kā pirmais vārtsargs aizvadīja. Artjomeko atpakaļ no īres. Kas ar Sazonovu un lietuvieti Zubu?
Pļutkam vecā vaina - kājas domā ātrāk par galvu.

     [+] [-]

, 2014-01-17 10:42, pirms 5 gadiem
Kapēc Ļubšis vairs nebūs galvenais? Būšu palaidis kaut ko garām...