Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:116, Did:0, useCase: 0

"Auda" seko modei un raksta vēstuli, arī pārspēļu dalībniecē inficētie un kontaktpersonas

Agris Suveizda

"Auda" seko modei un raksta vēstuli, arī pārspēļu dalībniecē inficētie un kontaktpersonas
Foto: FK "Auda"

Latvijas futbola 1. līgas vicečempione "Auda" sociālajos tīklos pavēstījusi, ka komandā ir divas ar Covid-19 inficētas personas, un klubs vēstulē pauda kritiku Latvijas Futbola federācijai.

"Auda" paziņoja, ka pozitīvas analīzes ir komandas trenerim un vienam spēlētājam, bet vēl 11 personas, kurām noteikts kontaktpersonu statuss, no piektdienas ir 14 dienu ilgā pašizolācijā. "Auda" ar vēstuli vērsusies biedrībā "Latvijas Futbola virslīga", norādot uz neskaidrību par sezonas noslēgumu – pārspēļu iespējamo datumu nav joprojām -, nevienlīdzīgajiem treniņu apstākļiem un Ministru kabineta ierobežojumiem nepilngadīgiem sportistiem un sportistiem bez profesionāla līguma.

"Auda" apšaubīja pārspēļu nepieciešamību šādos apstākļos un uzskata, ka Latvijas Futbola federācijas valde varēja pieņemt citādu lēmumu. Tāpat "Auda" pauda izbrīnu par iespēju, ka sportisti ar amatieru līgumiem varētu tikt uzskatāmi par profesionāļiem, jo, klubaprāt, ar šādu interpretāciju būtu iespējams turpināt arī 1. līgas sezonu. Arī "Auda" norādīja, ka nepilngadīgo ierobežojums ietekmē komandu sastāvus, tiesa gan, pašā "Audā" no virknes nepilngadīgo laukumā 1.līgas sezonā tika tikai divi un tikai vienam bija vērā ņemams spēles laiks (Artjomam Pavlovskim astoņās spēlēs divi vārti).

Līdzīgi kā citas zemākas līgas, arī 1. līga tika apturēta priekšlaicīgi, vietas sadalot pēc vidējā punktu skaita. Titulu un ceļazīmi uz Virslīgu ieguva Daugavpils "Lokomotiv", bet "Auda" pārspēlēs jātiekas ar Virslīgas priekšpēdējās vietas īpašnieci – pašlaik šajā pozīcijā atrodas "Metta".

  -1 [+] [-]

, 2020-11-23 02:11, pirms 2 mēnešiem
Cik kontaktpersonas ir citiem klubiem,bet turpina spēlēt?!piem.Telles no MU pozitīvs,aizgāja 14 dienu izolācijā,pārējā komanda jeb tie saucamie kontaktpersonas turpina sezonu..ja gadījumā spēlējat,tad veiksmi un aizdzeniet Rihertu uz 1.līgu!

  +1 [+] [-]

, 2020-11-23 07:30, pirms 2 mēnešiem
Godīga cīņa tur nekādi nesanāks.

  +1 [+] [-]

, 2020-11-23 09:32, pirms 2 mēnešiem
Vai tad Auda vēlās spēlēt virslīgā?Tāda sajūta,ka Covid sāks izmantot savās interesēs visas komandas,kurām kaut ko vajadzēs.Starp citu,skatoties uz spēlētāju sarakstu Audai,tā šogad kļuvusi par Riga FC farmklubu un no latviskā kluba palicis viens tikai nosaukums.Bet ne par to ir stāsts.Nezinu kādus lēmumus pieņems LFF,bet domāju,šis būs tas variants,kad kož kurā pirkstā gribi,visi sāp.Domāju ,šodien vajadzētu nospēlēt pēdējo spēli,sadalīt vietas,kā to jau izdarījuši pārējās līgās un klopēt to bodi ciet.Jau šodien jāsāk domāt par nākošā gada sezonu,jāpārstrādā reglamenti un nolikumi šī brīža realitātei,jo neviens nevar pateikt,kā būs ar Covid pavasarī.Pamatojoties uz to,ka netika pabeigta sezona,jau ziemā .kad sākās licenzēšanas process,noformē visas līgas.Grib Auda spēlēt virslīgā,lai spēlē,ja var iziet licenzēšanu virslīgas kluba atbilstošajām prasībām.Un loģiski pat būtu,ja Covid nepazudīs,šīs prasības varbūt pat nedaudz samazināt.Lai kungi LFF domā,tāpēc jau viņi tur atrodās un pat saņem algu.

  +1 [+] [-]

, 2020-11-23 10:55, pirms 2 mēnešiem
alguns rakstīja: Vai tad Auda vēlās spēlēt virslīgā?Tāda sajūta,ka Covid sāks izmantot savās interesēs visas komandas,kurām kaut ko vajadzēs.Starp citu,skatoties uz spēlētāju sarakstu Audai,tā šogad kļuvusi par Riga FC farmklubu un no latviskā kluba palicis viens tikai nosaukums.Bet ne par to ir stāsts.Nezinu kādus lēmumus pieņems LFF,bet domāju,šis būs tas variants,kad kož kurā pirkstā gribi,visi sāp.Domāju ,šodien vajadzētu nospēlēt pēdējo spēli,sadalīt vietas,kā to jau izdarījuši pārējās līgās un klopēt to bodi ciet.Jau šodien jāsāk domāt par nākošā gada sezonu,jāpārstrādā reglamenti un nolikumi šī brīža realitātei,jo neviens nevar pateikt,kā būs ar Covid pavasarī.Pamatojoties uz to,ka netika pabeigta sezona,jau ziemā .kad sākās licenzēšanas process,noformē visas līgas.Grib Auda spēlēt virslīgā,lai spēlē,ja var iziet licenzēšanu virslīgas kluba atbilstošajām prasībām.Un loģiski pat būtu,ja Covid nepazudīs,šīs prasības varbūt pat nedaudz samazināt.Lai kungi LFF domā,tāpēc jau viņi tur atrodās un pat saņem algu.
Papildinot Tavu domu - Auda minētās lietas, protams, nenostāda Virslīgas un 1.līgas klubus vienādā situācijā, galvenokārt dēļ spēļu prakses. Stāsts par nepilngadīgajiem - nez, cik Auda komandā ir tādu, kas tiešām ietekmē Auda komandu un dod reālu pienesumu spēlēs. Bet, manuprāt, galvenais, ko (ne)saskatīju Auda vētulē - mēs protam pateikt, ka viss ir slikti, bet kur ir vismaz viens risinājums, kurš Audasprāt būtu taisnīgs. Tā vien liekas.lai ko nolemtu LFF, tas būs slikti.

     [+] [-]

, 2020-11-23 12:48, pirms 2 mēnešiem
Visa problēma tajā,ka Metta baidās ka paliks pēdējā vietā.Un visi tie saucamie spečuki tagad staigā pa kabinetiem un visus mudina lai pārtrauc Virslīgu.Čomiem no Audas taču jāpiebalso.Cirks ne LATVIJAS virslīga.

     [+] [-]

, 2020-11-23 12:54, pirms 2 mēnešiem
Covid nepazudīs ,tad jau cirka līga nākošajā gadā nenotiks,ja jau šo negrib nospēlēt līdz galam.Žēl Tukuma,viņiem nav spēcīgi protežē LFF lai kaut ko iebilstu.Viņus neņem vērā,Metta svarīgāka.Tā kā viss skaidrs.

     [+] [-]

, 2020-11-23 17:42, pirms 2 mēnešiem
Es domāju, ka ļoti rēals ir variants, ka 2021.gada Virslīgas licencēšanai tiks pielaisti visi 12 klubi.