Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Virslīgā 7. vietu ieguvušā komanda piedalīsies pārspēlēs

Krišs Upenieks

Virslīgā 7. vietu ieguvušā komanda piedalīsies pārspēlēs
FB ''Gulbene''
Foto: FutbolaVirsliga.lv

Latvijas Futbola federācija informē, ka Virslīgas organizācijas komitejas sēdē pieņemts lēmums atļaut Šitika Futbola skolai turpināt dalību Latvijas Dublieru čempionātā, kā arī pēc FB ''Gulbene'' izslēgšanas no SMScredit.lv Virslīgas čempionāta precizēts šīs sezonas komandu sadalījums tiesībām piedalīties 2016. gada Virslīgas čempionātā.

Ņemot vērā to, ka no Virslīgas čempionāta izslēgtā FB Gulbene 2015. gada Dublieru čempionātā piedalās ar komandu, par kuru atbild divas organizācijas – biedrība "FB Gulbene 2005" un biedrība "Šitika Futbola skola" -, kā arī to, ka Dublieru čempionāta viens no mērķiem ir veicināt futbola kluba jaunatnes sistēmas spēlētāju attīstību un to iesaisti Latvijas jaunatnes izlasēs, pieņemts lēmums atļaut Šitika Futbola skolai turpināt dalību 2015. gada Dublieru čempionātā ar nosaukumu "Šitika Futbola skola". Noteikts, ka visus jautājumus attiecībā uz šīs komandas turpmāko dalību Dublieru čempionātā risina biedrība "Šitika Futbola skola".

Tāpat pēc FB Gulbene izslēgšanas no "SMScredit.lv" Virslīgas čempionāta organizācijas komiteja noteikusi, ka komanda, kas Virslīgas 2015. gada čempionātā ieņems septīto vietu, nezaudēs tiesības piedalīties 2016. gada Virslīgas čempionātā, bet gan piedalīsies pārspēlēs saskaņā ar Virslīgas reglamenta p.7.3. ar komandu, kas 2015. gada komanda.lv Pirmās līgas čempionātā ieņems otro vietu.

Savukārt komanda, kas Virslīgas čempionātā ieņems sesto vietu, automātiski saglabās tiesības piedalīties 2016. gada Virslīgas čempionātā. Ņemot vērā, ka šis lēmums ir saistīts ar Virslīgas čempionāta reglamenta precizējumiem, kas saskaņā ar LFF statūtiem ir LFF Valdes kompetencē, Virslīgas organizācijas komiteja šo jautājumu virza apstiprināšanai kārtējā LFF Valdes sēdē.

Izmantotie resursi:
Sākums - Latvijas Futbola federācija

     [+] [-]

, 2015-06-04 17:38, pirms 5 gadiem
Kādēļ uzreiz nerakstat - "Metta spēlēs pārspēlēs".
Tas jau vispār bija pirms sezonas zināms

  +3 [+] [-]

, 2015-06-04 17:44, pirms 5 gadiem
dragoo rakstīja: Kādēļ uzreiz nerakstat - "Metta spēlēs pārspēlēs".
Tas jau vispār bija pirms sezonas zināms
Tabula pēdējo dienu laikā ir redzēta?

     [+] [-]

, 2015-06-04 17:47, pirms 5 gadiem
bets rakstīja: Tabula pēdējo dienu laikā ir redzēta?
un 7. vietā atrodas kas?
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +5 [+] [-]

, 2015-06-04 18:22, pirms 5 gadiem
dragoo rakstīja: Kādēļ uzreiz nerakstat - "Metta spēlēs pārspēlēs".
Tas jau vispār bija pirms sezonas zināms
Nesaki hop, pastāv varbūtība, ka Metta iegūs 6. vietu.

  +3 [+] [-]

, 2015-06-04 18:38, pirms 5 gadiem
Tikai saprotams lēmums!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +4 [+] [-]

, 2015-06-04 19:04, pirms 5 gadiem
dragoo rakstīja: un 7. vietā atrodas kas?
Daugavpils ir turpat blakus. Un ja viņi turpinās nerealizēt savas iespējas tāpat kā pret Mettu, nesaki vis, ka būs tik viennozīmīgi. Turklāt Metta progresē gandrīz vai ar katru spēli.

  +2 [+] [-]

, 2015-06-04 20:00, pirms 5 gadiem
Par dublieriem labs lēmums,bet pagaidām neesmu dzirdējis LFF viedokli par individuālo statistiku.Loģiska ir Gulbenes spēļu rezultātu anulēšana,jo komanda nav nospēlējusi 50% spēļu.Jautājums ir par ko citu.Vai pareizi būtu neskaitīt spēlētājiem nospēlēto maču daudzumu un gūtos vārtus?Un daži gūtie vārti ir ļoti nozīmīgi.Teiksim Karlsons guva svarīgus vārtus uzvarētā spēlē sezonas sākumā pret Gulbeni 2:1,kuri tiek pieskaitīti spēlētāja individuālajai statistikai.Šobrīd rit sīva cīņa starp Karlsonu un Grebi par 4.vietu visu laiku labāko vārtu guvēju virslīgā.Vai pareizi būtu atņemt gūtos vārtus futbolistam tikai tāpēc ,ka pretinieki diskvalificēti.Mēs taču nepieskaitām spēļu skaitu un gūtos vārtus gadījumā ,ja bez spēles tiek piešķirta tehniskā uzvara ar 3-0.Tad kāpēc būtu jāatņem spēlētājiem tas ,ko viņi ir izcīnījuši.Es šobrīd nezinu LFF viedokli šajā jautājumā,bet FK Ventspils statistikā spēles rezultāts un vārtu guvēji ,kā arī spēlētājiem aizvadītā spēle tiks ieskaitīta.Nevar atņemt to ,kas ir bijis.Tāpat FK Ventspils statistikā netiek ieskaitīta tehniskā uzvara mačā ,kura noslēgusies neizšķirti.Tāds ir mūsu viedoklis.Nezinu,kā darīs pārējie statistiķi,bet šeit ,ja netiks pieņemts kopējs viedoklis ,radīsies putra.

  +1 [+] [-]

, 2015-06-04 20:25, pirms 5 gadiem
Gandrīz vai pasaules prakse (labi, par visu pasauli nezinu, bet tik, cik es zinu) ir, ka spēlētāju individuālā statistikā saglabājas visi viņu sasniegumi, arī no tām spēlēm, kas vēlāk kaut kādu iemeslu dēļ anulētas (savulaik par to iestājās arī nelaiķis Karpuškins, viens no mūsu futbola statistikas klasiķiem). Tiesa, tas attiecas uz spēlētāja kopējo spēļu un gūto vārtu skaitu, mazliet savādāk varētu būt ar atsevišķa čempionāta statistiku.

  +2 [+] [-]

, 2015-06-04 20:40, pirms 5 gadiem
>>>kruuminjsh
Tieši tā es arī domāju,bet mani interesē,ko domā LFF un SC statistiķi,kuri pēdējos gados ļoti labi strādā šajā jomā.

  +1 [+] [-]

, 2015-06-05 00:45, pirms 5 gadiem
Loģisks solis un skairs, ka lielākā daļa jau prognozēs, ka būs gaidāms Mettas duelis vai nu ar Valmieru vai arī Carambu/Dinamo. Sakat, ko gribat, bet abi šie potenciālie dueļi ir visnotaļ neprognozējami.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -3 [+] [-]

, 2015-06-05 08:35, pirms 5 gadiem
alguns rakstīja: Tad kāpēc būtu jāatņem spēlētājiem tas ,ko viņi ir izcīnījuši.
Pag, pag, pag - par ko tad Gulbene tika izslēgta no Virslīgas!?!
Gadījumā ne par spēļu atdošanu!?!
Tad par kādu "izcīnīšanu" te iet runa!?!
Jābūt konsekventiem - ja reiz Gulbene atdeva, tad neviens neko nav izcīnijis un pilnīgi VISS ar Gulbenes līdzdalību tiek anulēts!!

  +1 [+] [-]

, 2015-06-05 09:09, pirms 5 gadiem
>>>Lido
Es izteicu savu viedokli,jūs savu.Cik cilvēku,tik domu.Manā statistikā būs ieskaitītas šis spēles.Vai jūs apkopojat virslīgas futbola statistiku?

  -2 [+] [-]

, 2015-06-05 09:23, pirms 5 gadiem
+ 1.līgā vēl pāris klubiem rezervēt vietu Virslīgā, ja nu vēl kāds tiek pieķerts
ar šitiem gājieniem Virslīgas vārds tiek degradēts aizvien vairāk
ne tik līdzjutēji, bet pat radi neies skatīties spēles klātienē

tfu

  -2 [+] [-]

, 2015-06-05 10:01, pirms 5 gadiem
alguns rakstīja: Vai jūs apkopojat virslīgas futbola statistiku?
Nē!
Tikai izteicu savu viedokli, kas ir balstīts uz loģiku un veselo saprātu saistībā ar to "izcīnīšanu", jo, kā jau minēju, ja kāds ir atdevis, tad otrs nevar izcīnīt!

     [+] [-]

, 2015-06-05 14:43, pirms 5 gadiem
alguns rakstīja: Par dublieriem labs lēmums,bet pagaidām neesmu dzirdējis LFF viedokli par individuālo statistiku.Loģiska ir Gulbenes spēļu rezultātu anulēšana,jo komanda nav nospēlējusi 50% spēļu.Jautājums ir par ko citu.Vai pareizi būtu neskaitīt spēlētājiem nospēlēto maču daudzumu un gūtos vārtus?Un daži gūtie vārti ir ļoti nozīmīgi.Teiksim Karlsons guva svarīgus vārtus uzvarētā spēlē sezonas sākumā pret Gulbeni 2:1,kuri tiek pieskaitīti spēlētāja individuālajai statistikai.Šobrīd rit sīva cīņa starp Karlsonu un Grebi par 4.vietu visu laiku labāko vārtu guvēju virslīgā.Vai pareizi būtu atņemt gūtos vārtus futbolistam tikai tāpēc ,ka pretinieki diskvalificēti.Mēs taču nepieskaitām spēļu skaitu un gūtos vārtus gadījumā ,ja bez spēles tiek piešķirta tehniskā uzvara ar 3-0.Tad kāpēc būtu jāatņem spēlētājiem tas ,ko viņi ir izcīnījuši.Es šobrīd nezinu LFF viedokli šajā jautājumā,bet FK Ventspils statistikā spēles rezultāts un vārtu guvēji ,kā arī spēlētājiem aizvadītā spēle tiks ieskaitīta.Nevar atņemt to ,kas ir bijis.Tāpat FK Ventspils statistikā netiek ieskaitīta tehniskā uzvara mačā ,kura noslēgusies neizšķirti.Tāds ir mūsu viedoklis.Nezinu,kā darīs pārējie statistiķi,bet šeit ,ja netiks pieņemts kopējs viedoklis ,radīsies putra.
lai SC autori uztaisa 2 tabuliņas - vienu ar spēlēm pret Gulbeni, otru bez. Tad visi varēs salīdzināt, kur kas atrodas un kā nokļuvis