Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:117, Did:0, useCase: 0

"Balviem" ļoti sāpīgs zaudējums!

Ar vārtiem spēles izskaņā FK Aliance pārspēj "Balvus"!

Sestdien, 26.septembrī, LFF 2.līgā Balvi mājās uzņēma FK Aliance vienību. Komandas līdz šim atradās kaimiņos turnīra tabulā, bet, lai cīnītos par labāko sešinieku, uzvara abām komandām bija mega svarīga.
Pirmajā puslaikā dominēja "Balvu" futbolisti, tikai reizēm atļaujot viesiem kaut ko bīstamu izveidot pie mūsu vārtiem. Arī Balvi pirmie guva vārtus, kad vārtu priekšā izveicīgākais bija Kristaps Saliņš. Ilgi gan nebija jāgaida, un FK Aliance atspēlējās ar Ritvara Šreibera vārtu guvumu.
Vēlreiz "Balvi" izvirzījās vadībā, kad vārtus guva Emīls Poļaks, bet atkal, puslaika pašās beigās, Kristofers Davids Kravčenko izlīdzināja rezultātu.
Puslaikā ejot 2-2, un "Balvi" nevienam citam, tikai paši sev, varēja pārmest neizmantotos momentus (es tādus saskaitīju vismaz 6).
Otrajā puslaikā, pretēji gaidītajam, "Balvi" nepielika ātrumā un vēlmē uzvarēt, bet gan nosēdās. Un par to, kā arī par nerealizētajiem momentiem spēles 1.puslaikā, tikām sodīti.
FK Aliance vīri 88.minūtē panāca 2-3, kad precīzs bija Mārtiņš Taulavičus. Spēles 90.minūtē viesi vēl nerealizēja 11m soda sitienu, bet uzvarai bija gana.
Jāatzīst, ka sāpīgs, bet taisnīgs zaudējums, jo viesi izskatījās, ka vairāk gribēja šo uzvaru, īpaši tas bija redzams 2.puslaikā...