Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2921, Did:0, useCase: 0

Lietuvā fanam piespriež 30 eiro sodu par skriešanu laukumā pie Ronaldu

Ints Megnis
Ints Megnis

Lietuvā fanam piespriež 30 eiro sodu par skriešanu laukumā pie Ronaldu
Ronaldu ar savu lietuviešu fanu. Foto: LRT

Lietuvas policija piespriedusi 30 eiro naudas sodu kādam līdzjutējam, kurš Viļņā spēles laikā izskrēja futbola laukumā, lai varētu nofotogrāfēties ar Portugāles izlases zvaigzni Krištianu Ronaldu.

"Izrakstīts protokols par nelielu sabiedriskās kārtības pārkāpumu un pieņemts lēmums piespriest 30 eiro sodu," aģentūrai BNS paudusi Viļņas policijas pārstāve Julija Samorokovska.

Incidents šīs nedēļas spēlē notika otrajā puslaikā, kad Ronaldu gatavojās atstāt laukumu pēc maiņas. Fans izskrēja laukumā un nokrita viņa priekšā uz ceļa, futbola superzvaigznei lūdzot pašbildi. Drīz viņu aizveda prom apsargi.

Iepriekš laukuma ieņēmējs bija izteicies: "Ronaldu ir mans elks, viņš ir Dievs." Viņš LRT.lt apgalvojis, ka Ronaldu smaidījis par šādu incidentu un piekritis uzņemt bildi.

Ja fans saņēmis vien 30 eiro sodu un ieguvis īslaicīgu popularitāti, Lietuvas Futbola federācijai par nespēšanu nodrošināt kārtību no UEFA draud naudas sods līdz pat 20 000 eiro.

Pirms diviem gadiem līdzīgs incidents notika arī, kad Portugāles izlase viesojās Rīgā. Toreiz uzreiz pēc spēles laukumā izskrēja bērns, kurš apskāva Ronaldu, turklāt drīz vien viņam sekoja vēl vairāki bērni. Par šo incidentu Latvijas Futbola federācija (LFF) no FIFA saņēma 11 000 Šveices franku jeb nepilnu desmit tūkstošu eiro lielu soda naudu.

Aizvadītajā spēlē Ronaldu iesita četrus vārtus, palīdzot Eiropas čempioniem sagraut Lietuvu ar 5:1.

Izmantotie resursi:
https://www.lrt.lt/en/news-in-engli...

  +3 [+] [-]

, 2019-09-13 16:32, pirms mēneša
Diezgan lēti, varētu uzreiz pirms spēles samaksāt par tādu iespēju.

  +2 [+] [-]

, 2019-09-13 16:42, pirms mēneša
kasagrande rakstīja: Diezgan lēti, varētu uzreiz pirms spēles samaksāt par tādu iespēju.
Gribētāju noteikti netrūktu.

     [+] [-]

, 2019-09-13 17:17, pirms mēneša
30 eiro ir tikai rokasnauda, pēc tam vēl jāmaksā 10 tūkstoši UEFA.

  +4 [+] [-]

, 2019-09-13 17:19, pirms mēneša
A pag, toreiz tas sīkais perdelis (jeb "reāls rieksts", kā viņu sauca paša mutere) un viņa senči dabūja jebkādu sodu? Jo tam perdelim mutere pēc tam FB vēl lielījās, ka to jau bija iepriekš izplānojuši, senči vēl palīdzēja sīci pārcelt pāri margām, lai tiek laukumā. Kaut kā stulbi, ka 10k sods LFF (nauda, kas neaiziet futbolam), bet mazais riekstiņš čilo tālāk un mutere sit plaukstas priekā.

     [+] [-]

, 2019-09-13 17:23, pirms mēneša
Būba rakstīja: A pag, toreiz tas sīkais perdelis (jeb "reāls rieksts", kā viņu sauca paša mutere) un viņa senči dabūja jebkādu sodu? Jo tam perdelim mutere pēc tam FB vēl lielījās, ka to jau bija iepriekš izplānojuši, senči vēl palīdzēja sīci pārcelt pāri margām, lai tiek laukumā. Kaut kā stulbi, ka 10k sods LFF (nauda, kas neaiziet futbolam), bet mazais riekstiņš čilo tālāk un mutere sit plaukstas priekā.
LFF taisījās piedzīt to naudu no vecākiem. Vai izdevās, nezinu.

  +5 [+] [-]

, 2019-09-13 17:31, pirms mēneša
Bet vislābākā bij 'Zemene'!! Diez kā viņai iet?

  -2 [+] [-]

, 2019-09-13 18:47, pirms mēneša
Lūk normāls piemērs, kā ir jāsoda pārkāpējs. Nezin kāpēc visur Pasaulē ir sajēga, ka tā ir organizatoru, apsardzes vai vienalga kura vaina, bet ne tā kurš tiek cauri šai apsardzei. Kā ir minēts, Lietuvas policija uzskata šo par nelielu kārtības traucējumu. A pie mums vieni mudaki, vēl piedzīs naudu no bērna vecākiem. Visam pa virsu vēl te daži umņiki bērnus nolamā. Jebkurš cilvēks, kurš bērnam velta sliktus vārdus, Jums pat ellē vietas nebūs. lai kāds būtu bērns vai viņa vecāki, tas ir BĒRNS. Bet te jau dažiem smadzeņu pods par tukšu, lai to saprastu.

  +3 [+] [-]

, 2019-09-13 19:36, pirms mēneša
Muceniek, nemurgo! Vecākiem bērni arī jāaudzina, nevis jāizdabā visām sīkā pipļuka iegribām.

P.S elle neeksistē ( nu varbūt Sīriju vai Ko tādu varētu tā dēvēt)

     [+] [-]

, 2019-09-13 21:03, pirms mēneša
30 euro tas ir smieklīgi...

     [+] [-]

, 2019-09-13 21:03, pirms mēneša
andromons2 rakstīja: Bet vislābākā bij 'Zemene'!! Diez kā viņai iet?
Viņa pa velti uzskrēja, nevienam neko nemaksā