Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:116, Did:0, useCase: 0

1.līga: runā RFS, Salaspils, "Caramba/Dinamo", Preiļi, Saldus, Ogre (3.daļa)

Edmunds Novickis
Edmunds Novickis @EdmundsN

1.līga: runā RFS, Salaspils, "Caramba/Dinamo", Preiļi, Saldus, Ogre (3.daļa)
Mihails Koņevs
Foto: Mārtiņš Jankovskis

Latvijas futbola komanda.lv 1.līgas 1.kārta jau izspēlēta, tomēr vairums no sezonas vēl ir priekšā. Sportacentrs.com piedāvā apskata pēdējo daļu, kurā vēl seši 1.līgas klubi informē, kā gatavojušies jaunajai sezonai un ko no turnīra sagaida.

Klubiem tika uzdoti sekojoši jautājumi:

1. Īsumā pastāstiet, kā klubs gatavojās šai sezonai (tai skaitā, cik laba, Jūsuprāt, bijusi sastāva komplektācija, kādas pārbaudes spēles tika aizvadītas, kādas ir lielākās izmaiņas klubā salīdzinot ar 2014.gadu utt.)!

2. Kāds būs kluba mērķis šogad 1.līgā?

3. Aptuveni zinot, kā gatavojas citi 1.līgas klubi, kuri klubi, Jūsuprāt, 2015.gadā būs 1.līgas favorīti - pretendenti uz zelta medaļām?

"Caramba/Dinamo" (atbild komandas galvenais treneris Mihails Koņevs)

1. Šī sezona man būs neparasta. Nebaidīšos teikt, ka tas būs izaicinājums. Ne tikai tāpēc, ka "Caramba/Dinamo" izvirzījusi konkrētu mērķi iekļūt augstākajā līgā, bet arī tāpēc, ka šo komandu komplektējām no nulles. Un tas ir sarežģīti. Tas būs kaut kas jauns un interesants. Tās būs arī jaunas emocijas, kā arī vēlme pierādīt visiem un tai skaitā sev, ka mēs esam kaut kā vērti.

Komanda trenējas gandrīz divus mēnešus. Tas kolektīvs, kuru pa šo laiku esam savākuši, ir gatavs, lai risinātu nopietnus uzdevumus. Ir gan pieredzējuši spēlētāji kā Andrejs Perepļotkins, Vadims Gospodarjs, Viktors Terentjevs, Dmitrijs Daņilovs, Andrejs Panasjuks, ir gan jaunie, kaut vai vārtsargi. Daļa no futbolistiem atnāca pie mums no "Gulbenes" (Aleksejs Bespalovs, Apiņš, brāļi Savinovi un citi). Daudzi no viņiem savā laikā ir spēlējuši Virslīgā. Tāpēc ar komplektāciju esmu apmierināts, ņemot vērā, ka uzsvaru liekam uz Latvijas futbolistiem. Tiesa, leģionāri arī mums ir - pa vienam no Japānas, Krievijas un Nigēras.

Sagatavošanās posms tika aizvadīts normāli. Jā, treniņu gan nebija pārāk daudz, taču tas ir izskaidrojams - visi puiši paralēli strādā, un komandas statuss ir amatieru. Starp citu, dažus no saviem spēlētājiem ievērojām tieši amatieru turnīros, kur atradām daudz interesantus spēlētājus. Sagatavošanās posma laikā spēlētāji uzņēmuši labu formu.

Starpsezonu periodā nospēlējām septiņus pārbaudes mačus. Tas ir pilnībā pietiekami, lai maksimālā gatavībā sāktu čempionātu. Jau pēc šīm pārbaudes spēlēm var apgalvot, ka savākti puiši, kuri prot spēlēt futbolu un īpaši nav jāapmāca. Vienkārši vēl ir jāsaspēlējas. Un, protams, jāpieliek fiziskā ziņā. Pagaidām veiksmīgi aizvadām spēles uz meistarības rēķina. Ir bijuši labi puslaiki, ir bijušas labas spēles. Kaut vai pēdējā spēle pret "Jelgavu" - jā, zaudējām, pietrūka komandas darbību un fizisko spēku, taču 2.puslaiku, manuprāt, aizvadījām lieliski. Bet vēl šis mačs parādīja, ka mums ir labs rezervistu soliņš, kura spēlētāji var pastiprināt spēli, nākot uz maiņu.

PretinieksRez.
Metta/LU-23:2
Metta/LU1:1
Salaspils7:0
Liepāja-23:2
RTU4:0
Caramba6:0
Jelgava0:4

2. Mērķis ir tikai viens - Virslīgas ceļazīmes iegūšana. Kā gan var būt citādi ar tādu sastāvu, kādu mums izdevies nokomplektēt? Tikai Virslīga!

3. Par mūsu galvenajiem konkurentiem cīņā par ceļazīmi uz Virslīgu izcelšu trīs kolektīvus - "Rēzekni", "Valmieru" un RFS, kurā ir pieredzējuši un ambiciozi treneri. Protams, nevar nerēķināties ar Viktora Ņesterenko "Salaspili", "Audu", "Tukumu", laba futbola skola ir Liepājā. Šis čempionāts būs interesants un neparedzams, par to nešaubos. Sezona to pierādīs.

"Preiļu BJSS" (atbild komandas galvenais treneris Imants Babris)

1. Sastāvs palicis nemainīgs - spēlē tagadējie un bijušie "Preiļu BJSS" audzēkņi. Komanda it kā ir sadalīta divās daļās. Pirmā daļa ir vietējie skolnieki un daži pieaugušie, kuri trenējas Preiļos un ziemā spēlēja vietējā mēroga telpu futbola sacensībās. Otra daļa ir Rīgā dzīvojošie studenti, kuri arī piedalījās telpu futbola aktivitātēs (daži diezgan pieklājīgā līmenī - divi spēlētāji ir "Nikarā" un četri RTU komandā). Martā visi kopā aizvadījām septiņas pārbaudes spēles, kurās bija gan uzvaras, gan zaudējumi, bet kuru rezultāti tiešām nav svarīgi, jo plaši variējām ar sastāvu (izmantojām gandrīz 30 spēlētājus). Kopumā ņemot, salīdzinot ar pagājušo gadu, mēs esam krietni gatavāki sezonai.

2. Mērķi klubam ir mazliet plašāki par tīri sportiskajiem. Pirmkārt, centīsimies, lai spēles Preiļos notiek sakārtotā sporta bāzē un patīkamā futbola atmosfērā. Otrkārt, komandas iekšienē mēģinām radīt gaisotni, kurā visi labi justos un, lai septiņus mēnešus garajā sezonā, katru nedēļas nogali braucot uz dzimto pusi, mūsu studentiem nebūtu ne morālu, ne materiālu grūtību. Treškārt, ja runājam par vietu turnīra tabulā, tad skaidrs, ka mēs neesam tādā organizatoriskā līmenī, lai cīnītos par vietu Virslīgā, savukārt mūsu spēlētāju futbola kvalitātes ir pietiekamas, lai neizkristu no 1. līgas. Būsim priecīgi, ja spēsim pabojāt noskaņojumu kādai no līderkomandām.

3. Izskatās, ka būs līdzvērtīgs pirmais piecinieks (Rēzekne, Valmiera, RFS, "1625 Liepāja" un "Caramba/Dinamo"), kas savā starpā izcīnīs ceļazīmi uz Virslīgu, un tikpat savstarpēji līdzvērtīgas pārējās 11 komandas, kuras var apspēlēt viena otru un pie apstākļu sakritības "parādīt zobus" līderiem. Nobeigumā atļaušos apsveikt visus ar jaunās sezonas sākumu. Novēlu kolēģiem un futbolistiem gūt prieku no būšanas futbolā. Lai piepildās jūsu sportiskās ambīcijas un, lai uzvar spēcīgākais!

FK "Ogre" (atbild kluba menedžeris Aigars Počs)

1. Pirmsezonas sagatvošanās tika uzsākta februāra vidū ar dažāda veida fiziskajiem treniņiem, bet martā uzsākām darbību laukumā ar bumbām. Tā kā liela daļa komandas spēlētāju ziemas pārtraukumā aktīvi piedalījās Ogres novada telpu futbola čempionātā, visu šo laiku spēlētāji uzturēja sevi labā sportiskā formā un nebija problēmu ar nopietnu sportiskās formas zudumu. Sagatavosanās posmā aizvadījām vairākas pārbaudes spēles, kuru laikā vairāk vai mazāk izkristalizējās komandas sastāvs. Svarīgi, ka šajās pārbaudes spēlēs neviens no komandas spelētājiem nav guvis traumas un ir redzams izsalkums pēc lielā futbola.

Runājot par komandas komplektāciju, sastāvs par 99% nokomplektēts. Salīdzinājumā ar iepriekšējo sezonu nopietnu izmaiņu komandas kodolā nav, esam saglabājuši iepriekšējā gada sastāvu. Mums ir prieks, ka komandai ir pievienojušies vairāki gados jauni spēlētāji, tādā veidā radot nopietnu konkurenci pieredzējušajiem. Tāpat kā iepriekšējā sezonā, arī šogad komanda par 95% tiek veidota no Ogres novada spēlētājiem, nevienu leģionāru neplānojam piesaistīt. Arī skatoties nākotnē, par mūsu prioritātēm izvirzām gados jauno spēlētāju piesaisti komandai, tā veidojot tradīcijas Ogres novadā.

Ja par izmaiņām klubā, tad šogad esam veikuši nopietnas izmaiņas vadības sastāvā. Mums ir jauns kluba prezidents, Raivis Rubīns, kurš sev apkārt ir sapulcējis spēcīgu komandu. Esam izveidojuši labu sadarbību ar Ogres novada domi, kas mums sniedz gan finansiālu atbalstu, gan palīdz mums virzīties uz mūsu nākotnes mērķiem. Pateicoties jaunās komandas darbam, esam izveidojuši sadarbību ar vairākiem vietējiem uzņēmējiem, kas mums sniedz jūtamu finansiālo atbalstu. Līdz ar to vēlamies pateikties par atsaucību SIA Miandum, SIA BOCAL, SIA RD Serviss, SIA Reklāmasveikals.lv, Osports.lv.

2. Komandas minimālais sportiskais mērķis šogad ir iekļūt labāko astotniekā. Svarīgi ir katrā spelē ņemt visus punktus pret mūsu līmeņa komandām un iekost pa kādai reizei kādam no līdejiem. Ja tas mums izdosies, tad arī vieta tabulā būs augstāka nekā pagājušajā gadā (8.vieta) un tiks sasniegti arī citi attīstības mērķi. Svarīgākais šogad ir attīstīties kopumā kā klubam, sakārtot futbola vidi Ogres novadā un piesaistīt aizvien vairāk skatītājus uz mūsu spēlēm. Starp citu, mūsu spēles pagājušajā sezonā bija otras apmeklētākās 1. līgā un vidējais spēles apmeklējums bija lielāks par dažas labas Virslīgas komandas pagājušās sezonas spēļu apmeklējumu.

3. Sezonas līderi vairāk vai mazāk visiem ir skaidri un tie ir tie paši, kas pagājušajā sezonā - "Rēzeknes FA", FK "Valmiera", "Rīgas futbola skola" un "1625 Liepāja". Visi runā par jaunpienācēju FC "Caramba/Dinamo"" lielo spēku un nopietno spēlētāju sastāvu, bet, kā jau mēs visi zinām, tad futbolu nespēlē uz papīra un skanīgs uzvārds nevar nodrošināt uzvaru laukumā.

Novēlu visām komandām veiksmīgu sezonu, iztikt bez nopietnām traumām un pilnas skatītāju tribīnes!

JFK "Saldus/Brocēni" NBJSS (atbild kluba valdes priekšsēdētājs Ainārs Seļickis)

1. JFK "Saldus"/"Brocēnu" NBJSS gatavošanos 2015.gada čempionātam uzsāka janvārī. Aizvadīta treniņnometne februārī Liepājā, aizvadītas vairākas pārbaudes spēles - ar "Tukumu 2000" divas spēles, pa reizei ar "Liepājas" dublieriem, "Mettas" dublieriem un "Liepāju 1625". Sastāvā lielas izmaiņas nav notikušas, pievienojušies jaunie spēlētāji, kā arī pievienojies vārtsargs no Kuldīgas. Sastāva pārsvarā spēlēs vietējie spēlētāji no Saldus un Brocēniem. Vēl divi spēlētāji būs no Kuldīgas un viens spēlētājs no Ukrainas pilsētas Doņeckas. Sezonai sagatavoties ir ļoti grūti, jo ne Saldū, ne Brocēnos nav mākslīgā seguma laukuma, kur trenēties un sagatavoties sezonai.

2. Šīs sezonas mērķis ir iekļauties pirmajā desmitniekā.

3. Neuzskatu, ka kāda komanda būs krietni pārāka par citām. Visām komandām ir iespēja būt priekšgalā - uzvarēs tā komanda, kurai būs lielāka sportiskā veiksme.

"Salaspils" (atbild komandas galvenais treneris Viktors Ņesterenko)

1. Mani strādāt uzaicināja kluba prezidents Aleksandrs Kulakovs – ar domu, lai palīdzu izveidot mazu klubu no futbolistiem, kurus varbūt var dēvēt par otrās raudzes spēlētājiem. Vai varbūt precīzāk – no tādiem, kuri nav novērtēti Latvijas futbolā. Man tas ir kārtējais izaicinājums - esmu veidojis ne vienu vien komandu Latvijā, tagad astoto. Cita lieta, ka iepriekš tās bija profesionālākas komandas, līdz šim vienmēr esmu strādājis Virslīgā. Tāpēc man šis piedāvājums šķita interesants – jauns darbs, kura mērķis neglīto pīlēnu pārtaisīt par baltu gulbi.

Esmu atnācis uz komandu, kas pagājušajā gadā vecuma ziņā 1.līgā bija pati jaunākā – pērn daudzi svinēja tikai 15., 16.dzimšanas dienu. Vecākais bija 1996.gada puisis, pārējie 97., 98.gada. Šos jauniešus vajadzēja saglabāt un dot viņiem iespēju mācīties profesionālāku futbolu. Tāpēc sāku ar viņiem darboties, un saskatu acīmredzamu progresu.

Nospēlējām septiņus pārbaudes mačus. Zaudējām „Audai” 0:5, pēc tam ar 4:0 uzvarējām „United”, tad bija neizšķirts ar „Olaini”, zaudējums „Mettai” ar 0:7, „Dinamo/Caramba” ar 0:7 un 2:2 ar „Babīti”. Šajās spēlēs variējām sastāvu un sevišķu akcentu likām uz spēlētāju taktisko sagatavotību, jo tehniskā un fiziskā ziņā futbolisti cik var, tik var, bet taktiskā ziņā var daudz pielikt. Latvijā vispār jaunie futbolisti tieši taktiskā ziņā stipri atpaliek. Visiem liek daudz trenēties, daudz skriet un tā tālāk, darba apjoms liels, bet komandas „mašīna” ir zemā kvalitātē. Tāpēc tagad tas ir jāattīsta – gan spēle aizsardzībā, gan uzbrukumā, gan shēmas, tie visi ir nopietni jautājumi jaunam spēlētājam. Ja viņš ticis pie tāda trenera, tad esmu gatavs palīdzēt.

Ar sagatavošanās posmu esmu apmierināts, lielu grūdienu mums deva speciāla, maza nometne skolēnu brīvlaikā (jo visi mums komandā ir skolēni – 10., 11.klase) – veicām divus treniņus dienā ar vienu ēšanas reizi. Viņiem nekad nekas tāds nebija bijis. Šāds treniņprocess deva pozitīvus rezultātus, un uzskatu, ka tagad esam uz pareizā ceļa. Pagaidām mums ir viens U izlašu dalībnieks, Daniels Hvoiņickis, bet, domāju, ka nākamajam gadam sagatavosim vēl noteikti kādus četrus U-19 izlases dalībniekus.

2. Pirmais uzdevums ir izveidot kaujasspējīgu kolektīvu un spēlēt cienīgi. Minimālais mērķis ir astotnieks. Igaunijā pa diviem gadiem izvedu komandu augstākajā līgā, vienmēr stādu augstākos mērķus. „Salaspilī” redzu potenciālu, lai komanda iesprauktos astotniekā. Ja tas izdosies, tas būs lieliski.

3. Ziniet, viens ir spēlētāju komplektācija, bet esmu vienmēr teicis, ka svarīgākais ir labs treniņprocess. Skaidrs, ka pēc sastāvu komplektācijas labākās ir viennozīmīgi „Dinamo/Caramba” un „Valmiera”, kurai parasti ap vasaru ir kritums – ar to viņiem jātiek skaidrībā. Savā ampluā ir arī „Rēzekne”, taču tai šobrīd ir problēmas sakarā ar to, ka trūkst Daugavpils pieredzējušo futbolistu. Vēl ir RFS, taču par nopietnāko konkurentu „Caramba/Dinamo” un „Valmierai” uzskatu „1625 Liepāja”. Lai gan visiem to saku, neviens man netic – esmu pat „Caramba/Dinamo” un „Valmierai” teicis: „Zēni, jūs viens uz otru skatāties, bet neskatāties Liepājas virzienā.” Tur jau pērn bija laba komanda – ieņēma 4.vietu, kaut varēja būt augstāk. Šogad viņi vēl vairāk pastiprinājušies. Tāpēc uzskatu, ka ar „1625 Liepāja” nedrīkst nerēķināties kā pretendentu uz Virslīgu. Nopietns konkurents.

"Rīgas Futbola skola" (atbild kluba valdes priekšsēdētājs Jānis Skredelis)

1. Jebkuram trenerim jebkuras līgas komandā vienmēr pietrūkst laika. It kā, no sākuma skatoties, sagatavošanās posms ir garš, bet, kad sākas gatavošanās, čempionāta sākums atskrien ļoti ātri, un treneris saka: „Johaidī, vēl pāris nedēļas būtu noderējušas!” Tā ka vienmēr trūkst laika, lai varētu izdarīt maksimumu. Katrs taču šodien grib dzīvot labāk nekā vakar, un rīt labāk nekā šodien, vai ne? Un tas vienmēr prasa darbu, bet darbs prasa laiku. Tas tā – ievadam.

Principā komanda gatavojās sezonai normāli, komanda aizbrauca uz divām nometnēm/turnīriem Palangā un Valmierā. Palangā mēs turnīru vinnējām, bet Valmierā finālā zaudējām mājiniekiem ar 0:2. Aizvadījām arī dažas spēles Rīgā. Visu, ko neesam paguvuši izdarīt, paveiksim sezonas laikā – citu variantu nav. Pilnveidoties vienmēr ir iespēja.

Sastāvā lielu izmaiņu nav. Esam uzlabojuši pagājušā gada vājo vietu – vārtsarga pozīciju. No „Jūrmalas” atnācis Kristaps Dzelme. Viņš būs viens no komandas balstiem, kas dos stabilāku spēli – vismaz aizsardzībā. Kļūdās visu pozīciju spēlētāji, bet, ja kļūdās vārtsargs, tad ir nepatikšanas. Pārējie pienākušie ir 97.gadi no mūsufutbola skolas jauniešu komandas – Prokofjevs, Grjaznovs, Osipovs un vēl vesela virkne, kurus pārbaudām un ar kuriem saistām cerības ja ne šodien vai rīt, tad vismaz parīt. Atnāca vēl daži no pagājušā gada Rīgas „Daugavas” un „Jūrmalas”, komandām, kuru vairs nav – visus, kuri prasījās pie mums, mēs neņēmām, bet vienam otram esamdevuši iespēju, teiksim, patrenēties un, ja viņiem būs kāds piedāvājums kaut kur citur, mēs viņus neturēsim.

2. Galvenais mērķis ir dot iespējas jaunajiem spēlētājiem spēlēt un celt savu meistarību – runāju par Beļajeva U-18, U-19 komandu, kas mums ir. Tur ir diezgan normāli puiši. Ja paskatāmies uz vēl jaunākiem puišiem, tad saku tā – ja spēlēs labi, tad gan jau LFF atbildīgie cilvēki tabulā atbilstoši padarītajam darbam tevi ieliks. Skaidrs, ka visām RFS komandām, arī 1.līgā, ir savi uzdevumi un nevar teikt „Spēlējiet kā gribat un kā sanāk”. Vienmēr jācenšas vinnēt visu, ko vari. 1.līgas komandai jācenšas būt augstāk nekā pērn, kad tika ieņemta 5.vieta – šogad jaunie puiši tomēr kļuvuši par gadu vecāki, ir nākusi klāt pieredze, ir jauns treneris Popkovs, kurš arī ir pieredzējis un kurš pēc sava rakstura ir tāds, kurš vienmēr grib uzvarēt.

3. Vadošās komandas, domāju, būs tās pašas, kas pagājušajā gadā, ko redzam pēc 1.kārtas rezultātiem [saruna notika šodien – aut.] – tā ir „Rēzekne”, „Valmiera”, „1625 Liepāja”, tagad ir arī jaunā komanda „Caramba/Dinamo”, kas uzvarēja 1.spēli, tāpat JDFS „Alberts” uzvarēja. Domāju, šīs te komandas arī būs – kā sadalīs vietas, tas ir cits jautājums.

Uz ko varam pretendēt mēs, principā skatīsimies pēc 1.riņķa, jo šobrīd nevar droši pateikt, kā kopumā izskatīsies jaunā komanda „Caramba/Dinamo”, cik nopietni ir gatava „Valmiera” ar „Rēzekni”. No ģeogrāfijas viedokļa nebūtu slikti, ja augstāko līgu papildinātu Valmiera un Rēzekne. Taču arī par Rīgu var runāt – tai šobrīd ir vairs tikai divas komandas Virslīgā, „Skonto” un „Metta”/LU. Tā kā Rīga ir puse no Latvijas, tad Rīgā varētu būt vēl kāda komanda. Centīsmies, redzēsim, kā būs tālāk.

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -2 [+] [-]

, 2015-04-06 21:28, pirms 5 gadiem
Lūk komanda kurai novēlu riktīgi zaudēt turnīra tabulā ir Koņeva vadītā Caramba!!!
Domāju, ka tā komanda ir pārvērtēta, jo knapi tika galā ar 2:0 pret Salaspili, kur pēc visām runām vajadzētu būt sagrāvei kaut vai 5:0.
Nākamā kārta arī parādīs cik tā Caramba ir spēcīga, jo būs jāspēlē pret Rēzeknes FA un domāju, ka Silagailis bez iesistiem vārtiem laukumu neatstās!!!

     [+] [-]

, 2015-04-06 21:45, pirms 5 gadiem
Lūk arī atbilžu uz 3.jautājumu apkopojums (prognozēja 14 no 16 pārstāvjiem):
„Valmiera” – 14, „Rēzeknes FA” – 12+1, RFS – 10+3, „Caramba/Dinamo” – 9+3, „1625 Liepāja” – 7+3, „Auda”, „Tukums-2000” – pa 0+4, „Ogre”, „Olaine”, „Salaspils”, JDFS „Alberts” – pa 0+1.

  +2 [+] [-]

, 2015-04-06 22:13, pirms 5 gadiem
Ambre parunasim pec speles 12.04!

  -2 [+] [-]

, 2015-04-06 22:20, pirms 5 gadiem
Nu re cik saistoši. Prieks, ka daži čaļi no Kuldīgas tiks pie Šprices Startiņā : )
Vispār šogad jau sāk likties, ka dublieru atdalīšana dod augļus.
Uz lielā futbola kartes piesakās vairāk pilsētu un kas zin, kura izšaus 3-4 gadu laikā. Kapēc ne OGR, SAL, STARTS u.c.

  -2 [+] [-]

, 2015-04-06 22:27, pirms 5 gadiem
Kāds zina, kur var redzēt piespēļu un citu statistiku LIE SKO spēlei
Man sajūtas, ka Liepājai bija 450 piespēles, SKO 150

Kur palika Instat projekts?

     [+] [-]

, 2015-04-06 22:36, pirms 5 gadiem
Jāpaseko, kā ies Albertam - izcilais E. Daņilovs tur arī pieteikts

  +2 [+] [-]

, 2015-04-06 23:56, pirms 5 gadiem
sasperjods-k rakstīja: Jāpaseko, kā ies Albertam - izcilais E. Daņilovs tur arī pieteikts
Nevajag jau cerēt, ka būs tāds kā Metalurga laikos.

  +5 [+] [-]

, 2015-04-07 00:09, pirms 5 gadiem
Redzēju JDFS Alberta spēli ar Jēkabpili. Neskaitot 38 gadus veco Daņilovu, kurš spēlēja otro puslaiku un ieviesa kārtību laukuma vidū, pārējie ir 16--20 gadus veci pusaudži/jaunieši, turklāt -- neparasti Rīgas komandai -- visi latvieši. No sākuma likās, ka jēkabpilieši ar savu fizisko pārākumu viņus nomāks, bet pamazām spēle izlīdzinājās, un otrajā puslaikā JDFS jau bija noteikti labāki. Protams, uz pirmajām vietām viņi nepretendē, pieklājīga vieta tabulas vidū jau būtu labs sasniegums.

  +2 [+] [-]

, 2015-04-07 07:41, pirms 5 gadiem
Iepriekšējos gados Daņilovs 2.līgā Upesciema sastāvā bija galvas tiesu pārāks par visiem, tādēļ domāju, ka 1.līgā noteikti nepazudīs un būs svarīga Alberta spēles figūra uz pirmās līgas fona, visām komandām radīs problēmas.

  +2 [+] [-]

, 2015-04-07 08:24, pirms 5 gadiem
olga rakstīja: Redzēju JDFS Alberta spēli ar Jēkabpili. Neskaitot 38 gadus veco Daņilovu, kurš spēlēja otro puslaiku un ieviesa kārtību laukuma vidū, pārējie ir 16--20 gadus veci pusaudži/jaunieši, turklāt -- neparasti Rīgas komandai -- visi latvieši. No sākuma likās, ka jēkabpilieši ar savu fizisko pārākumu viņus nomāks, bet pamazām spēle izlīdzinājās, un otrajā puslaikā JDFS jau bija noteikti labāki. Protams, uz pirmajām vietām viņi nepretendē, pieklājīga vieta tabulas vidū jau būtu labs sasniegums.
Atšķirībā no visiem ŠFS, Dinamo, RFS, Skonto, Alberts vienmēr ir bijis ļoti latvisks klubs!

     [+] [-]

, 2015-04-07 08:28, pirms 5 gadiem
cempins rakstīja: Iepriekšējos gados Daņilovs 2.līgā Upesciema sastāvā bija galvas tiesu pārāks par visiem, tādēļ domāju, ka 1.līgā noteikti nepazudīs un būs svarīga Alberta spēles figūra uz pirmās līgas fona, visām komandām radīs problēmas.
Galvenais, lai atņem punktus Rēzeknei, Carambai, Liepājai

     [+] [-]

, 2015-04-07 11:06, pirms 5 gadiem
olga rakstīja: Redzēju JDFS Alberta spēli ar Jēkabpili. Neskaitot 38 gadus veco Daņilovu, kurš spēlēja otro puslaiku un ieviesa kārtību laukuma vidū, pārējie ir 16--20 gadus veci pusaudži/jaunieši, turklāt -- neparasti Rīgas komandai -- visi latvieši. No sākuma likās, ka jēkabpilieši ar savu fizisko pārākumu viņus nomāks, bet pamazām spēle izlīdzinājās, un otrajā puslaikā JDFS jau bija noteikti labāki. Protams, uz pirmajām vietām viņi nepretendē, pieklājīga vieta tabulas vidū jau būtu labs sasniegums.
1. Līgā kā brīvvalsts laikos - maz jaukto komandu. Vai nu latviskas Auda Alberts Staicele vai nu krieviskas RFS Salaspils Caramba

Bet ne jau tas galvenais tāpat visi piesauc mīlas dievieti krievu valodā ; )

     [+] [-]

, 2015-04-07 12:48, pirms 5 gadiem
sasperjods-k, 2015-04-06 22:20, vakar, ignorēt, atbildēt
Nu re cik saistoši. Prieks, ka daži čaļi no Kuldīgas tiks pie Šprices Startiņā : )
Vispār šogad jau sāk likties, ka dublieru atdalīšana dod augļus.
Uz lielā futbola kartes piesakās vairāk pilsētu un kas zin, kura izšaus 3-4 gadu laikā. Kapēc ne OGR, SAL, STARTS u.c.

Dziļi maldies. Nesenajā kongresā par LFF biedru tika uzņemta Saldus sporta skola.Kur pašreizējie FK "fīreri " ņems " kadrus , ja paši ar plikām pakaļām. Pati Kuldīgas komanda tāda paša līmeņa kā Saldus.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +2 [+] [-]

, 2015-04-07 14:57, pirms 5 gadiem
1 Līga saista tikai ar Tukuma iespējām!
Viss!

  +3 [+] [-]

, 2015-04-07 15:01, pirms 5 gadiem
Bet....
Paldies par Atbildēm!
Rakstiem šiem ne vainas!

     [+] [-]

, 2015-04-07 15:24, pirms 5 gadiem
Kur tad vatr redzet vid. skatitaju apmekletibu kada no spelem? Manuprar Valmierai, Rezeknei, Gulbenei pagasgad noteikti bij vairak skatitaju.

     [+] [-]

, 2015-04-07 16:43, pirms 5 gadiem
Smilteinei majas speles ari daudz skatitaju!

  +2 [+] [-]

, 2015-04-07 17:35, pirms 5 gadiem
Valmierai medaļas šogad nespīd!!!

  +2 [+] [-]

, 2015-04-07 18:19, pirms 5 gadiem
Es gan teiktu,ka Baranauskis bija galvas tiesu pārāks 2.līgā nevis Daņilovs SK Upesciems sastāvā.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja