Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2, Did:0, useCase: 0

LFF viceprezidenta amata kandidāts Šteinbergs iepazīstina ar savu futbola attīstības vīziju

Jānis Celmiņš

LFF viceprezidenta amata kandidāts Šteinbergs iepazīstina ar savu futbola attīstības vīziju
Vladimirs Šteinbergs

Tuvojoties Latvijas Futbola federācijas kongresam, LFF viceprezidenta amata kandidāts, Daugavpils Olimpiskā centra vadītājs, Latvijas Futbola federācijas klubu sacensību komitejas loceklis Vladimirs Šteinbergs iepazīstina federācijas biedrus ar savu futbola attīstības vīziju – stratēģisku skatījumu uz Latvijas futbola attīstību un LFF prioritātēm turpmākos četros gados no 2020. līdz 2024.gadam.

Šteinbergs norāda, ka lielāka pašnoteikšanās ir jādod reģioniem, dibinot reģionālās federācijas un nodrošinot to pilnvērtīgu un neatkarīgu darbību, tādejādi faktiski nodrošinot LFF varas decentralizāciju.

Par vienu no LFF prioritātēm V. Šteinbergs ir izvirzījis futbolistu sagatavošanas kompensācijas mehānisma sakārtošanu, sekmējot futbolistu konkurētspēju un sakārtojot attiecības starp futbola klubiem. Viņaprāt, klubu ilgtspējīga attīstība un stabilitāte ļaus koncentrēties uz futbola kvalitātes un sportiskiem procesiem.

Par ļoti būtisku aspektu futbola saimniecībā V.Šteinbergs uzskata infrastruktūras attīstīšanu un vairāku nepabeigto elites futbola infrastruktūras attīstības darbu pabeigšanu Rīgā. Pēc V.Šteinberga domām, primāri būtu nepieciešams īstenot jau iesāktos elites futbola infrastruktūras projektus un izveidot vismaz vienu mākslīgā seguma elites stadionu, kur spēlēt Virslīgas un 1.līgas spēles pavasarī, un tikai pēc tam ķerties pie jauniem un ambicioziem projektiem, kā piemēram, haļļu būvniecība.

Ne mazāk būtiska ir futbola infrastruktūras attīstība reģionos un mākslīgā seguma laukumu ģeogrāfijas paplašināšana, kam Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) budžetā ir paredzēti vairāk nekā 4 miljoni eiro. Nestabilitāte LFF apdraud šo līdzekļu apgūšanu. Pazaudēt VARAM iebudžetētos līdzekļus un milzīgo darbu, kas ieguldīts līdz šim, būtu noziegums pret futbolu, tādēļ V.Šteinbergs uzskata finansējuma piesaistīšanu reģionu infrastruktūras attīstīšanai par vienu no galvenajiem jaunās LFF vadības izaicinājumiem.

Tāpat par LFF darbības prioritātēm V.Šteinbergs uzskata bērnu un jauniešu futbola klubu ilgtspējīgu attīstību un kvalitāti, futbola akadēmiju attīstīšanu, sacensību sistēmas sakārtošanu un stabilizēšanu, piepūšamo futbola haļļu uzstādīšanu Rīgā un reģionos kā arī Nacionālās izlases atgriešanos Skonto stadionā.

“Divi pēdējie gadi bijuši īpaši sarežģīti Latvijas futbolam, un man jāatzīst, ka šobrīd LFF atrodas dziļas krīzes situācijā, tāpēc esmu gatavs ieguldīt savas zināšanas, pieredzi un laiku, strādājot konstruktīvā komandā, lai celtu Latvijas futbola līmeni un prestižu, un padarītu to atkal ievērojamu Eiropā un pasaulē,” atzīst Vladimirs Šteinbergs, “Pašlaik ir brīdis, kad Latvijas Futbola federācijai ir jākļūst par modernu organizāciju ar caurspīdīgu un loģisku lēmumu pieņemšanas procesu, kurā katrs iesaistītais aizstāv kopīgas Latvijas futbola intereses labākas nākotnes vārdā, nevis apmierina savas primāras vajadzības.”

Programma pilnā garumā pieejama zemāk pievienotajā failā.

Papildus informācija:
Vladimirs Šteinbergs
Mob. tālr. 22007546,
e-pasts: vladimirs.steinbergs@gmail.com

     [+] [-]

, 2020-06-25 10:36, pirms 2 nedēļām
Dižais vizionārs. Nepietiek ka Žuks jau visu nolaida līdz kliņķim! ATceraties, ka šis ir viņa protežē. Tīrākais shēmotājs un ieliktenis no Žuka un Indriksona puses, lai varētu saglabāt to, kas glābjams.
Kā arī no LFF savulaik tika klusi padzīts par aizdomām dēļ sarunātajām spēlēm, par ko nezinu kāpēc, neviens īsti nerunā!!!
Esiet piesardzīgi no šiem nākotnes blēžiem!

     [+] [-]

, 2020-06-25 10:58, pirms 2 nedēļām
The one and the only:
Jūsu pasūtījuma nomelnošana nevienam nav interesanta.
Ņemot vērā, cik ļoti viņu un citus “ne komandas” dalībniekus gribēja nepielaist vēlešanām, ja būtu kādi skeleti, sen jau izvilktu no skapja. Reputācija ir viens no galvenajām prasībām kandidātiem.

     [+] [-]

, 2020-06-25 11:01, pirms 2 nedēļām
Kas attiecas uz Žuka ielikteņiem - Vadims katru otro dienu brauc pie viņa konsultēties.
https://pbs.twimg.com/media/EWDhmjs...