Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:276, Did:0, useCase: 0

Juniores mērosies spēkiem ar čempionēm

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Juniores mērosies spēkiem ar čempionēm
Laura Gaugere
Foto: Floorball.lv

Vienīgajā Elvi sieviešu florbola līgas spēlē Latvijas U-19 izlases kandidātes šovakar 20:30 Kocēnu sporta namā sacentīsies ar pašreizējām turnīra tabulas līderēm "Rubeni".

Latvijas junioru izlase pagājušajā nedēļas nogalē ar divām spēlēm uzsāka startu Elvi sieviešu florbola līgā, lai labāk sagatavotos maijā gaidāmajam pasaules junioru čempionātam, kas norisināsies Zviedrijā. Tajās spēlēs tika izcīnīta viena uzvara un piedzīvots viens zaudējums, bet šovakar gaidāma spēkošanās pret valsts spēcīgāko komandu. Juniorēm problēmas var radīt apstāklis, ka vadošās vienības spēlētājas ir tieši no "Rubenes" vienības, kuras šodien, visticamāk pārstāvēs savu klubu, nevis junioru izlasi. Tā, mačos pret abām Ķekavas vienībām rezultatīvākā ar 4 (1+3) punktiem bija Simona Grāpēna, kamēr Jūlija Rozīte iespēja trīs precīzus metienus.

"Rubenes" vienība pēdējās divas spēles aizvadījusi pret "Ķekavas Bulldogs", abās tiekot pie pārliecinošām uzvarām, konkurentes apspēlējot ar 14:5 un 11:2, tādējādi atgūstot uzvaru garšu pēc zaudējuma pēcspēles metienu sērijā FK "Ķekava". Komandas rezultatīvākā spēlētāja ar 47 (17+30) punktiem ir Laura Gaugere, kamēr Simonai Grāpēnai 33 (20+13) punkti, bet Jūlijas Rozītes rēķinā 25 (16+9) punkti.

Šovakar cīņas sākums pulksten 20:30 jeb pēc Elvi vīriešu līgas spēles, kurā sacentīsies "Rubenes" vīru komanda ar Stalbes "Pārgauju".