Mourinju gatavs pagarināt līgumu ar Madrides «Real»

Slavenais portugāļu treneris Žozē Mourinju ir gatavs pagarināt līgumu ar karalisko Spānijas futbola klubu Madrides «Real», vēsta «Daily Mail»

Mourinju «Real» komandā ieradās 2010.gadā un palīdzēja tai triumfēt Spānijas Karaļa kausa izcīņas turnīrā. Šo trofeju Madrides «Real» izcīnīja pēc 18 gadu pārtraukuma.

Spānijas čempionāta kopvērtējumā šobrīd Madrides «Real» atrodas līderpozīcijā, tuvākos sekotājus «Barcelona» apsteidzot par desmit punktiem.

«Es grasos parakstīt jaunu līgumu ar »Real«, jo vēlos ierakstīt savu vārdu kluba vēsturē,» izteicās Mourinju. «Tā ir neaizmirstama pieredze, ka tāds treneris kā es ir daļa no šīs komandas. »Real« ir viens no lielākajiem klubiem pasaulē, un esmu laimīgs šeit strādāt.»

«Jūtu, ka šajā komandā man tic. Izjūtu pilnīgu kluba vadības un fanu atbalstu. Es redzu savu nākotni Madridē. Ar »Real« komandu vēlos sasniegt jaunas virsotnes un izcīnīt trofejas,» piebilda 49 gadus vecais Mourinju.

TVNET :: Futbols - Mourinju gatavs pagarināt...

  +2 [+] [-]

, 2012-03-11 00:10, pirms 6 gadiem
Prieks dzirdēt šādus vārdus no Maurinjo. Es jau biju sabijies, ka šis kratīsies prom!

  +1 [+] [-]

, 2012-03-11 11:43, pirms 6 gadiem
Daily mail Anglijā neviens baigi nopietni neuztver - tā ir tāda tenku lapele kur žurnālistiem patīk mazliet piepušķot vai uzpūst stāstiņus tāpat kā The Sun un vēl dažas takā par 100% drošu es šito visu neuzskatītu.

Tev jābūt autorizētam,