Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:282, Did:0, useCase: 0

Matisone: "Protams, prieks par vārtu guvumu"

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Matisone:  "Protams, prieks par vārtu guvumu"
Paula Matisone divu sāncenšu ielenkumā
Foto: IFF Floorball

Paula Matisone bija viena no divām spēlētājām Latvijas florbola izlasē, kas atzīmējās ar rezultatīvu sniegumu pasaules čempionāta ievadā pret Čehijas valstsvienību (2:14). Pēc mača Kocēnu "Rubenes" kluba spēlētāja sniedza komentāru Sportacentrs.com

Paula Matisone cīņu iesāka otrajā piecniekā kopā ar uzbrukuma partnerēm Paulu Metālu un komandas kapteini Elīzu Elizabeti Bērziņu, kā arī aizsardzēm, kas ikdienā spēlē ārpus valsts robežām – Elizabeti Pavlovsku un Evelīnu Garbari. Ilgāku laiku šis piecnieks spēja savus vārtus nosargāt neskartus, pirmo reizi kapitulējot vien brīdī, ka čehietes tika pie sava septītā rezultatīvā metiena. "Pirmais periods mums kā komandai nebija īsti izdevies. Pieļāvām muļķīgas kļūdas, it īpaši pie pirmajiem ielaistajiem vārtiem, ko pretinieces lieliski izmantoja. Līdz ar to viņas guva pārliecību pār saviem spēkiem, kamēr mums tā mazliet pazuda. Jāpiezīmē, ka čehietes ir gan fiziski, gan tehniski ļoti spēcīgas. Iespējams, mums arī uztraukums deva savu artavu, jo daudzām spēlētājām šis tomēr bija pirmais mačs pasaules čempionātos."

Jūsu maiņa ilgāku laiku prata nospēlēt bez vārtu zaudējumiem, turklāt mača izskaņā arī pati guvi vārtus. Kā vari noraksturot savas maiņas sniegumu spēlē pret čehietēm un kā vērtē savu sniegumu?
"Kopumā maiņas darbu šajā spēlē vērtēju kā labu, visas jutāmies diezgan komfortabli, sadarbībai arī nebija nekādas vainas. Iespējams, tas tādēļ, ka mūsu maiņā tomēr bija gana pieredzējušas spēlētājas, kas ļāva ilgāku laiku noturēties bez ielaistiem vārtiem. Par savu sniegumu, vienmēr, protams, var vēlēties labāku spēli. Taču man patika spēlēt kopā ar savām maiņas partnerēm, jutos labi un, protams, prieks par vārtu guvumu."

Atpūtai laiks nav daudz, jo jau rīt pēcpusdienā gaidāma svarīga spēle ar Slovākijas izlasi
"Līdz rītdienas spēlei kārtīgi jāatpūšas, jāizvērtē šīs dienas spēles laikā pieļautās kļūdas un tad rīt ar vēsu prātu un pozitīvām emocijām jādodas laukumā, lai cīnītos par panākumu."

Paula Matisone otro čempionātu pēc kārtas atzīmējās ar vārtu guvumu spēlē pret čehietēm (pirms diviem gadiem viņas kontā vārtu guvums un rezultatīva piespēle). Līdz ar to viņa kļuvusi par ceturto rezultatīvāko Latvijas izlases spēlētāju tieši spēlēs pret Čehijas valstsvienību, atpaliekot vienīgi no Lienes Adamanes, Diānas Isjominas un Edītes Bankavas.

Rezultatīvākās Latvijas izlases spēlētājas mačos pret Čehiju

VietaSpēlētājaVārtiPiespēlesPunkti
1.Liene Adamane527
2.Diāna Isjomina314
3.Edīte Bankava303
4.Paula Matisone213
5.Zeltīte Bankava123
6.Baiba Juruša033
7.Anna Ankudinova202
8.Zanda Kundziņa112
9.Anete Šeina112
10.Ieva Krauze101