Video: Kazakevičs: "Futbolistiem pietrūkst kvalitātes, nav spēlētāju, kuri var uzņemties iniciatīvu"

Latvijas izlase 2017

Latvijas U-21 izlases atlases cikls

2019. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru uzsākusi Latvijas U21 futbola izlase, kas neprata gūt vārtus, cīnoties neizšķirti 0:0 ar grupas pastarīti Andoru. Sportacentrs.com piedāvā izvērstu izlases galvenā trenera Daiņa Kazakeviča pēcspēles komentāru.

Vērtējums: +1

  +4 [+] [-]

, 2017-06-11 00:46, pirms 8 mēnešiem
Varbūt tomēr būtu laiks mainīt treneri, vai pareizāk sakot trenerim būt paškritiskam un atkāpties?

  +4 [+] [-]

, 2017-06-11 01:01, pirms 8 mēnešiem
Laiks LFF Sporta direktoram Kazakevičam pieņemt mērus pret Latvijas U21 izlases galveno treneri Kazakeviču. Zemāk vairs nav nekā.

  +2 [+] [-]

, 2017-06-11 01:09, pirms 8 mēnešiem
Viņi principā nespēlē klubos... tad kāda mārrutka pēc tu viņus izsauc?

  +3 [+] [-]

, 2017-06-11 01:14, pirms 8 mēnešiem
Būt par futbola līdzjutēju Latvijā nav pateicīga lieta. Turpinam stagnēt.

  +1 [+] [-]

, 2017-06-11 01:17, pirms 8 mēnešiem
Šim glāze kā baronam

     [+] [-]

, 2017-06-11 01:36, pirms 8 mēnešiem
Krišjānis Kļaviņš rakstīja: Laiks LFF Sporta direktoram Kazakevičam pieņemt mērus pret Latvijas U21 izlases galveno treneri Kazakeviču. Zemāk vairs nav nekā.
teorētiski ir. Varēja jau zaudēt

  -1 [+] [-]

, 2017-06-11 01:40, pirms 8 mēnešiem
Es gan nezinu, kāpēc visiem tik liels izbrīns
3 Andoras spēlētāji piedalījās uzvarā pār Ungāriju. Kāpēc viņi nevarētu noturēt neizšķirtu pret Latvijas u21 otro sastāvu? Kāds pamats domāt, ka virslīgas klubu rezervisti vai 1. līgas spēlētāji ir labāki pār Andoras labākajiem spēlētājiem? Te drīzāk jāprasa, kāpēc tik daudz liepājnieku sastāvā? Kāpēc nebija Spartaka pārstāvju? Par spēli: kāpēc presings sākās tikai 10 minūtes pirms beigām?

  +1 [+] [-]

, 2017-06-11 01:44, pirms 8 mēnešiem
Cigaņuks ārzemēs švaks palicis

  +1 [+] [-]

, 2017-06-11 02:00, pirms 8 mēnešiem
Spēlētājiem pietrūkstot kvalitātes, okay - tā jau ir. Bet pašam Kazakevičam nekādas kvalitātes vai tad nepietrūkst? Acīmredzot ka nē. Viņš taču arī ir viens no tiem cilvēkiem kuru dēļ Latvijas futbols ir tur kur tas ir - d*rsā galīgā. Bet LFF vīri jau nav nekādi mīkstie lai kādreiz par da jebko uzņemtos atbildību. Un mēs liftā strauji virzamies vien lejup. Latvijas futbola kritiens brīvā lidojumā.

  +1 [+] [-]

, 2017-06-11 02:03, pirms 8 mēnešiem
Kas ir ar Bāliņu? Spartaka sastāvā izskatījās ļoti labi

  +1 [+] [-]

, 2017-06-11 02:30, pirms 8 mēnešiem
Mājās Latvija -Andora 0-0. Treneris saka - "Mēs esam uz pareizā ceļa. Treneru kolektīvs savu darbu veic kvalitatīvi." Man vairāk komentāru nav. Spēle pret Angliju būs izvarošana brīvā dabā.

  +1 [+] [-]

, 2017-06-11 06:20, pirms 8 mēnešiem
Kazakēvičs iet Pahara pēdās. Neatkarīgi no sportiskās formas spēlē vieni un tie paši. Pārējie zin ka tāpat nespēlēs. Nav stimulu un konkurences.Var protams visu novelt uz spēlētājiem. Bēdīgi.

  +1 [+] [-]

, 2017-06-11 07:00, pirms 8 mēnešiem
Jau pavasarī paredzēju ka tā būs. Daļēji protams problēma ir virslīgā, jo komandas izvēlas 30 gadīgus spēlētājus, kuriem galvenais ir saņemt algu nevis spēlēt. Ja ir iespēja, tad vispār ar traumu pasēdēt maliņā. Attiecīgi jaunajiem nav vietas. Viņi spiesti spēlēt dublieros vai pirmajā līgā. Vai arī vispār mest mieru. Federācijai vajadzētu padomāt kā noturēt un motivēt jauniešus. Kazakēviča moto ir priekšroka tiem kas jau agrāk izlasē bijuši. To viņš pārrunās saka jaunpienācējiem. Noteikti tas ir motivējoši.

  +3 [+] [-]

, 2017-06-11 07:30, pirms 8 mēnešiem
Cik ilgi var klausīties šo nekompetento pļāpu? Jau ir izniekoti divi atlases cikli Un katru reizi savu bezpalīdzību viņš slēpj noveļot visu vainu uz spēlētājiem. Šī vecuma izlases spēlētāji pārliecinoši pārspēja Turcijas izlasi,regulāri izcīnijuši uzvaras pār tādām komandām kā Вaltkrievija, Somija,Igaunija, kā līdzvērtīgi cīnijušies ar Norvēģiju. 2014.gadā šie spēlētāji izcīnija Baltijas kausu, pārliecinoši apspēlējot savus pretiniekus un neielaižot nevienus vārtus,parādot kvalitatīvu futbolu. Kādi spēlētāji vēl ir nepieciešami,lai apspēlētu Andoru?
Kamēr futbolu vada tādi kā Kazakēvičs, Latvijas futbolam nav nekādu izredžu,jo slēpj savu impotenci aiz spēlētāju mugurām.

  -1 [+] [-]

, 2017-06-11 07:37, pirms 8 mēnešiem
..Toties, es sīkus akmentiņus (reizēm arī samīdītus benārus, ja nav atbilstoša mērķa) spārdu pa ielu, pat uz tiem neskatoties-
triks ir nepieskarties zemei
-sabiedriskajā transportā braukāju neturoties.
))))

  -2 [+] [-]

, 2017-06-11 08:02, pirms 8 mēnešiem
O malači, tā vietā, lai kritizētu LFF vadību un futbola sistēmu atradāt vienu grēkāzi.

     [+] [-]

, 2017-06-11 08:24, pirms 8 mēnešiem
Robocops rakstīja: Jau pavasarī paredzēju ka tā būs. Daļēji protams problēma ir virslīgā, jo komandas izvēlas 30 gadīgus spēlētājus, kuriem galvenais ir saņemt algu nevis spēlēt. Ja ir iespēja, tad vispār ar traumu pasēdēt maliņā. Attiecīgi jaunajiem nav vietas. Viņi spiesti spēlēt dublieros vai pirmajā līgā. Vai arī vispār mest mieru. Federācijai vajadzētu padomāt kā noturēt un motivēt jauniešus. Kazakēviča moto ir priekšroka tiem kas jau agrāk izlasē bijuši. To viņš pārrunās saka jaunpienācējiem. Noteikti tas ir motivējoši.
Par kādiem jaunajiem, kurus nepieciešams noturēt, tu runā? Katru gadu tā saucamās futbola akadēmijas, citas sporta skolas un klubus absolvē gandrīz pusotra simta futbolisti. Pa pieciem gadiem gandrīz tūkstotis!!! Kur viņi paliek? Nekur, jo kvalitāte ir šausmīga, pat pirmajā līgā tikai pa lejasgala komandām varētu mēģināt. Paskaties, kādi opīši spēlē Rēzeknē, Ogrē un D-pilī 1.līgā. Citu jau nav.

  +2 [+] [-]

, 2017-06-11 10:10, pirms 8 mēnešiem
>>>Bembist! Kazakevič jau ir LFF vadība,un viņš jau šo sistēmu izgudro ar pārējiem darboņiem!!!

  +2 [+] [-]

, 2017-06-11 13:09, pirms 8 mēnešiem
Trenerim jāuzņemas atbildība par spēlētājiem, kurus viņš ir izsaucis uz izlasi!!! Tas, ka attiecīgajam spēlētājam nav spēļu prakses vai mazs spēles laiks nav attaisnojums! Ja tu viņu izsauci, tad arī atbildi par rezultātu, nevis meklē attaisnojumus....

  -1 [+] [-]

, 2017-06-11 13:12, pirms 8 mēnešiem
Robocops rakstīja: Jau pavasarī paredzēju ka tā būs. Daļēji protams problēma ir virslīgā, jo komandas izvēlas 30 gadīgus spēlētājus, kuriem galvenais ir saņemt algu nevis spēlēt. Ja ir iespēja, tad vispār ar traumu pasēdēt maliņā. Attiecīgi jaunajiem nav vietas. Viņi spiesti spēlēt dublieros vai pirmajā līgā. Vai arī vispār mest mieru. Federācijai vajadzētu padomāt kā noturēt un motivēt jauniešus. Kazakēviča moto ir priekšroka tiem kas jau agrāk izlasē bijuši. To viņš pārrunās saka jaunpienācējiem. Noteikti tas ir motivējoši.
Jaunajiem ir jāizkonkurē vecie, nevis avansā jāsaņem vieta sastāvā. Nepārvērtīsim virslīgu tak u20 vietējā čempionātā. Tad mēs arī klubu līmenī neuzvarēsim andoras, farēru salas, islandes un tamlīdzīgu valstu komandas, kuras pašlaik vairumā gadījumu tomēr uzvaram

  +1 [+] [-]

, 2017-06-11 13:48, pirms 8 mēnešiem
Caune JM rakstīja: Par kādiem jaunajiem, kurus nepieciešams noturēt, tu runā? Katru gadu tā saucamās futbola akadēmijas, citas sporta skolas un klubus absolvē gandrīz pusotra simta futbolisti. Pa pieciem gadiem gandrīz tūkstotis!!! Kur viņi paliek? Nekur, jo kvalitāte ir šausmīga, pat pirmajā līgā tikai pa lejasgala komandām varētu mēģināt. Paskaties, kādi opīši spēlē Rēzeknē, Ogrē un D-pilī 1.līgā. Citu jau nav.
Tieši tapēc arī nepaliek ka nav kur. Nav iespēju progresēt. Protams arī kvalitāte iPar kādiem jaunajiem, kurus nepieciešams noturēt, tu runā? Katru gadu tā saucamās futbola akadēmijas, citas sporta skolas un klubus absolvē gandrīz pusotra simta futbolisti. Pa pieciem gadiem gandrīz tūkstotis!!! Kur viņi paliek? Nekur, jo kvalitāte ir šausmīga, pat pirmajā līgā tikai pa lejasgala komandām varētu mēģināt. Paskaties, kādi opīši spēlē Rēzeknē, Ogrē un D-pilī 1.līgā. Citu jau nav.
Daļēji var piekrist. Tomēr ja viņiem netiks radītas iespējas viņu nebūs vispār. Lielākā daļa beidz sportot vispār. Jo nesaredz iespējas. Pirmā līga diemžēl ir bēdīga. Ja grib spēlēt profesionālā līmenī pirmā līga ir attīstību bremzējoša.

  +2 [+] [-]

, 2017-06-11 13:55, pirms 8 mēnešiem
fkscd rakstīja: Jaunajiem ir jāizkonkurē vecie, nevis avansā jāsaņem vieta sastāvā. Nepārvērtīsim virslīgu tak u20 vietējā čempionātā. Tad mēs arī klubu līmenī neuzvarēsim andoras, farēru salas, islandes un tamlīdzīgu valstu komandas, kuras pašlaik vairumā gadījumu tomēr uzvaram
Uzskatu ka šobrīd esam otrā galējībā. Klubi izvēlas pirmspensijas lietuviešus un citus leģionārus nevis mēģina uzaudzināt jauniešus.Šiem 19 un 20 gadīgajiem nav kur spēlēt. Tapēc arī tāds iznākums. Ja katrā virslīgas komandā būtu pa dažiem regulāri spēlējošiem jauniešiem jau būtu daudz labāk. Ja viss paliks šādibūs vel sliktāk.

     [+] [-]

, 2017-06-11 14:06, pirms 8 mēnešiem
Robocops rakstīja: Uzskatu ka šobrīd esam otrā galējībā. Klubi izvēlas pirmspensijas lietuviešus un citus leģionārus nevis mēģina uzaudzināt jauniešus.Šiem 19 un 20 gadīgajiem nav kur spēlēt. Tapēc arī tāds iznākums. Ja katrā virslīgas komandā būtu pa dažiem regulāri spēlējošiem jauniešiem jau būtu daudz labāk. Ja viss paliks šādibūs vel sliktāk.
Virslīgā ir leģionāru kvota. Bez leģionāriem līmenis būtu vēl sliktāks. Un nav jau tie leģionāri tik izcili, lai ar viņiem nevarētu konkurēt. Bet ja nespēj viņus pārsist, tad laikam jāspēlē zemākā līmenī
Virslīgā spēlē jaunieši, bet skaidrs, ka labākie no esošajiem

     [+] [-]

, 2017-06-11 15:17, pirms 8 mēnešiem
Varbūt tomēr pie vainas ir pats Kazakēvičs, kurš saka, ka Latvijas jauniešu futbola sistēma ir zem katras kritikas, bet kad jāmaina LFF priekšsēdētājs tad nobalso par to pašu, kas visus šos mēslus ir savārījis!

Tev jābūt autorizētam,